Lídr francouzské ligy prohrál s Montpellier

Paříž
Aktualizováno

Fotbalisté Nice poprvé v sezoně francouzské ligy prohráli. Lídři soutěže nestačili v utkání 3. kola na Montpellier, kterému podlehli na jeho hřišti 1:3.

Radost fotbalistů Montpellier.

Montpellier se ujal vedení v 18. minutě, poté co si sklepnutý míč na penaltě našel Gaetan Laborde. Tlak domácích, kteří navzdory menšímu držení míče jasně soupeře přestříleli, vyvrcholil po poločase ze dvou rohových kopů. První trefil hlavou do sítě Daniel Congré, druhý pak stejný hráč dorazil po střele z druhé vlny. Danteho snížení v 69. minutě již Nice na body nestačilo.

St. Etienne ještě neinkasovalo a vede tabulku, ačkoliv odehrálo jen dva zápasy. Domácí rozhodli o výhře 12 minut po přestávce, kdy za předchozí hru rukou proměnil pokutový kop Denis Bouanga. Tři body pro domácí potvrdil v 82. minutě první trefou ve francouzské lize Mahdi Camara.