Zde může být vaše reklama.

Zlaté body z venku Devatenáctka SK Sigma rozhodla v posledních minutách

Devatenáctka SK Sigma rozhodla v posledních minutách

26. 09. 2020 - 14:58

To, co obvykle fotbaloví fanoušci obdivují na anglickém fotbale, předvedl tým SK Sigma Olomouc v Mladé Boleslavi. Tedy rozhodnout v posledních minutách zápasu. Hanáci nakonec vezou domů všechny tři body za výhru 3:2, když vítěznou branku dal David Kašpárek ve druhé minutě nastavení.

Sigma vstoupila do utkání tak, jak si přála. Ve 3. minutě skóroval Raclavský a hosté vedli. Jenže ve 12. minutě bylo srovnáno a stav 1:1 vydržel poměrně dlouho. Až do 66. Minuty, ve které šli z penalty do vedení domácí. Ovšem Sigma se nevzdala a bojovala dál. Už to vypadalo marně, ale nakonec bylo všechno jinak. V 90. minutě vyrovnal na 2:2 z pokutového kopu Raclavský. A ve 2. minutě nastavení dal vítěznou branku Kašpárek.

FK Mladá Boleslav U 19 – SK Sigma Olomouc U 19 2:3 (1:1)

Branky: 12. Mašek, 66. (pen.) Dohalský – 3. a 90. (pen.) Raclavský, 90 + 2 Kašpárek. Rozhodčí: Hocek – Řeháček, Glogar. ŽK: Stránský, Coňk – Fabiánek. Diváci: 30.

SK Sigma U 19: Stoppen – Waclawik (80. F. Vítek), Sklenář, Coufal, Slavíček – Raclavský, Vymětalík, Mikulenka (71. Nízký), Fabiánek – Kašpárek, L. Galus (60. Uriča). Trenér Tomáš Janotka.