Sevilla porazila Levante, Vaclík opět nechytal, Atlético se Suárezem v základu se neprosadilo

AKTUALIZOVÁNO

Valencia vyhrála v úterním duelu 4. kola španělské nejvyšší soutěže na hřišti Realu Sociedad 1:0. Heusca dokázala udržet s Atléticem bezbrankovou remízu. Real Madrid nezaváhal.

O výhře úvodního 4. kola mezi San Sebastianem a Valencií rozhodl v 75. minutě uruguayský útočník Gomez, který zužitkoval přihrávku do malého vápna Gayi.

Atlético si proti Huesce dokázalo vypracovat spoustu šancí. V základní sestavě nastoupil i Luis Suárez. I on měl blízko ke gólu. Po sprinterském souboji s Andreasem Fernándezem už ale míč nedokázal usměrnit do sítě.

FC Sevilla zvládla i druhý zápas v nové sezoně, když o jedinou branku proti Levante se postaral až v 92. minutě En Nesirí. Bilbao i přes převahu proti oslabenému Cádizu, ten hrál skoro celý druhý poločas v deseti a posledních dvacet minut v devíti, nezvládlo a prohrálo po vlastní brance Lópeze.