Úterý 16.4 17:00 - Městská knihovna v Milevsku

• Toulky za poznáním - Z hlubin oceánu na Azorské ostrovy

Úterý 16.4 18:00 - Dům kultury Milevsko

Radomyšl ve svém prvním zápase přehrála Jindřichův Hradec

PÍSEK – V pátek 2. října bylo na píseckém ledě na programu 3. kolo krajské ligy. Poprvé v nové sezoně se představili také hokejisté Radomyšle, kteří měli první dva zápasy odloženy. V soutěžní premiéře přivítali nový celek Střelci Jindřichův Hradec. Ten ze dvou odehraných utkání vždy odešel poražený. A prvních bodů se nedočkal ani tentokrát. V první třetině viděli diváci pouze jednu branku a tu vstřelil domácí obránce Aleš Suda. Po přestávce se sice jindřichohradeckým Střelcům podařilo dvěma góly skóre otočit. Pak už se ale radovali pouze příznivci Radomyšle. Těsně před koncem prostřední dvacetiminutovky srovnal na 2:2 Lukáš Novák. Ve třetí třetině pak o vítězství domácích rozhodli Radek Hovora a Jan Řehoř.

TJ Sokol Radomyšl – SLH Jindřichův Hradec 4:2 (1:0, 1:2, 2:0)

Branky a nahrávky: 16. Suda (Hřebíček, Suda), 40. L. Novák, 51. Hovora (Řehoř, Burkoň), 60. Řehoř (Hovora) – 23. Sviták (Procházka, Koláček), 36. Sviták (Gurka, Kohút)

Rozhodčí: Novotný — Dančišin, Lang. Vyloučení: 6:4. Diváků: 85

Radomyšl: Žilinčík — Suda, Hřebíček, Burkoň, Volf, Pěnička, Vejda —  Hovora, Řehoř, L. Novák, Strnad, Jungbauer, Krůček, A. Novák, Přibyl, Šimoník

Jindřichův Hradec: Pachmann — Kohút, Koláček, Budín, Ištvánik, Jon, Popelka, Chmel — Sviták, Procházka, Gurka, Aarts, Heřmánek, Michal, Brázda, Kalvas, Havelka, Štrajt