FK Meteor Praha – FC Hradec Králové 1 : 5
Havel – Sušický (45. Smutný), Komzala (63. Honzíček), Král, Artim – Bigolet (63. Klouček), Holubec, Butsko (63. Hrubý), Krejzar (41. Eger) – Hochmann, Havrlík
Náhradníci: Smutný, Eger, Klouček, Honzíček, Hrubý, Brisuda
Do utkání jsme nevstoupili vůbec špatně. Soupeře jsme vysoko napadali a vytvářeli si šance. Odměnou nám za to byla branka Bigoleta z kraje pokutového území. Zlomem v zápase se stala branka soupeře z rohového kopu, který už sám vznikl naprosto zbytečně po nedorozumění v naších obranných řadách. Krátce po této brance se soupeři podařilo utkání otočit. Do druhé půle jsme chtěli vstoupit stejným způsobem jako do půle první, ale opak byl pravdou. Soupeř nás přehrával a hlavně s defenzivní činností jsme nemohli být spokojeni. Paradoxně jsme se za stavu 3:1 i 4:1 mohli vrátit do utkání, když nám soupeř nabídl hned 3 obrovské šance, ale ani jednu se nám nepodařilo proměnit. Soupeř v závěru ještě upravil skóre na 1:5.