Branky, body, vteřiny

Chrudim přejela Vyšehrad a dotáhla se na Duklu

V jasnou záležitost se změnila dohrávka čtvrého kola druhé ligy mezi Chrudimí a Vyšehradem. Domácí zvítězili bez větších komplkací 3:0 a v tabulce se bodově dotáhli na pátou pražskou Duklu. Naopak Pražané pošesté v ročníku prohráli a s jedním bodem jsou poslední.

Slavící Ladislav Mužík z Chrudimi
zdroj: ČTK autor: Vostárek Josef

Východočeši se dostali do vedení už v 8. minutě zásluhou Korejce Ju Kang-hjona, v úvodu druhé půle pak v rozmezí pěti minut skórovali Petr Rybička a Ladislav Mužík. Vyšehrad zůstal v tabulce po sedmi kolech poslední s jediným bodem.

Zápas se měl původně hrát v září, odložen byl kvůli nákaze koronavirem v pražském týmu.

Dohrávka 4. kola druhé ligy:

Chrudim - Vyšehrad 3:0 (1:0)

Branky: 8. Ju Kang-hjon, 53. Rybička, 58. Mužík. Rozhodčí: Zelinka - Hájek, Slavíček. ŽK: Breda, Vencl, Sokol (všichni Chrudim). Bez diváků.