Chrudimské noviny V Líšni se neurodilo, chrudimské fotbalisty srazil gól do šatny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C

V Líšni se neurodilo, chrudimské fotbalisty srazil gól do šatny

Brno – Chrudimští fotbalisté mají za sebou po měsíci první soutěžní utkání, na bodový zisk ale nedosáhli. V Líšni rozhodla o osudu jediná branka ze 44. minuty, kdy chrudimská defenzíva nepohlídala domácího Matochy. Po výsledku 1:0 pro brněnský tým putovala Chrudim domů s prázdnou.

Ohlas trenéra:

Jaroslav Veselý (trenér MFK Chrudim): Myslím si, že jsme v zápase minimálně bod ztratili. První poločas byl vyrovnaný, bohužel jsme domácí pustili v závěru do brejku a dostali lacinou branku. Po pauze se hrálo na jednu bránu a to byla ta líšeňská. Scházela nám lepší efektivita, tlak jsme měli, ale ze závarů jsme měli vytěžit více.“

SK Líšeň – MFK Chrudim 1:0 (1:0)

Branky: 44. Matocha

SK Líšeň: Veselý – Bednář, O. Ševčík, Jeřábek – Kučera – Pašek, Málek (90+1. Minařík), Matocha (66. Lutonský), Krška (79. Rolinek) – Szotkowski (66. Demeter), Silný (79. T. Machálek)

MFK Chrudim: Mrázek – Hlavsa (46. Sokol), Fofana, Vencl – Mužík, Verner, D. Hašek, Kesner (86. T. Dostálek), D. Breda (74. J. Havlena) – Ju (58. Řezníček), Rybička