< sekcia Šport

Inter Miláno so Škriniarom zdolal Bolognu

Ilustračné foto. Foto: TASR - Michal Svítok

Lazio Rím na trávniku so Spezie Calcio zvíťazilo 2:1.

Rím 5. decembra (TASR) - Futbalisti Juventusu zvíťazili v sobotňajšom domácom zápase 10. kola talianskej Serie A nad mestským rivalom FC Turín 2:1.

Úradujúci majster prehrával od 9. minúty po tom, ako jeho obrancovia nechali kamerunskému stopérovi Nicolasovi N'Koulouovi po rohovom kope dostatok voľného priestoru na zakončenie. V 77. minúte vyrovnal Weston McKennie a obrat "starej dámy" dokonal gólom v 89. minúte Leonardo Bonucci. Juventus je v neúplnej tabuľke druhý, na lídra AC Miláno má trojbodové manko a odohral o zápas viac.

Inter Miláno v základnej jedenástke so slovenským obrancom Milanom Škriniarom zdolal doma Bolognu 3:1. V tabuľke je druhý o dva body za AC. V prvom sobotňajšom zápase zvíťazilo Lazio Rím na trávniku Spezie Calcio 2:1.