Dobré noviny
Futbal: Druholigový Tottenham postúpil v boji o anglický ligový pohár, medzi najlepšími aj Červení diabli
TASR
TASR

Futbalista Tottenhamu Gareth Bale (v popredí) sa teší po strelení gólu vo štvrťfinále Ligového pohára Stoke City - Tottenham Hotspur v stredu 23. decembra 2020. — Foto: TASR/AP

Futbalisti Tottenhamu Hotspur postúpili do semifinále anglického Ligového pohára. Vo štvrťfinále zdolali Stoke City 3:1

Londýn 23. decembra (TASR) - Futbalisti Tottenhamu Hotspur postúpili do semifinále anglického Ligového pohára. Vo štvrťfinále zdolali Stoke City 3:1. Druholigista dokázal odpovedať v druhom polčase na otvárací zásah Garetha Balea vďaka Jordanovi Thompsonovi. O postupe favorita rozhodli Ben Davies a Harry Kane.

Medzi najlepšími štyrmi sa predstaví aj Manchester United. „Červení diabli“ postúpili po víťazstve nad Evertonom 2:0. Rozhodli o tom v závere zápasu, keď v 88. minúte skóroval Edinson Cavani a v nadstavenom čase Anthony Martial.