Montpellier - Monako 2:3Fotbalisté Monaka potvrdili formu výhrou v Montpellier

Fotbalisté Monaka zvítězili v předehrávce 20. kola francouzské ligy 3:2 v Montpellier a po čtvrté výhře z pěti zápasů si pojistili čtvrté místo tabulky. Na vedoucí Lyon ztrácejí svěřenci trenéra Nika Kovače čtyři body.

Fotbalisté Monaka zvítězili v předehrávce 20. kola francouzské ligy 3:2 v Montpellier

Skóre zápasu otevřel gólem z voleje ve 24. minutě Kevin Volland, jenž se trefil v pátém duelu za sebou. Vedení favorita pak navýšil dvěma brankami Wissam Ben Yedder, po jehož proměněné penaltě z 61. minuty se zdálo, že už je rozhodnuto.

Domácí ale duel během následujících deseti minut zdramatizovali: nejprve se poprvé trefil osmnáctiletý Elye Wahi a poté snížil na 2:3 Andy Delort. Alžírský reprezentant Delort málem dosáhl na vyrovnání, ale skvěle ho vychytal brankář Monaka Benjamin Lecomte. Montpellier zůstal osmý.

Francouzská fotbalová liga - 20. kolo:
Montpellier - Monako 2:3 (64. Wahi, 69. Delort - 24. Volland, 35. a 61. z pen. Ben Yedder).