PSG zničilo Montpellier, Bordeaux si poradilo s Angers, Marseille prohrálo v Monaku

AKTUALIZOVÁNO

Francouzský mistr Paris Saint-Germain šel v rámci Ligue 1 do akce už v pátek večer. Dva zápasy se pak odehrály v sobotu. V neděli si například Bordeaux poradilo s Angers, Méty zvládly zápas s Nantes.

A Pařížané doma dominovali a Montpellier porazili vysoko 4:0, mezi střelce se dvakrát zapsal Kylian Mbappé, jednou trefou se pak blýskli Neymar a Icardi. Nice v sobotu zvítězilo na hřišti Lens díky jediné brance Atala. V derby o jižní pobřeží Monako porazilo Marseille 3:1.

Bordeaux se dostalo do vedení už v 8. minutě, když se Hwang dostal k dorážce v pokutovém území a míč uklidil do brány. O tři minuty později Yacine Adli využil zmatku v pokutovém území a přihrál míč do prostoru, kde se objevil osamocený Ui-jo Hwang, ten s přehledem zakončil. Angers snížilo po krásné brance z přímého kopu, který si vzal na starost Angelo Fulgini.