Gebre Selassie zavelel gólem k obratu, u výhry Brém nad rozjetým Frankfurtem byl i Pavlenka

Gól českého obránce Theodora Gebre Selassieho nasměroval fotbalisty Brém i s brankářem Jiřím Pavelkou v německé lize k vítězství. V předehrávce 23. kola po obratu porazili čtvrtý Eintracht Frankfurt 2:1 a po třech zápasech poprvé naplno bodovali.

Brémy Tento článek je více než rok starý Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Theodor Gebre Selassie (uprostřed) se raduje se spoluhráči z gólu

Theodor Gebre Selassie (uprostřed) se raduje se spoluhráči z gólu | Foto: Revierfoto via www.imago-images.de | Zdroj: Reuters

Frankfurt šel do vedení už v deváté minutě, kdy se trefil Andre Silva, nakonec ale šesté vítězství v řadě nevybojoval.

‚Je to sportovní zázrak.‘ Trpišovský přirovnal postup Slavie k triumfu Ledecké. Na telefonu slavil i Souček

Číst článek

Gebre Selassie se v úvodu druhého poločasu po přihrávce za obranu ocitl sám před brankou a střelou k levé tyči vyrovnal na 1:1. S oslavami druhé branky v sezoně ale mohl začít až po konzultaci sudího s videem.

Po hodině hry přidaly Brémy druhý gól, který rovněž kvůli možnému ofsajdu musel posvětit až videorozhodčí. Třetí zásah o necelých deset minut později už sudí neuznal.