Skokanka Ulrichová v SP popáté v sezoně bodovala

Nižnij Tagil

Šestnáctiletá skokanka na lyžích Klára Ulrichová obsadila v závodu Světového poháru v Nižním Tagilu 29. místo a popáté v sezoně bodovala. Po prvním kole přitom byla patnáctá a útočila v Rusku na nejlepší výsledek v kariéře, druhý skok jí ale nevyšel. Další česká reprezentantka Karolína Indráčková nepostoupila do 2. kola a obsadila 36. místo.

Skokanka na lyžích Klára Ulrichová

Z vítězství se radovala Rakušanka Marita Kramerová. Japonka Sara Takanašiová skončila druhá a ujala se díky tomu tři závody před koncem sezony vedení v seriálu. V průběžném pořadí přeskočila dnes třetí Niku Križnarovou ze Slovinska.

Skokanky v neděli čeká v Nižním Tagilu druhý závod, závěrečné dvě soutěže jsou na programu příští týden v dalším ruském středisku v Čajkovském.