O víkendu se uskutečnil další ročník populárního štafetového závodu Run Labe run. Start byl ve Špindlerově Mlýně a cíl v Děčíně. Když to šlo běželo se podél Labe. Soutěžící týmy mohly mít 12 členů a bylo pro ně připraveno 36 běžeckých úseků. Délka závodu 380 kilometrů.

Vyhrála Kalokagathia Aliance za níž běželi mimo jiné bratři Svobodové, David dříve pětibojař světového formátu stejně jako Tomáš v triatlonu. Barbora Macurová, druhá z letošního českého šampionátu v půlmaratonu, kde dala čas 1:16:54. Filip Bukovjan či František Linduška. Čas 23:30:32 hodiny.

Druzí WINEHOUSE.CZ ztráceli necelé dvě minuty, běžel za ně americký vytrvalec žijící u nás Daniel Noah, který má osobák na desítku pod 30 minut. Vzhledem k tomu, že běželi ve stejné vlně byl to napínavý souboj až do konce.

Třetí Vysočina Runnnig 26:19:05. Všichni bedničkáři šli v poslední vlně v 11 hodin.

Závod dokončilo 71 týmů a výsledkovou listinu uzavírali Šneci v lihu za 38:07:30, kteří na trať vyrazili již v pět ráno.