• Koncert žáků Marie Homolkové

středa 22.5 17:00 - ZUŠ – Hrad, Strakonice

• Posezení s harmonikami

středa 22.5 18:00 - Hospoda Myslivna Dražejov

Osek porazil Katovice! Bratrské duo Říských obstaralo góly a v brance čaroval Zdeněk Křížek

Osek - Katovice 2:0 , Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

Osek - Katovice 2:0     Autor: Miloš Vrátný - Jižní Čechy Teď

OSEK – Narazili! Po kanonádě proti Protivínu (8:0) odešli v následujícím utkání s dalším soupeřem z krajského přeboru divizní fotbalisté Katovic poraženi. V pátek 23. července v Oseku prohráli 0:2 (0:2). Domácí dostal do vedení David Říský v 9. minutě, kdy dorazil do branky odražený míč po standardce. O dvacet minut později se pak po individuální akci prosadil jeho bratr Jakub Říský. Ve druhé půli byli hosté aktivnější, hrálo se prakticky jen na jednu bránu, jenže v té stál zkušený Zdeněk Křížek. Vytáhl několik bravurních zákroků a míč za svá záda nepustil. Díky tomu Osečtí neinkasovali a radovali se z cenné výhry. V úterý 27. července Katovice od 17 hodin hostí, stejně jako loni, juniorku Slavie Praha.