BBV po 25 letech

Je rozhodnuto po prvním duelu? Crvena zvezda nasázela čtyři góly Kluži a má blízko Evropské lize

Skupinovou fázi Evropské ligy mají na dosah. Fotbalisté Crvené zvezdy Bělehrad porazili v prvním zápase 4. předkola Kluž jasně 4:0. Srbský celek dostal do vedení už po pěti minutách hry Milan Pavkov, druhou branku přidal krátce před přestávkou jeho spoluhráč Aleksandar Katai. Ve druhé části zvýšili náskok El Fardou Ben a Mirko Ivanič.

Fotbalisté Crvené zvezdy slaví gól

Při výhře bělehradského týmu byl i bývalý záložník pražské Sparty Guélor Kanga, který odehrál 73 minut a dostal žlutou kartu. Odveta se uskuteční příští týden.

Program rozhodujících předkol o Evropskou ligu pokračuje ve středu, kdy se přemožitel Jablonce z předchozí fáze Celtic Glasgow utká s Alkmaarem. Dalších osm zápasů, mezi nimiž bude i duel pražské Slavie s Legií Varšava, se uskuteční ve čtvrtek.