Biel-Bienne - Pardubice 2:4 Hokejisté Pardubic vyhráli na turnaji Coupe des Bains nad Bielem

Hokejisté Pardubic vyhráli na turnaji Coupe des Bains ve švýcarském městě Yverdon-les-Bains nad celkem Biel-Bienne 4:2, přestože prohrávali 0:2. Dynamo se ve Švýcarsku ještě utká v pátek od 16:30 s německým Krefeldem a v sobotu od 18:00 se představí na ledě Ženevy.

Hokejisté Pardubic. Ilustrační foto.

Biel se dostal do vedení v polovině úvodní třetiny díky brance Mikea Künzleho a ve 31. minutě zvýšil Luca Cunti. Na konci druhého dějství snížil Kanaďan Anthony Camara, po 108 sekundách třetí části smazal ztrátu Ondřej Rohlík a v 58. minutě dovršil obrat Matěj Blümel. Výsledek ještě potvrdil kanadský bek Dennis Robertson.

Přípravný hokejový zápas - Coupe des Bains v Yverdonu (Švýcarsko):
EHC Biel-Bienne - HC Dynamo Pardubice 2:4 (1:0, 1:1, 0:3)
Branky: 10. Künzle, 31. Cunti - 39. Camara, 42. O. Rohlík, 58. Blümel, 60. Robertson.