Sampdoria - Neapol 0:4Neapol zůstala jako jediná v italské lize stoprocentně úspěšná

Řím
Aktualizováno

Fotbalisté Neapole vyhráli i pátý zápas sezony v italské lize a jako jediní mají stále bezchybnou bilanci. Na hřišti Sampdorie Janov zvítězili 4:0, stejně jako o víkendu v Udine, a tabulku vedou o dva body před úřadujícími šampiony z Interu Milán a třetím AC.

Fabian Ruiz z Neapole.

FC Turín, v jehož dresu zůstal obránce David Zima jen na lavičce, remizoval s Laziem 1:1. Římský klub vyrovnal až díky pokutovému kopu z první minuty nastavení, který proměnil Ciro Immobile.

Na výhře Neapole se dvěma góly podílel Victor Osimhen. Dvaadvacetiletý nigerijský útočník poslal hosty do vedení už v 10. minutě, pět minut po přestávce pak zvýšil na 3:0. Ještě před poločasem přidal druhou branku Neapole Fabián Ruiz, skóre uzavřel Piotr Zieliňski.

Letní posila AS Řím Tammy Abraham zařídil svým druhým gólem v italské lize výhru 1:0 nad Udine. Anglický útočník zakončil v 36. minutě povedenou individuální akci Riccarda Calafioriho. AS se oklepal z nedělní premiérové porážky s Veronou a navázal na úvodní tři vítězství v soutěži. V tabulce je čtvrtý.