středa 24.4 18:00 - Dvorek U Koníčka, Vodňany

• Bookstart – s knížkou do života – setkání rodin s dětmi

středa 24.4 9:30 - Knihovna, Volyně

Brzký náskok Mirovic smazal semický Pavel Keclík

SEMICE – Ve fotbalové A třídě, skupině A nastupují dva celky z Písecka. A právě tyto celky svedl proti sobě v sobotu 25. září los 7. kola. Semice s dvanácti body hostily Mirovice, které na tom byly ještě o bodík lépe. Do utkání vstoupili daleko lépe hosté a už po dvou minutách musel hasit tutovku Matěje Štochla semický gólman Jan Dvořáček. O chvíli později rozjásal mirovické fans, kteří v hojném počtu přijeli podpořit svůj celek, Jan Císař. Semice dokázaly srovnat až dvě minuty před pauzou, kdy se prosadil Pavel Keclík. Ten samý hráč nakonec v 83. minutě vsítil i rozhodující branku. Svěřenci Marcela Nouska si připsali tři body a svého rivala přeskočili v tabulce.

FC AL-KO Semice – SK Mirovice 2:1 (1:1)
Branky: 43. a 83. P. Keclík – 5. Císař
Rozhodčí: Dimitrov – Boček, Krejník. ČK: 0:1 (74. J. Převrátil po 2. ŽK). ŽK: 2:4 (Dvořáček, Veleman – Čejdík, Císař, Peterka, Kocourek). Diváků: 100
Semice: Dvořáček – J. Keclík, Hronek, Sádlo (25. Buchtele), Trantina, Veleman (73. Valach), Holub, Šourek (73. Antony), Čedík (85. Hrala), P. Keclík, Zborník
Mirovice: Čejdík – Huleš (10. Vodňanský), Mařík, Kvěch (54. Jelínek), Císař, J. Převrátil, Sláma, J. Štochl, Peterka (84. Hanzlík), M. Štochl, Kocourek