pátek 26.4 15:00 - Knihovna, Blatná

• Pecha Kucha Night: Práce jako na kostele – série krátkých přednášek

pátek 26.4 20:00 - Kostel Narození Panny Marie, Vodňany

Ve třetí třetině předvedl Písek gólovou jízdu

PÍSEK – Po trenérské rošádě, kterou asi málokdo z příznivců píseckého hokeje čekal, se Králové v sobotu 2. října znovu představili na domácím ledě. K Otavě dorazily Klatovy, které na tom byly v tabulce o tři body lépe. Úvod zápasu Písku vyšel na jedničku a díky brankám Jana Sýbka a Vojtěcha Šuhaje už v 6. minutě vedl o dva góly. Hosté se po čtvrt hodině dostali na dostřel. Druhá část byla hodně vyrovnaná. Klatovy srovnaly skóre a oba soupeři se vystřídali ve vedení. Po čtyřiceti minutách zářilo na světelné tabuli skóre 4:4 a bylo jasné, že se rozhodne až v závěrečné dvacetiminutovce. Ta byla naštěstí pro Písek úplně odlišná než ta minulá proti Havlíčkovu Brodu. Svěřenci Karla Herra čtyřmi góly strhli zápas na svou stranu a připsali si druhé vítězství v sezoně. Hattrickem se blýskl Martin Matějček.

IHC Králové Písek – SHC Klatovy 8:4 (2:1, 2:3, 4:0)
Branky a nahrávky: 4. Sýbek (Bednařík, Novák), 6. Šuhaj (Bednařík), 34. Matějček (Čížek), 39. Matějček (Matějka, Novák), 41. Matějček (Sýbek, Šuhaj), 50. Januška (Matějka, Turek), 51. Čížek (Matějka, Matějček), 56. Brož (Bílek) – 15. Roubal (Roubal), 34. Roubal (Sklenička, Uhlík), 35. Tulačka (Procházka, Eret), 38. Roubal (Roubal, Uhlík)
Rozhodčí: Zeliska – Tuháček, Teršíp. Vyloučení: 1:4. Diváků: 240
Písek: Kříž (41. D. Novák) – Dosek, Bílek, Turek, F. Novák – Čížek, Matějka, Karbulka, Šuhaj, Brož, Novotný, Januška, Sýbek, Matějček, Bednařík
Klatovy: Polívka (51. Brtník) – Houdek, Sklenička, Kovářík, Sysel, Jánský, Walter – Kolář, Fořt, J. Roubal, Tulačka, Eret, Uhlík, Kaiser, D. Roubal, Morawetz, Procházka, Beránek, Kolda