Příbram neudržela vedení ve Vlašimi, po remíze 1:1 je až třináctá

Autor: ČTK, iSport.cz
0
Penalty ve šlágrech? Křapka měl proti Krejčímu namále, Chorý pádu přidal
Kdo je favoritem finále hokejové extraligy a jaké faktory mohou rozhodnout?

Fotbalisté Příbrami v 10. kole druhé ligy ve Vlašimi neudrželi poločasové vedení a remizovali 1:1. Účastníci minulé sezony nejvyšší soutěže jsou až třináctí v tabulce, kde mají náskok dvou bodů na sestupová místa. Naopak Vlašim drží pátou příčku.

Příbram poslal do vedení ve 37. minutě Zorvan tečovanou střelou. Hráči Vlašimi pak měli převahu i šance, ale dlouho nedokázali prolomit hostující obranu. Až v 82. minutě vyrovnal Blecha z penalty po faulu brankáře Šimana na Červenku.

10. kolo druhé fotbalové ligy:
Vlašim - Příbram 1:1 (0:1)
Branky:
82. Blecha z pen. - 37. Zorvan. Rozhodčí: Švagr - Pfeifer, Černoevič. ŽK: Svoboda, Rigo, Křišťan, Breda - Langhamer, Šiman, Vilotič, Kingue. Diváci: 540.

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.