15
new stories - click to show

Člověk v tísni

Description:

Infoservis společnosti Člověk v tísni přináší aktuální články a informace o krizových oblastech světa, humanitární a rozvojové pomoci, lidských právech, migraci nebo problematice sociálního vyloučení v Česku.

URL:

http://www.clovekvtisni.cz/

Catalog:

Z domova → Ostatní

Publishes:

11.2 items/week

Díky online doučování děti ve škole nezaostávají, přestože se rodina ocitla zcela bez prostředků

4.December
Petr ztratil v důsledku krize práci, kterou si zde našel, a protože rodina přišla do Čech teprve nedávno, neměli vyřízené formality pro dávku v hmotné nouzi.

Sežeňte 60 tisíc, jinak odvezu notebook, hrozil rodině s dětmi v době distanční výuky exekutor

3.December
Zatímco Člověk v tísni a další organizace shánějí potřebným dětem techniku k distanční výuce, někteří exekutoři v listopadu hrozili jejím zabavením

Skutečný dárek pomáhá při pandemii. Lidé mohou darovat doučovaní dětem v Česku i v Africe

3.December
Charitativní eshop Člověka v tísni SkutecnyDarek.cz pomůže při pandemii koronaviru. Lidé přes něj mohou darovat doučovaní dětem v Česku i v Africe.

Průzkum mezi asistenty pedagoga vypovídá o celkovém stavu ve školách.

3.December
Po otevření škol v loňském školním roce polovina asistentů ve školách zastoupila učitele. Přesto se cítí nedoceněni a stát má tendenci jejich pozici ještě „seškrtat“.

Skutečný dárek podpořily desítky známých osobností. Nejvíc „zabírají“ Trojanovi :)

2.December
SkutecnyDarek.cz pomůže při pandemii koronaviru. Lidé přes něj nově mohou darovat doučovaní dětem nebo pomoc zadluženým domácnostem v Česku.

Kakao může lidem pomoci vymanit se z chudoby a navíc je odolné vůči změně klimatu

30.November
Ceny kokosových ořechů začaly v poslední době klesat a pěstitelé kokosů a banánů navíc čelili několika ničivým tajfunům, které ostrov zasáhly.

„Než jsem se stačil rozběhnout k přátelům, sesuv půdy mě smetl na zem."

27.November
Lidé, kteří žijí v provincii Sindhupalchowk musejí čelit jedné přírodní katastrofě za druhou a letošní monzunové obdob jejich starosti ještě zhoršilo.

Druhá vlna koronaviru v Česku: podporujeme tisíce lidí v nouzi, distribuujeme potraviny a pomáháme s distanční výukou

27.October
V reakci na podzimní vlnu šíření koronaviru rozšiřujeme kapacitu helplinky, distribuci potravinových balíčků a podporujeme distanční vyučování i doma.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes