15
new stories - click to show

CNN Prima NEWS

Description:

Nejaktuálnější zprávy z domova

URL:

https://cnn.iprima.cz/

Catalog:

Z domova

Publishes:

12.1 items/day

Další útok psa na dítě na Plzeňsku. Malý Vašík málem přišel o ucho při oslavách dětského dne

0:06
Další případ dítěte pokousaného psem řeší policisté tentokrát v Heřmanově Huti na Plzeňsku. Pětiletý Vašík byl napaden a vážně zraněn u fotbalového hřiště ve chvíli, kdy běžel se skupinkou dětí kolem psa uvázaného na vodítku u stolu.

Střelba ve Stockholmu: Zemřel patnáctiletý mladík, další tři lidé jsou zranění

23:34
Při střelbě na jihu Stockholmu přišel o život jeden člověk, další tři lidé utrpěli zranění, informoval švédský list Aftonbladet. Policie přijala hlášení o střelbě ve čtvrti Farsta krátce po šesté hodině večer. Mrtvým je podle médií patnáctiletý mladík, zraněnými jsou další patnáctiletý hoch, pětačtyřicetiletý muž a pětašedesátiletá žena. Zadrženi byli dva údajní pachatelé.

Tragická nehoda u Štúrova: Vyhasly dva mladé životy, auto skončilo doslova na šrot

23:02
Dva mladé životy vyhasly před páteční půlnocí při tragické dopravní nehodě v Nových Zámcích na Slovensku. Posádka jednoho z aut neměla šanci, vůz vletěl do stromu a nezbylo z něj prakticky nic.

Lubnou na Svitavsku po měsíci opět zasáhlo tornádo, shazovalo tašky ze střech

18:16
Lubnou na Svitavsku v sobotu zhruba po měsíci opět zasáhlo slabé tornádo, uvedl ČHMÚ. Podle zveřejněných snímku shodilo většinou jen tašky na střechách.

Ty senilní pitomče! Senioři se pohádali v centru Prahy kvůli poházeným koloběžkám

15:36
Sdílené elektrokoloběžky leží v žaludku mnohým Pražanům. Především proto, že místo toho, aby sloužily jako efektivní dopravní prostředek, jsou podle nich spíše turistickou atrakcí. Praha se je proto chystá za pomocí Poslanecké sněmovny do budoucna omezovat. Koloběžky způsobují také nemalé konflikty v ulicích hlavního města.

Tragická nehoda na Litoměřicku: Řidič octavie čelně naboural do zdi, na místě zemřel

12:54
Všechny záchranné složky vyjížděly v sobotu ráno k tragické nehodě octavie mezi Ústím nad Labem a Lovosicemi, ke které konkrétně došlo u Litochovic. „Na šestém kilometru řidič naboural přímým směrem do zdi. Příčiny zatím nejsou známé,“ uvedla policejní mluvčí Ilona Gazdošová s tím, že šofér na místě zemřel.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes