15
nových článků - klikněte pro zobrazení

CNN Prima NEWS

Popis:

Nejaktuálnější zprávy z domova

URL:

https://cnn.iprima.cz/

Katalog:

Z domova

Publikuje:

11,6 položek/den

Náhlé úmrtí maturanta v Táboře. Žák zkolaboval před zkouškou, vážné podezření se musí prověřit

13:56
K tragické události došlo v pondělí před Střední školou obchodu, služeb a řemesel v Táboře. Dopoledne tam před maturitní zkouškou zkolaboval a zemřel student. Přivolaní záchranáři jej již nedokázali oživit. Pro CNN Prima NEWS informaci potvrdil ředitel školy Radek Cícha. Spekulace o možném vlivu drog či jiných látek nekomentoval. Příčinu úmrtí má odhalit až další vyšetřování.

Vymyslela si agresora, aby zakryla pokus o vraždu, tvrdí policie. Ženě z Olomoucka hrozí 18 let

12:49
Olomoučtí krajští kriminalisté obvinili třicetiletou ženu z pokusu o vraždu o osm let staršího muže. Podle vyšetřovatelů jim záměrně lhala o průběhu napadení a snažila se před policisty svalit vinu na vymyšleného útočníka. Stíhána je vazebně a hrozí jí 10 až 18 let ve vězení.

VÝSTRAHA pro pět krajů: Teploty vystřelí nad 30 stupňů. MAPA odhaluje, kde hrozí nebezpečí

11:41
Nejvyšší odpolední teploty v Praze, v části středních a severozápadních Čech, na Plzeňsku a jižní Moravě v úterý překročí 31 stupňů Celsia, výjimečně mohou dosáhnout až 33 stupňů. V aktuální výstraze o tom informoval Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). Tropické teploty vydrží na jihu Moravy i ve středu.

Odjel na elektrickém vozíku, od té doby ho nikdo neviděl. Policie pátrá po seniorovi z Táborska

10:34
Policie pátrá po osmasedmdesátiletém Josefu Fitzovi z Táborska. Muž v neděli po poledni odjel z domova na elektrickém tříkolovém vozíku. Od té doby je nezvěstný. Fitz trpí neuropatií a špatně chodí. Policie o pátráním informovala na svém webu.

Odjel za kamarádem do Kladna a zmizel. Po 13letém Dominikovi s ADHD pátrá policie

9:29
Policisté od neděle pátrají po třináctiletém Dominikovi Kohanském z okresu Praha-západ, i v minulosti už z domova odešel, ale vrátil se. V pátek odjel za kamarádem do Kladna. Poté se delší dobu neozval, informovali policisté na webu.

V Česku udeří tropy, pak přijde zlom. MAPA ukazuje, kde bude nejtepleji

8:56
Horké a slunečné dny, které jsme zažili o víkendu, vydrží i v úvodu nového týdne. Vyplývá to z předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu. V pondělí a v úterý meteorologové očekávají většinou jasnou oblohu a teploty atakující třicítku, od středy se začne postupně ochlazovat a mohou přijít srážky. Do odvolání také platí výstraha v části severozápadních Čech a okolí Prahy před nebezpečím vznik…
© 2000-2026 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes