15
new stories - click to show

CNN Prima NEWS

Description:

Důvěryhodnost, rychlost a srozumitelnost informací pro diváky všech věkových i sociálních skupin. Objektivní, rychlé, přesné a dynamické zpravodajství. To je CNN Prima NEWS.

URL:

https://cnn.iprima.cz

Catalog:

Ze světa

Publishes:

13.9 items/day

Poláci výrazně opevní svou hranici s Ruskem, oznámil Tusk. Východní štít má odradit agresory

17:23
Polsko investuje deset miliard zlotých (asi 58 miliard Kč) do zvýšení bezpečnosti své hranice s Ruskem a Běloruskem, včetně výstavby opevnění, ohlásil premiér Donald Tusk. Šéf vlády podle médií v sobotu představil plán zlepšení obrany asi 400 kilometrů dlouhého úseku polské hranice. Projekt nazvaný Východní štít má současně odstrašit potenciálního agresora.

Překazili jsme teroristický útok, hlásí rakouská policie. Připravovala ho 14letá islamistka

16:19
Rakouská policie v sobotu oznámila, že překazila teroristický útok nožem ve Štýrském Hradci, který plánovala 14letá dívka. Zjistila u ní propagandistické materiály teroristické organizace Islámský stát (IS), informovala agentura APA.

Slovenskému ministru vnitra a dvěma poslancům vyhrožovali na internetu. Pachatel byl dopaden

15:47
Slovenská policie oznámila, že obvinila jednu osobu pro podezření z vyhrožování ministrovi vnitra a dvěma poslancům. Pro obviněného chce vazbu.

Smrt byla blízko: Surová reportáž CNN z bojů o ukrajinské město. Při natáčení šlo štábu o život

12:36
Rusové intenzivně útočí v Charkovské oblasti, kde minulý týden otevřeli novou frontu. Jedním z boji nejpostiženějších míst je i město Vovčansk ležící jen několik kilometrů od ruských hranic. Všechny ulice jsou v plamenech, popsal přímo z místa reportér CNN Nick Paton Walsh. Během natáčení autentické reportáže se sám dostal i do přímého ohrožení života.

Manželský rekord. Pár oslavil 80 let od svatby, odhalil tajemství dlouhotrvajícího vztahu

9:57
Manželský pár ze západního Německa oslavil 80. výročí svatby. Stal se tak nejdéle sezdaným párem v zemi. Dohromady je manželům přesně 200 let, informovala agentura DPA.

Známý rapper brutálně zkopal svou přítelkyni, ukazují záběry. Měl ji i nutit k sexu s jinými

9:25
Videozáznam z bezpečnostních kamer zachycuje, jak americký rapper Sean „Diddy“ Combs během hádky strká, kope a táhne po zemi svou tehdejší přítelkyni Cassie Venturovou. To potvrzuje její tvrzení v nyní uzavřené žalobě, kterou na hudebníka podala. Záběry exkluzivně získala americká CNN. Venturová tvrdí, že byla ze strany Combse vystavena násilí dlouhodobě. Americký rapper čelí dalším pěti nesouvis…
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes