15
new stories - click to show

CRR ČR

URL:

https://www.crr.cz/

Catalog:

Z domova → Ostatní

Publishes:

3 items/month

Praha získá z IROP 245 milionů na modernizaci veřejné dopravy

14.September
245 milionů z IROP umožní hlavnímu městu nakoupit řadu bezemisních vozidel. Výzva č. 110 tak zatraktivní veřejnou dopravu v Praze. The post Praha získá z IROP 245 milionů na modernizaci veřejné dopravy appeared first on Centrum - zkušený a spolehlivý partner pro váš region .

Nové bydlení pro lepší život, Liberec vystavěl i díky IROP 49 bytů

8.September
Kvalitní, dostupné a důstojné bydlení – přesně to přináší IROP a nové městské byty v Liberci. Celkem 49 bytů už brzy zlepší život lidem v nouzi. The post Nové bydlení pro lepší život, Liberec vystavěl i díky IROP 49 bytů appeared first on Centrum - zkušený a spolehlivý partner pro váš region .

Řídicí orgán IROP zveřejnil další informace k DNSH, tentokrát k Závěrečné ZoR

7.September
Pomůcka pro příjemce k Závěrečné ZoR ze které mohou vycházet při popisu splnění implementace zásady „významně nepoškozovat“ životní prostředí. The post Řídicí orgán IROP zveřejnil další informace k DNSH, tentokrát k Závěrečné ZoR appeared first on Centrum - zkušený a spolehlivý partner pro váš region .

Odstartovali jsme spolupráci s další českou univerzitou. Centrum míří na MENDELU

7.September
Centrum spolupracuje s další vysokou školou. V srpnu jsme podepsali memorandum s Fakultou regionálního rozvoje a mezinárodních studií MENDELU. The post Odstartovali jsme spolupráci s další českou univerzitou. Centrum míří na MENDELU appeared first on Centrum - zkušený a spolehlivý partner pro váš region .

IROP navrací slavným lokomotivám ztracený lesk

4.September
NTM po 2 letech dokončilo náročnou restauraci parních lokomotiv, a to i díky IROP. Veřejnost je tak může obdivovat v celé kráse. The post IROP navrací slavným lokomotivám ztracený lesk appeared first on Centrum - zkušený a spolehlivý partner pro váš region .

Od 1. září povede Centrum Ing. Helena Miškovičová

1.September
Dlouholetý generální ředitel Centra, Ing. Zdeněk Vašák, odchází k 31. srpnu na své nové působiště. Od prvního září je pověřena vedením organizace Ing. Helena Miškovičová, ředitelka sekce IROP, která je zárukou dalšího plynulého poskytování služeb Centra pro žadatele, partnery a klienty na dosavadní úrovni a ve vysoké kvalitě, která je pro Centrum charakteristická již řadu […] The post Od 1. září …

Ukončení provozu pevných telefonních linek v CRR

22.August
Do konce srpna ukončíme provoz většiny pevných linek. Všichni pracovníci budou k zastižení na mobilních telefonních číslech. The post Ukončení provozu pevných telefonních linek v CRR appeared first on Centrum - zkušený a spolehlivý partner pro váš region .

Praktický průvodce agentury EU-OSHA k horku při práci

16.August
Evropská agentura pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci vydala manuál s praktickými pokyny, jak upravit podmínky na pracovištích, kde hrozí riziko tepelného stresu. Toto se týká celé řady odvětví, jak při práci venku (stavebnictví, zemědělství, lesnictví, ale i zdravotníci a další pracovníci z Integrovaného záchranného systému…), tak i při práci uvnitř (slévárny, sklárny, prádelny, kuchyně, p…

Náležitosti dokladování Central Europe 2021-2027

14.August
Dne 15.8.2023 došlo u programu Central Europe 2021-2027 k vydání 2. verze dokumentu “Náležitosti dokladování“, podrobnosti naleznete ZDE The post Náležitosti dokladování Central Europe 2021-2027 appeared first on Centrum - zkušený a spolehlivý partner pro váš region .

Jak se budou kontrolovat dotace financované formou ZMV?

11.August
Generální finanční ředitelství vydalo dokument, který potvrzuje, jak budou finanční úřady postupovat při kontrole dotací financovaných formou zjednodušených metod vykazování (ZMV). The post Jak se budou kontrolovat dotace financované formou ZMV? appeared first on Centrum - zkušený a spolehlivý partner pro váš region .
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes