Publishes:

8.5 items/day

Třebíčská mašina šlape naplno. Po výhře v Benátkách vede první ligu

21:45
V čele tabulky první hokejové ligy se po 4. kole ocitla Třebíč. Tým po výhře 3:2 v Benátkách nad Jizerou zůstává bez ztráty bodu. To naopak už neplatí o dosud vedoucí Slavii, která padla v Kolíně 3:4 a klesla na třetí místo. Druhé je Vrchlabí po výhře v Kadani 4:2.

Třinec jde do čela, z Hradce veze po obratu výhru

21:12
Hokejisté Třince zvítězili v dohrávce 6. kola extraligy v Hradci Králové 3:2, přestože prohrávali 0:2, a dostali se do čela tabulky o bod před Liberec. Mountfieldu získali v úvodní třetině dvoubrankové vedení Ahti Oksanen s Graemem McCormackem, v úvodu druhé části snížil Andrej Nestrašil a v závěrečném dějství otočili výsledek Erik Hrňa a Miloš Roman, který se prosadil v čase 56:15.

Kovář prodloužil v Zugu do roku 2025. Cítíme se zde s rodinou jako doma, libuje si

14:38
Úspěšné působení Jana Kováře v Zugu bude pokračovat. Jednatřicetiletý centr, který byl kapitánem české reprezentace na posledním mistrovství světa v Lotyšsku, se s vedením švýcarského klubu dohodl na spolupráci do roku 2025.

Jsem teď průměrný. Neměl jsem v plánu hrát první lajnu, a proto není forma, přiznal Jágr

14:05
Kdyby vše šlo, jak si plánoval, ani nehraje. Jaromír Jágr ale kvůli zraněním v sestavě Kladna musel do výstroje, a navíc také do první lajny. Sám poté přiznal, že do ideální formy má v současnosti daleko a bude trvat minimálně měsíc, než bude schopný rozhodovat zápasy. Devětačtyřicetiletá legenda také apeluje na spoluhráče, aby si uvědomili, že boj o udržení bude válka.

Někdejší slovenský talent Réway posílil hokejisty prvoligové Poruby

14:05
Martin Réway se stal posilou prvoligové Poruby. Šestadvacetiletý bývalý velký talent slovenského hokeje, jenž v přípravě po vzájemné dohodě skončil v Košicích, si vyzkouší už osmý klub od návratu na led po sezoně 2016/17, kterou vynechal kvůli zdravotním potížím. Rodák z Prahy a bronzový medailista z mistrovství světa dvacítek z roku 2015 má za sebou v Česku angažmá ve Spartě a Kladně.

Každý zápas v extralize je bojem o život, soptil Országh po kolapsu s Pardubicemi

13:32
Hodně rozčarovaný byl trenér hokejistů Litvínova Vladimír Országh po úterní domácí porážce 4:7 v 6. extraligovém kole s Pardubicemi. Utkání zlomila druhá třetina, kterou Severočeši prohráli ostudně 0:6. Čtyřiačtyřicetiletý kouč věří, že náprava přijde už ve čtvrtek, kdy jeho svěřence čeká předehrávka 7. kola na ledě pražské Sparty.

Bez očkování si nezahraje. Rinaldo nesmí na přípravný kemp hokejistů Columbusu

10:47
Bez Zaca Rinalda podle všeho začnou přípravný kemp na novou sezonu NHL hokejisté Columbusu. Důvodem je, že hráč není očkovaný proti covidu-19. Jednatřicetiletý hráč, který v létě podepsal s klubem roční dvoucestnou smlouvu, vakcínu odmítá a podle prezidenta Blue Jackets Johna Davidsona by měl začít na farmě v AHL.

Šéf hokejového svazu Král podle Sportu spolupracoval s kontrarozvědkou StB

10:14
Předseda českého hokejového svazu Tomáš Král byl podle deníku Sport za minulého režimu tajným spolupracovníkem kontrarozvědky StB. S odkazem na dokumenty v Archivu bezpečnostních složek list napsal, že Král během povinné vojenské služby donášel na svého nadřízeného a udal vojína, který "udržoval kontakty do kapitalistických zemí".

Nikdy jsem čtyři góly nedal. Měl jsem svůj den, usmíval se nestárnoucí Köhler

6:54
V extralize neprožil z osobního hlediska povedenější večer než v 6. kole nového ročníku. Bedřich Köhler se postaral o všechny čtyři góly Zlína na ledě Liberce a zasloužil se o první výhru Beranů v sezoně. Vítězný gól vstřelil v nastavení a rozhodl o výhře 4:3 v prodloužení. Moravané se díky tomu posunuli z posledního místa před Kladno.

SOUHRN 6. KOLA: Čtyři týmy ukončily série porážek. Vondrka nasázel hattrick, Köhler se trefil čtyřikrát

21.September
Tři extraligové kluby se dočkaly po šňůře proher vytouženého úspěchu, čtvrtý se radoval vůbec poprvé. Zatímco Pardubice s Karlovými Vary zvítězily v obou případech 7:4, Plzeň vydřela výhru 4:3 v prodloužení proti Českým Budějovicím. V dresu Jihočechů se blýskl Michal Vondrka, který zkompletoval hattrick. Ještě o branku víc nastřílel Bedřich Köhler a pomohl Zlínu k první výhře v sezoně.

Zlín slaví první výhru v sezoně, Köhler se o to zasloužil čtyřmi góly

Berani se radují z prvního vítězství po náročném startu extraligové sezony. Zlín uspěl až v 6. kole, když v Liberci uspěl 4:3 v prodloužení. Domácí Bílí Tygři sice srovnali díky Dávidu Grígerovi pouhých 32 sekund před koncem základní hrací doby, ale druhý bod vystřelil hostům Bedřich Köhler, který dal všechny zlínské góly. Připravujeme podrobnosti.

Sparta si vyšlápla na Mladou Boleslav, dvakrát se prosadil Forman

Po vítězství proti Plzni v předchozím kole uspěli také proti dobře hrající Mladé Boleslavi. Hráči Sparty triumfovali 3:1 nad týmem, který byl před 6. kolem extraligy v čele pořadí, a navázali na výhru 4:3 po prodloužení. Tentokrát táhl Pražany Miroslav Forman, jenž se trefil dvakrát v přesilové hře. Třetí branku přidal Erik Thorell, za hosty snížil v závěru Adam Zbořil. Připravujeme podrobnosti.

Pardubice rozebraly Litvínov, ve druhé třetině mu nasázely šest branek

Perfektní obrat s puncem debaklu soupeře. Pardubicím se povedla proti Litvínovu v 6. kole extraligy výsledková otočka, když z 0:1 obrátily na vítězných 7:4. O výhře Východočechů rozhodla prostřední část hry, ve které nastříleli šest gólů. Po dvou zásazích si připsali Blümel s Heclem. Dynamo zabralo po dvou porážkách. Připravujeme podrobnosti.

Vondrka se zaskvěl hattrickem proti Plzni, ale bod navíc berou Západočeši

Po třech porážkách se Plzeň dočkala. V 6. kole extraligy na ledě Českých Budějovic dvakrát vedla, a ačkoli domácí Motor srovnal na 3:3 díky hattricku Michala Vondrky, v prodloužení rozhodl o výhře 4:3 Petr Kodýtek už po 14 sekundách. Připravujeme podrobnosti.

Kulich vsítil další gól a přispěl Karlovým Varům k obratu proti Kladnu

Sedmnáctiletý Jiří Kulich přidal v rané seniorské kariéře druhý extraligový gól, a přestože poté neproměnil trestné střílení, mohl se s Karlovými Vary radovat v 6. kole z vítězství 7:4 proti Kladnu. Hostující Rytíři přitom vedli, ale Západočeši nasázeli soupeři ve druhé třetině pět branek, a vykročili za třemi body. Martin Kohout nasbíral čtyři asistence. Připravujeme podrobnosti.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes