Publikuje:

34,3 položek/den

Lehečka se po pauze vrátil vítězně. V Madridu si poradil s Medjedovičem

14:23
Úspěšný vstup do antukové sezony zaznamenal český tenista Jiří Lehečka. V druhém kole turnaje Masters v Madridu si poradil se Srbem Hamadem Medjedovičem ve dvou setech. Lehečka strávil na kurtu hodinu a půl a po výsledku 7:5 a 6:4 tak postupuje. V dalším kole ho čeká Brazilec Thiago Monteiro.

SESTŘIH: Vyškov porazil Varnsdorf a přiblížil se vedoucí Dukle

13:19
Ve 25. kole druhé fotbalové ligy si doma Vyškov poradil s Varnsdorfem 2:1. Vyškov si tak pojistil druhé místo v tabulce a na vedoucí Duklu ztrácí jediný bod. Ta má však jeden zápas k dobru. Pro Varnsdorf naopak výsledek znamená komplikaci v boji o udržení se v lize. Sice po tomto kole neztratí čtrnácté místo, které ještě zajišťuje bezpečí, ale bude potřebovat bodovat v dalších kolech.

Rangers sahají po rychlém postupu, Avalanche a Oilers zaznamenali vysoké výhry

10:06
New York Rangers potvrzují na začátku play-off NHL pozici nejlépe postaveného týmu ve Východní konferenci. Jezdci si poradili s Washingtonem Capitals také ve třetím utkání, tentokrát 3:1, v sérii vedou 3:0 na zápasy a jediná výhra je dělí od postupu do druhého kola. V Západní konferenci se radovali Colorado Avalanche, kteří po obratu porazili Winnipeg Jets 6:2, Edmonton Oilers přehráli Los Angele…

Reprezentační debut v 28 letech. Nervozita se na mém výkonu podepsala, připustil Kaše

10:06
Až v 28 letech se útočník Ondřej Kaše dočkal premiéry v reprezentačním dresu. Přes své bohaté zkušenosti přiznal velkou nervozitu. Lídr ofenzivy Litvínova, kam loni zamířil po osmi letech v Severní Americe a působení v NHL v týmech Anaheimu, Bostonu, Toronta a Caroliny, v prvním vystoupení nebodoval, ale byl rád za výhru v Trenčíně nad Slovenskem 4:2. Přímý přenos odvetného utkání Slovensko – Česko sledujte od 13:50 na ČT sport a ČT sport Plus.

Nebyli jsme připraveni v hlavách, přiznal zklamaný Adam Musil. Neříká se nadarmo, že poslední krok je nejtěžší

10:06
Pardubický útočník Adam Musil věřil, že finále extraligy se spoluhráči uzavře již v šestém utkání a oslaví v Třinci svou první velkou trofej na klubové úrovni. Jak ale připustil, Dynamo zápas především po psychické stránce nezvládlo. Po porážce 1:4 musí v neděli podstoupit před svými diváky rozhodující zápas o všechno.

Liverpool má náhradu za Kloppa, na Anfield zamíří Slot z Feyenoordu

9:02
Po plánovaném letním odchodu německého kouče si Liverpool vyhlédl nizozemskou náhradu. Na lavičku Reds, kterou po sezoně opustí po devíti letech Jürgen Klopp, usedne Arne Slot. Podle BBC se slavný anglický klub dohodl s Feyenoordem Rotterdam na jeho uvolnění za devět milionů eur (přes 226 milionů korun). Další dva miliony eur (přes 50 milionů korun) může nizozemský celek získat dodatečně na bonus…

Barcelona srovnala sérii s Olympiakosem. Veselý pomohl deseti body, Satoranský jich přidal sedm

8:30
Basketbalová Barcelona vyrovnala čtvrtfinále proti Olympiakosu na 1:1. V druhém utkání španělský tým porazil řeckého soupeře 77:69, k čemuž Jan Veselý přispěl deseti a Tomáš Satoranský sedmi body.

Třinecký kapitán Vrána: Celý rok trénujeme na to, abychom tyhle zápasy zvládali

8:30
Góly zkušených matadorů si třinečtí hokejisté vynutili rozhodující zápas finále extraligy. Skóre otevřel ve 14. minutě Martin Růžička a v polovině zápasu zvýšil kapitán Petr Vrána na 3:0. Obhájce titulu porazil Pardubice 4:1 a i třetí sérii letošního play-off protáhl do sedmého utkání.

SESTŘIH: Osmnáctka na Kanadu nestačila, favorita postrčil k pohodlné výhře bleskový gól

7:58
Hokejisté do 18 let prohráli na mistrovství světa s Kanadou 0:6 a nenavázali na vítězství nad Švýcary. Čtyři góly inkasovali svěřenci trenéra Davida Čermáka v úvodních osmi minutách, ten první po pouhých pěti sekundách hry.

Rulík: Bylo dobré, že to po první třetině Slováci nezabalili. V této fázi přípravy je to dobrý výsledek

7:58
Trenér české reprezentace Radim Rulík si po vítězství 4:2 nad Slovenskem v přípravném utkání v Trenčíně pochvaloval, že soupeř jeho svěřence dobře prověřil. Nelíbilo se mu, že od konce první třetiny do poloviny utkání nabídl jeho tým domácímu výběru čtyři přesilovky za sebou.

Real Madrid je zase o krok blíž jistotě španělského titulu. Proti Realu Sociedad rozhodla jediná branka

23:27
Real Madrid udělal další krok k titulu ve španělské nejvyšší soutěži. Bílý balet porazil Real Sociedad 1:0 a na čele tabulky má už náskok propastných čtrnácti bodů na druhou Barcelonu.

Plzeň porazila v play-off Slavii i napodruhé. Zápas Chrudimi s Brnem musel být po kolapsu hráče odložen

22:55
Podruhé se v semifinále utkali futsalisté Slavie Praha a Plzně a znovu měli navrch Západočeši. Plzeňský tým zvítězil 5:1 a ujal se vedení 2:0 na zápasy. Nehrálo se druhé semifinále mezi Helasem Brno a Chrudimí. Důvodem byla zdravotní indispozice chrudimského kapitána Matěje Slováčka.

Třinec se trůnu nevzdává. Oceláři porazili Pardubice 4:1 a vynutili si sedmý finálový zápas

21:51
O vítězi hokejové extraligy rozhodne až poslední sedmý zápas. Obhájce titulu Třinec porazil v domácím prostředí Pardubice 4:1 a vyrovnal finále na 3:3. Slezané, kteří vyhráli 15 sérií za sebou, mají dál naději na zisk pátého titulu v řadě. Pokud uspějí i v neděli, budou prvním týmem, který na cestě k titulu vyhrál všechny série 4:3.

SESTŘIH: Hokejisté vyhráli i pátý přípravný zápas, v Trenčíně rozhodli už v první třetině

20:12
Čeští hokejisté vyhráli i pátý zápas v přípravě na domácí mistrovství světa, v Trenčíně zdolali Slovensko 4:2. Svěřenci trenéra Radima Rulíka rozhodli třemi góly v úvodní třetině a navázali na výhry 3:0 a 4:2 nad Německem a 5:1 a 3:2 nad Rakouskem. Reprezentačního debutu se dočkali obránce David Špaček a útočník Ondřej Kaše.

Skvělá zpráva pro české judo. Zachová je mistryní Evropy

17:59
Judistka Renata Zachová slaví největší úspěch kariéry. Česká judistka vyhrála v kategorii do 63 kilogramů mistrovství Evropy. Zachová ve finále porazila na ipon Nizozemku Joanne van Lieshoutovou. Pro české ženské judo jde o první titul z ME.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes