15
new stories - click to show

CZC.cz

Description:

Jeden z největších internetových obchodů s výpočetní technikou a elektronikou. Široká nabídka notebooků, komponent, PC sestav, montáž počítačů.

URL:

http://www.czc.cz/

Catalog:

Tech → HW

Publishes:

6.3 items/week

Tiskárna, která moc nechlastá | Epson EcoTank L3150 | Beta Test s Alžbětou Trojanovou

11:52
Rozhodl jsem se k přechodu ze svého současného 24” TN FHD 144Hz monitoru s G-Sync na model o větší úhlopříčce a s vyšším rozlišením. Výběr jsem provedl z kvalitních IPS panelů, a nakonec má volba padla na tento model od Asus. Monitor osobně využívám především ke hraní a běžné pracovní činnosti. Co mě vedlo k tomuto výběru?

Atmosféra v domácnosti je... bude dobrá - Philips Hue | CZC vs AtiShow #39

21.January
Chytré hodinky by se mohly stát jednou z hlavních zbraní v boji proti koronaviru. Pokročilé detekční schopnosti modelu nositelné elektroniky – konkrétně modelu Apple Watch – totiž dovedou odhalit nákazu až několik dní před vypuknutím příznaků.

USB konektory změnily svět počítačů. Existují 25 let

20.January
Ve víru novinek z veletrhu CES 2021 by málem zapadlo jedno důležité výročí. USB konektory letos v lednu oslavily půlkulaté výročí, vůbec první verze totiž byla světu představena zkraje roku 1996, tedy před 25 lety.

PlayStation 5 vyrobili z čistého zlata. Cílí na nejbohatší hráče

20.January
Známý úpravce Caviar ukázal své provedení PlayStationu 5 pro nejbohatší hráče, původní konzole od Sony je totiž celá oblečena do kabátu z čistého zlata. Nešetřilo se ani dalšími luxusními materiály.

Hitmanovští zabijáci v hollywoodském stylu

19.January
Hitman, zabiják s čárovým kódem vytetovaným na hlavě, je dnes už kulturní ikona. Tichý, smrtící, kreativní a zábavný. Alespoň v té herní podobě.

Indiana Jones se vrátí s vlastní hrou

19.January
Oznámení nové hry z univerza Star Wars nebylo jediným překvapením pro hráče a fanoušky tvůrčího génia George Lucase. S obnoveným zájmem Lucasfilmu o herní svět se dočkáme i nového dobrodružství rošťáckého archeologa.

Tvůrci The Division pracují na open world Star Wars hře

18.January
Nový začátek pro fanoušky herních adaptací z univerza Hvězdných válek značí partnerství mezi Lucasfilm Games a firmou Ubisoft, ze kterého by měla vzejít open world hra od tvůrců The Division.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes