15
new stories - click to show

CzechCrunch

Description:

Novinky ze světa startupů, internetu a byznysu

URL:

https://cc.cz/

Catalog:

Tech

Publishes:

9 items/day

Místo Koněva památník tří tisíc lidí, co se bili nejen za Prahu. Dejvice budou mít novou dominantu

17:33
Na náměstí Interbrigády vznikne pomník Pražského povstání. Bude pochozí a budou na něm zlaté body znázorňující místa opravdových bojů. Článek Místo Koněva památník tří tisíc lidí, co se bili nejen za Prahu. Dejvice budou mít novou dominantu se nejdříve objevil na CzechCrunch .

Hollywood se definitivně změnil. Druhá Duna brzy vyjde online, po necelých dvou měsících v kinech

16:59
Duna: Část druhá v kinech zatím utržila 667 milionů dolarů. Studio Warner Bros. už oficiálně potvrdilo přípravy třetího filmu. Článek Hollywood se definitivně změnil. Druhá Duna brzy vyjde online, po necelých dvou měsících v kinech se nejdříve objevil na CzechCrunch .

Sídlo lékárníka z minulého století se změnilo na mezigenerační dům. Má moderní žluté jádro a kachlová kamna

15:55
Rodina dům i nadále sdílí, jen už velmi volně. Poté, co děti odrostly, nechali majitelé dům zrekonstruovat, díky čemuž vznikly další jednotky. Článek Sídlo lékárníka z minulého století se změnilo na mezigenerační dům. Má moderní žluté jádro a kachlová kamna se nejdříve objevil na CzechCrunch .

Tesla začala nabízet Model Y s delším dojezdem. Je dostupný i v Česku a může se stát novým bestsellerem

14:16
Nová konfigurace Modelu Y, nejoblíbenějšího auta Tesly, slibuje nejvyšší dojezd a extrémní úsporu energie v bateriích. Článek Tesla začala nabízet Model Y s delším dojezdem. Je dostupný i v Česku a může se stát novým bestsellerem se nejdříve objevil na CzechCrunch .

Ráno vločky, pak karate a před spánkem hořčík aneb Jak trénuje Jiří Procházka na velký zápas

12:38
V neděli brzy ráno na něj čeká důležitý zápas na UFC 300, který mu má pomoci dostat se zpět na výsluní. Odpovídala tomu i jeho příprava. Článek Ráno vločky, pak karate a před spánkem hořčík aneb Jak trénuje Jiří Procházka na velký zápas se nejdříve objevil na CzechCrunch .

Za tisíce korun si díky němu koupíte kousek rekreační nemovitosti. Teď startup hlásí další investici

11:33
Na platformě InvestBay si investoři kromě zhodnocení peněz mohou apartmány za zvýhodněných podmínek také pronajímat. Článek Za tisíce korun si díky němu koupíte kousek rekreační nemovitosti. Teď startup hlásí další investici se nejdříve objevil na CzechCrunch .

HP si postavilo na střechu úly. Mají akustické senzory, váhu a poznají, kolik nektaru včely přinesly

10:29
Hewlett-Packard má už dlouho za cíl stát se nejudržitelnější technologickou firmou na světě. Pomáhají mu k tomu úly na střechách i sázení stromů. Článek HP si postavilo na střechu úly. Mají akustické senzory, váhu a poznají, kolik nektaru včely přinesly se nejdříve objevil na CzechCrunch .

Warhorse Studios oznamují novou hru. Bude to pokračování Kingdom Come odehrávající se v Kutné Hoře?

7:48
Už za méně než týden se buď potvrdí četné spekulace o druhém dílu Kingdom Come – anebo se ukáže, že Daniel Vávra a Martin Klíma jsou mistry utajení. Článek Warhorse Studios oznamují novou hru. Bude to pokračování Kingdom Come odehrávající se v Kutné Hoře? se nejdříve objevil na CzechCrunch .

V Praze se hledá formule Red Bullu. U Rudolfina dostala pokutu kvůli trdelníku, pak dorazila před NTK

6:44
Závodní bestie projela českou metropolí před třemi roky – a letos se to možná bude opakovat. Indicií je více než dost, Red Bull však zarytě mlčí. Článek V Praze se hledá formule Red Bullu. U Rudolfina dostala pokutu kvůli trdelníku, pak dorazila před NTK se nejdříve objevil na CzechCrunch .

Vývar je základ. Sajler ho zvládne až 3 miliony litrů za rok a pomohl mu i k chytré kantýně v lednici

6:44
V Hopi Holdignu připraví miliony balených jídel ročně. A přišli na to, jak je dostat k co nejvíce lidem: v lednicích, jež umí nahradit kantýny. Článek Vývar je základ. Sajler ho zvládne až 3 miliony litrů za rok a pomohl mu i k chytré kantýně v lednici se nejdříve objevil na CzechCrunch .
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes