15
new stories - click to show

Dáma.cz

URL:

http://www.dama.cz/

Catalog:

Lifestyle → Ženy

Publishes:

2.9 items/day

Plisovaná sukně: Jak ji nosit a s čím ji kombinovat. GALERIE

11:04
Plisované sukně jsou skvělou volbou pro mnoho příležitostí. Ať už se rozhodnete pro casual, pracovní, nebo večerní styl, existuje mnoho způsobů, jak tyto sukně nosit. Jaké kousky se hodí kombinovat s plisovanou sukní, aby vznikl dokonale vyladěný a stylový outfit.

Znáte lapače slunce a víte, jak fungují? Dodají vám pozitivní energii a duševní klid

0:22
Znáte lapače slunce? Víte, proč si nějaký pořídit a v čem tkví jeho kouzlo? Lapač slunce má svoji spirituální hodnotu a umí pracovat s okolní energií.

LUDMILA (37): Jsme přátelé, ale dodnes mu tajím, že při prvním setkáním si mě spletl s kolegyní

0:22
Během setkání se známými osobami není nic nemožné, proto se některé novinářky rozhodly podělit se s vámi o své příběhy. Tady je příběh sedmatřicetileté Ludmily.

Beckham, Aniston, Hudson: Jaké nevšední ranní rituály mají slavné hvězdy?

0:22
Zajímá vás, jakými rituály se celebrity udržují ve formě? Zatímco některé hvězdy praktikují po ránu obvykle každodenní rutinu, jiné zkoušejí skutečně neobvyklé věci. Co dělají hned po probuzení hollywoodské hvězdy jako Kate Hudson, Victoria Beckham nebo Jennifer Aniston? Inspirujte se jejich originálními rituály i zajímavou zdravou snídaní, která tyhle slavné dámy udržuje ve formě.

Pitt, Aniston či Cyrus na maturitním večírku: Co si oblékli a s kým šli?

18.April
Jaká byla první holka Brada Pitta? Jak to slušelo na maturitním plese Jennifer Aniston? Co si na maturitní večírek oblékla Eva Longoria? Podívejte se na archivní fotky hvězd z mládí, které vás zaručeně pobaví!

KLÁRA (30): Rande s celebritou? Pozval mě do sauny, ale s jedním háčkem

18.April
Během setkání se známými osobami není nic nemožné, proto se některé novinářky rozhodly podělit se s vámi o své příběhy. Tady je příběh třicetileté Kláry.

18. duben jako den análního sexu. Obávaná praktika může přispět k mokrému orgasmu!

18.April
Právě dnes, 18. dubna, má svůj mezinárodní den anální sex. Pro mnohé ženy praktika, které se vyhýbají, pro druhé zase vrchol slasti stejně jako pro muže. Kdo ho má nejraději a jak na něj, abyste se nemusela bát?

Památky UNESCO v ČR: Naplánujte si, které z nich v jakém kraji letos navštívíte!

18.April
Česká republika se pyšní 17 kulturními památkami zapsanými na Seznam světového dědictví UNESCO. Navštívit je můžete třeba 18. 4. na Mezinárodní den památek a sídel.

10 VIP tanečníků StarDance 2024. Tančit bude Blažek, Hartl i Vondráčková

17.April
Letošní podzim se na ČT1 bude opět tančit. K pětici známých žen Martě Dancingerové, Janě Paulové, Martině Ptáčkové, Chili Ta a Lucii Vondráčkové se přidá pět slavných mužů. Pozvání do soutěže přijal herec Filip Blažek, spisovatel Patrik Hartl, herec Oskar Hes, paralympionik Jiří Ježek a hudebník Ondřej Ruml.

Jděte se napást: Jarní plevely jsou super zdravé, zařaďte je do jídelníčku!

17.April
Jedlé plevely sbírané v čistém prostředí jsou přirozeně „BIO“, nejsou uměle hnojené, chemicky ošetřené, dovezené přes půl světa, nic nás nestojí, a přesto jsou extrémně zdravé.

Jak udělat šeříkový sirup? Vyzkoušejte recept, díky němuž si uchováte vůni šeříku

17.April
Vyzkoušejte náš recept na šeříkový sirup a připravte si vonnou esenci do limonád či sladkého pečení. Zkusit můžete i šeříkový čaj. Jaké mají účinky?
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes