15
new stories - click to show

Dámská liga

Description:

Moderní magazín pro ženy s názorem

URL:

https://damskaliga.cz/

Catalog:

Lifestyle → Ženy

Publishes:

2.2 items/day

Babiččiny ledovky: Udělejte si Vánoce ještě sladší s třípatrovým cukrovím

2:22
Pokud už vám přijde linecké cukroví příliš fádní a oblíbená vosí hnízda zase moc pracná, zbystřete. Máme pro vás speciální recept na třípatrové cukroví, ledovky, kterými zabodujete u svých dětí i u té nejpřísnější tchýně.

25 a dost! Nenasytný herec Leonardo DiCaprio ze svých nároků nepolevuje

2:22
Herec Leonardo DiCaprio byl vždy znám svými sympatiemi ke krásným modelkám. Ovšem čím je starší, tím jsou jeho úlovky mladší. Cokoliv je nad hranici 25 let, do toho se nežene a nebo to pustí k vodě. Jak to tedy se slavným proutníkem ve skutečnosti je?

8 způsobů, jak letos o Vánocích můžete ušetřit za dárky

12:34
I když jídlo není zrovna nejlevnější položka, to nejdražší na Vánocích jsou zejména dárky. Dvojnásob to platí tehdy, pokud máte kolem sebe víc lidí, které chcete pod stromečkem obdarovat. Jak se dá ušetřit za dárky, aniž byste museli mít výčitky před ostatními členy rodiny? Poradíme vám.

O tohle si letos napište Ježíškovi

10:45
S blížícími se Vánocemi po nás naši blízcí budou chtít vědět, co si přejeme pod stromeček. To se může zdát jako příjemná otázka, ale opak může být pravdou. Ne vždy máme v záloze seznam předmětů či zážitků, které nutně potřebujeme mít. Často se může dostavit pocit, že už máme vlastně všechno.

Poklidné nedělní odpoledne – 3 tipy, jak si jej zpestřit!

4.December
Práce, stres, zařizování, dodržování termínů… Povinnosti, které v dnešní době asi všichni známe. Je načase si naordinovat trochu odpočinku. Jak to ale udělat, když se zrovna nehodí někam odjet? Máme pro vás 3 tipy, jak si užít nedělní odpoledne s trochou toho „nicnedělání“.

Vánoční kafíčko s čokoládou a perníčkem

2.December
Nejen vánoční svátky, ale přímo celé zimní období je plné dobrých nápojů, které v boji proti štípajícímu mrazu přijdou vhod a ke všemu jsou tak šíleně dobré. A nejinak je tomu v případě dnešního receptu na vánoční kafíčko se šlehačkou.

Naučte se vykládat karty a nahlížet do budoucnosti

2.December
Patříte k těm, kteří se rochní v mystičnu i všelijakých záhadách a občas vás přepadne myšlenka, jak skvělé by bylo vidět do minulosti i budoucnosti? Pak jste možná někdy uvažovali nad tím, že by nemuselo být úplně špatné naučit se vykládat karty – ať sobě nebo ostatním. A protože pro podzim se ezoterická atmosféra hodí víc než kdy jindy, nachystali jsme pro vás pár tipů, jak se nacítit na výklad …

Znáte nedělní syndrom Sunday Blues? Možná ho máte taky

2.December
Legendární kocour Garfield nesnášel pondělky, měl z nich deprese a úzkosti. Většinou se mu v ten den ani nic nedařilo. Lidé na tom jsou podobně. Také míváme úzkosti z některých dnů v týdnu. Z neděle především. Jedete v tom taky?

Vánoční šuhajdy s ořechy a rumem. Znáte toto tradiční cukroví?

1.December
Víte, co jsou šuhajdy? Název je vám možná cizí, ale jakmile je uvidíte, jste hned doma. Dnes vám představíme variantu, která se hodí spíš pro dospělé, obsahuje totiž kofein a alkohol. Tak co, ještě s jejich přípravou váháte?

Kam na vánoční trhy? Podívejte se na ta nejkouzelnější místa

1.December
Krásný čas Vánoc se kvapem blíží, a tak je třeba začít přemýšlet, co o adventu budete s rodinou dělat. Vedle pečení vánočního cukroví se určitě vydáte i na některé vánoční trhy, které doplní kouzelnou atmosféru svátků. Jděte se podívat na ty nejkrásnější trhy, díky nimž se začnete na Vánoce těšit takřka hned.

Vánoce ve znamení udržitelnosti. Dejte dárek nejen blízkým, ale i přírodě

1.December
Udržitelnost čím dál víc dostává zelenou, a je jedině dobře, že se coby lidstvo snažíme hledat cesty, jak té přírodě o něco odlehčit. Smysl pro udržitelnost se proto propsal i do vánočních svátků – pořadatelé vánočních trhů pracují s obnovitelnou energií, stánkaři prodávají více udržitelných dárků a u řady obchodníků najdete spoustu tipů na dárky, které jsou hezké, a přitom přátelské k přírodě. V…

Extra krémová květáková polévka s chilli a parmezánem

30.November
Podzim a zima je období pro teplé a hřejivé polévky jako stvořené. A proto vám přinášíme recept na úžasnou krémovou květákovou polévku s přídavkem chilli a parmezánu.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes