15
new stories - click to show

Děčínský deník

Description:

Moje Děčínsko - Děčínský deník (denik.cz)

URL:

http://decinsky.denik.cz/

Catalog:

Z domova → Regiony → Ústecký

Publishes:

5.6 items/day

Je jasno. Lužická nemocnice bude součástí Masarykovy nemocnice v Ústí

13:55
Rumburská nemocnice nebude sedmou samostatnou nemocnicí v rámci Krajské zdravotní, ale odštěpným závodem Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem. V pondělí 21. června o tom na svém jednání rozhodli jasnou většinou krajští zastupitelé.

Z beznaděje se Eden Lukáše Konečného probudil do mírného optimismu

12:49
/LIDÉ ODVEDLE/ S očekáváním a velkou úlevou znovu otevřel svoji hospůdku nazvanou poetickým jménem Eden v ústeckých Doběticích bývalý profesionální mistr světa v boxu a dnes trenér a restauratér Lukáš Konečný. Zahrádky gastronomických zařízení vláda povolila otevřít třetí květnový týden.

Žena v Děčíně vyhrožovala skokem z okna. Hasiči ji zatlačili zpět do bytu

11:44
Dramatické okamžiky zažili v pondělí 21. června v centru Podmokel na ulici Prokopa Holého, kde chtěla žena vyskočit z okna.

Zaparkované auto v Jílovém se samo rozjelo. Sjelo ze svahu a zastavilo o strom

20.June
/FOTO/ Dobrovolní hasiči z Jílového vyjeli v neděli 20. června před pátou hodinou odpolední k samovolnému rozjetí automobilu, který sjel ze svahu a zastavil se až o strom.

Barvám Neutečeš: Sportovci z celého kraje si užili parádní akci v Ústí nad Labem

20.June
Fenomenální barevná show Barvám Neutečeš dorazila v neděli 20. června do Ústí. V parku mezi domy na Severní terase se do ní zapojily stovky lidí z celého Ústeckého kraje.

FOTO: Dvoudenní varnsdorfské slavnosti lákaly na La Putyku

20.June
Na prostranství před divadlem se letos přesunuly varnsdorfské městské slavnosti, které se tradičně konají u sportovní haly. Především kvůli protiepidemickým opatřením letos organizátoři zvolili skromnější formu.

Požární taktika a hašení uzavřených prostor. V Jílovém cvičili hasiči

20.June
/FOTO/ V minulých dnech proběhl u hasičské zbrojnice v Jílovém, v rámci pravidelné odborné přípravy členů jednotky SDH Jílové, výcvik za účelem udržování a prohlubování znalostí a dovedností členů jednotek PO.

Pocovidový mejdan ve Strupčicích: Pilo se na účet obce a do nebe letěly balonky

20.June
/FOTO,VIDEO/ Hlavním hostem byl hejtman Ústeckého kraje Jan Schiller, který ve vsi dlouhodobě žije. Symbolicky otevřel sezónu ve sportovním areálu.

Z archivu Deníku: Benešovský Slunovrat 2011 nabídl koncerty i atrakce

20.June
/Z ARCHIVU DENÍKU/ Tradiční slavnosti pod názvem Benešovský slunovrat 2011 se konaly před deseti lety od 17. do 18. června v Benešově nad Ploučnicí.

V Růžové zkolabovala žena. K sanitce ji dopravili hasiči

19.June
Profesionální hasiči z děčínské stanice a dobrovolní hasiči ze Starého Města vyjeli v sobotu 19. června krátce po poledni do Růžové-Kamenické Stráně, kde došlo v lese, v těžko přístupném terénu ke kolapsu ženy.

Hasiči v Jílovém otevírali byt, uvnitř byl člověk bez známek života

19.June
Profesionální hasiči z děčínské stanice, dobrovolní hasiči a strážníci z Jílového vyjeli v sobotu 19. června v půl čtvrté odpoledne k otevření bytu v Dlouhé ulici v Jílovém.

Pokud dodržujete pravidla, tak potápění riskantní není, říká Ladislav Kábela

19.June
/ROZHOVOR/ Sportovní potápěč Ladislav Kábela z Hrobu na Teplicku má za sebou řadu ponorů nejen v místních sladkých vodách, ale také v hlubinách moří. Nejvíce ho lákají ponory k vrakům.

OBRAZEM: Děčínské Masarykovo náměstí provoněly jahody

19.June
Tradiční jahodové trhy lákaly v sobotu 19. června dopoledne na Masarykovo náměstí. Oproti minulým letům ale byl zájem o něco menší, na vině bylo především tropické počasí.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes