Děčínský deník

Popis:

Moje Děčínsko - Děčínský deník (denik.cz)

URL:

http://decinsky.denik.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Ústecký

Publikuje:

7,9 položek/den

Výrobu prvního crossoveru nařídil osobně sovětský vůdce Nikita Chruščov

5:11
Historie crossoverů se začala psát už v padesátých letech minulého století. Díky tehdejšímu šéfovi Sovětského svazu.

Andrej Babiš: Premiérem chci určitě být do roku 2025

1:49
O tom, že Andrej Babiš bude opětovně zvolen předsedou hnutí ANO, není pochyb. Přesto jeho sněm může být zajímavější než ty přechozí. ANO se v posledním roce vychýlilo hodně doleva, což je logické i proto, že jeho koaličním partnerem je ČSSD a u vlády ho drží KSČM. Teď se ale začaly ozývat hlasy z regionů, že by byla chyba opouštět pravicovější voliče, především živnostníky. A tak Andrej Babiš z...

Děčín je krajským městem pro byznys

18:57
Děčín - Firmám se v Děčíně podle ankety daří. Další města z okresu skončila na začátku druhé desítky krajského pořadí.

Žena poslala zájemci mobilní telefon, peníze za něj nedostala

15.února
Děčín - Nákup věcí prostřednictvím webových stránek obchodů či pomocí různých aplikací mívá svá úskalí. Začátkem února se o tom přesvědčila uživatelka oblíbeného internetového bazaru, která na něm k prodeji nabízela mobilní telefon.

Únikovky v Česku. Zamčené místnosti ani otevřený oheň nehrozí

15.února
Tragédie v Polsku: pět patnáctiletých dívek uhořelo během únikové hry, hlásaly novinové titulky hned na začátku ledna. Polští provozovatelé takzvaných únikovek se začali bát o svůj byznys. I když zejména Praha je rájem únikových her, u nás se nic takového, jako u našich severních sousedů, nejspíše nestane.

Ukrajinci už došli. Po pracovní síle z východu touží i Německo

15.února
/EVROPA PRO ČECHY/ Paní Anastasie dožehlila ve vile v jedné z luxusních čtvrtí Prahy dnešní dvacátou košili. Z kabelky vytahuje jako malý dárek z měsíční návštěvy svého rodného východoukrajinského Mariupolu hrst tamních bonbonů. „Byla jsem tam měsíc u dcery a vnoučat,“ vypráví Anastasie, která dříve na východě Ukrajiny pracovala jako učitelka v mateřské školce.

FOTO, VIDEO: Mladí kadeřníci česali modelky

15.února
Děčín - Na každoroční soutěži Děčínská vlna v sálu děčínské Střelnice zabojovali ve čtvrtek mladí kadeřníci z různých koutů republiky. Modely a modelky česali ve třech kategoriích - pánská, dámská a speciální dámská.

Jak jsme žili v Československu: V pátek si připomeneme Čechii Horní Podluží

15.února
Děčínsko - V pátek 15. února pokračuje v tištěném Děčínském deníku unikátní seriál Jak jsme žili v Československu.

Čtenáři Deníku vyznávali lásku na svatého Valentýna. Přečtěte si všechna přání

14.února
Miluji Tě, mám Tě rád, vážím si Tě. I těmito slovy mohli čtenáři Deníku prostřednictvím našich novin vyznat lásku na svatého Valentýna své drahé polovičce a zároveň tím soutěžit o exkluzivní dárek v podobě pobytu pro dvě osoby ve Spa hotelu Lanterna. Všechny valentýnky, které jste nám posílali od 28. ledna do 9. února, si nyní můžete přečíst v tomto článku. Vítězi romantického pobytu v luxusním...

FOTO: První pomoc nejlépe zvládli deváťáci z Máchovky

14.února
Děčín - Devět škol se ve středu sjelo do děčínského obchodního domu Korál, kde střední zdravotnická škola pořádala soutěž v poskytování první pomoci.

Přijímačky na střední školy jsou za dveřmi. Ověřte si své znalosti

14.února
Nervozita v rodinách žáků devátých, eventuálně pátých a sedmých tříd, stoupá. Přihlášky ke středoškolskému studiu totiž musejí uchazeči podat nejpozději 1. března, a to maximálně na dva obory. Tištěný Deník dnes na straně 11 přináší první díl seriálu zkušebních úloh pro zájemce o SŠ. Svoje znalosti si můžete ověřit v testu z češtiny pro čtyřleté obory.

Výplatu dávek na bydlení už chce zakázat 55 obcí. Primát drží Ústecký kraj

14.února
Ústecký kraj - /INFOGRAFIKA/ Obcí a měst, které kvůli bezpečnosti či pořádku v ulicích zakázaly výplatu doplatků na bydlení pro lidi, kteří se do problémových oblastí přestěhují, už je padesát pět, přičemž ve většině již platí, ve zbytku probíhá připomínkové řízení a čekají na svůj vstup v platnost.

Pizza, candát, vafle: Vyzkoušejte tři netradiční valentýnské recepty

14.února
Pokud jste se rozhodli Valentýna oslavit doma, určitě si budete chtít zpestřit večer něčím speciálním k snědku. Valentýnské recepty se vyznačují jednoduchostí, jsou laděné do barev lásky a jako základ jídla často slouží suroviny, které obsahují afrodiziaka.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes