Mělnický deník

Popis:

Miminka - Mělnický deník (denik.cz)

URL:

http://melnicky.denik.cz/

Katalog:

Z domova → Regiony → Středočeský

Publikuje:

10,5 položek/týden

Na mělnických vinicích se sucho nepodepsalo. Vinaři se těší na dobrou úrodu

18.srpna
Mělnicko - Sklizeň hroznů letos začala na některých vinicích skutečně velmi brzy. Přestože problémy s vysokými teplotami a suchem přetrvávají na mnohých místech České republiky, vinaři na Mělnicku si z nedostatku vláhy starosti nedělají. Někteří si dokonce teplé počasí pochvalují a zákazníkům slibují sladší víno s výraznějším aroma.

Záchrana zpod kyvadla a 160 netopýrů v ložnici: prohlédněte si videa dne

17.srpna
Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve čtvrtek 16. srpna 2018.

Soundtrack má do Poděbrad přilákat 60 tisíc návštěvníků

16.srpna
Poděbrady /MAPA/ – Čechomor, Eric Serra, hudba ze Svěrákových filmů v podání Ondřeje Soukupa a řada dalších hudebních vystoupení doplněných o filmové projekce nebo například vizuální projekce na poděbradský zámek. Nabitý program druhého ročníku festivalu filmové hudby a multimédií jsme už v minulých dnech představili. Dnes přinášíme další zajímavosti včetně dopravních omezení a rozmístění jedno...

Zaniklou trať v Kralupech připomíná nová lavička

16.srpna
Kralupy – Zaniklou vlakovou zastávku Kralupy - gymnázium a velmi frekventovanou železniční trať z Kralup do Velvar připomíná od začátku letošního června železná lavička, která svým vzhledem připomíná drezínu. Přesně na tomto místě byla před mnoha lety zastávka, kterou využívali zejména studenti, ale i lidé dojíždějící do Kralup za prací. Nápis Kralupy – gymnázium je proto součástí pamětního místa.

Soundtrack Poděbrady umožní zažít peklo i světovou premiéru

15.srpna
Střední Čechy – Uskuteční se potřetí, ale předchází ho pověst, jako by se konal již odjakživa. Soundtrack Poděbrady. Sklonek prázdnin bude v lázeňském městě opět patřit mezinárodnímu festivalu filmové hudby a multimédií, nabízejícího pestrou paletu zážitků pro uši i oči.

Mělník je městem uzavírek. Další křižovatkou neprojedete

15.srpna
Mělník – Už v tak dost komplikované dopravní situaci v Mělníku byla ještě navíc uzavřena křižovatka ulic Kokořínská a Blatecká. Informovala o tom mluvčí mělnické radnice Helena Vavřinová.

OBRAZEM: Mělnický košt má za sebou dvanáctý ročník

14.srpna
Mělník – Svatovavřinecké slavnosti mělnických vín a gastronomie se letos konaly už po dvanácté pod názvem Mělnický košt.

OBRAZEM: Na zámku se slavily dožínky

14.srpna
Veltrusy - Závěr léta patří žním a dožínkám. Zámek Veltrusy ožil v sobotu 11. srpna oslavami žní a obilí při tradiční akcí Dožínky hraběte Chotka.

Zákaz užívání povrchových vod platí skoro v celém regionu

14.srpna
Mělnicko – Na mnoha místech v regionu byl vzhledem k vlně veder, která zasáhla Česko, vyhlášen zákaz odběru povrchových vod.

Požár v Kutné Hoře a veřejné záchodky místo hudby pro Třebíč: videa dne

14.srpna
Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 13. srpna 2018.

Sovětské metro opět v akci a tragický pád dvouplošníku: zhlédněte videa víkendu

13.srpna
Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 11. až 12. srpna 2018.

Vedro ovlivňuje psychiku. Lidé jsou více podráždění

13.srpna
Mělnicko - Leze vám už teplo na mozek? Neustávající vedra ve dne i v noci totiž způsobují kromě tělesných problémů také psychické potíže. Mnoho lidí si tak v létě stěžuje na pocit vyčerpání, stresu nebo úzkosti. Extrémními teplotami jsou nejvíce ohrožení senioři i lidé s duševními nemocemi.

Milli Janatková získala americké ocenění The Independent Music Awards

11.srpna
Mělník /VIDEO/ - Píseň Mateřské kouzlo osobité mělnické zpěvačky, multiinstrumentalistky, skladatelky, výtvarnice a lektorky Milli Janatkové získala americké ocenění The Independent Music Awards - Vox Populi v kategorii A Capella.

Další smrt na kolejích! Mladíka srazil nákladní vlak

9.srpna
Kralupy – K nešťastné tragédii došlo ve středu kolem desáté hodiny večer. Na vlakové zastávce Kralupy nad Vltavou – Minice nepřežil střet s nákladním vlakem jedenadvacetiletý mladík.

Věrná garda nacvičuje na vystoupení před hodnotící komisí

9.srpna
Cítov – Cítov letos zvítězil v soutěži o nejlepší vesnici Středočeského kraje. Vysloužil si tak zlatou stuhu a postoupil do celostátního finále. Na začátku září proto znovu přijede hodnotící komise, která bude o nejlepších obcích v Česku rozhodovat. Cítovu by k dobrému umístění měla pomoci i místní pěvecká skupina sokolek Věrná garda, která oživí akci svým kulturním vystoupením, a tak se v těch...
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes