15
new stories - click to show

Mostecký deník

Description:

Moje Mostecko - Mostecký deník (denik.cz)

URL:

http://mostecky.denik.cz/

Catalog:

Z domova → Regiony → Ústecký

Publishes:

4.3 items/day

Kriminalisté obvinili muže, který v Mostě bodl čtyřleté dítě. Chlapec zemřel

18:06
/FOTO, VIDEO/ Dvojímu obvinění čelí 31letý muž, kterého policie zadržela v souvislosti s pobodáním čtyřletého chlapce v Mostě. Krajský vyšetřovatel ho obvinil ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy ve stádiu pokusu, kterého se měl dopustit vůči dalšímu muži ve věku 46 let. Právě ten při potyčce držel v náruči chlapce.

Malý chlapec, který v Mostě zemřel po ráně nožem, byl obětí šarvátky dvou mužů

14:38
/FOTO, VIDEO/ Před základní školu, kde se tragédie odehrála, lidé nosí svíčky a hračky. Obětí se stal čtyřletý chlapec. Policisté při rozsáhlé pátrací akci pročesávají okolí, aby zajistili stopy.

Tragická událost: V Mostě zemřelo dítě, kriminalisté již zadrželi dvě osoby

27.May
Most – Kriminalisté vyšetřují příčiny tragické události, ke které došlo v sobotu před osmnáctou hodinou na jednom z mosteckých sídlišť. Na místě zasahovali policisté i záchranáři.

FOTO: Mostečané si pomalu zvykají na nové místo sobotního trhu. Už je pestřejší

27.May
Skupinky Mostečanů se ráno v sobotu 27. května vydaly do centra Mostu. Konal se tam klasický zelinářský trh. Stále na něm převládají sazenice, ale přibývá čerstvých produktů do kuchyně. V aktuální nabídce byly například ředkvičky, lahůdková cibulka či saláty trhané ve čtyři hodiny ráno.

Zrušte tramvaje, nechte tramvaje. Litvínov řeší, zda vzít Osadě koleje

27.May
Litvínovská radnice připouští možnost zkrácení tramvajové trati ve městě o 1,5 kilometru. Ve hře je zánik kolejí mezi poliklinikou a Citadelou. Redaktor Deníku se ptal lidí, co tomu říkají.

Policisté mají viníka obřího lesního požáru v Českém Švýcarsku. Žhář je ve vazbě

26.May
Případ nejrozsáhlejšího požáru v novodobé historii Česka se policistům podařilo objasnit. Zadrželi 36letého muže, který mohl loni založit požár v Českém Švýcarsku a způsobit tak značné škody. Navíc by to neměl být jediný požár, který má žhář na svém kontě.

Honzík, Míša a Patrik se domů nevrátili… Tři pomněnky se stále hledají

26.May
/FOTO/ Mezinárodní den pohřešovaných dětí, takzvaný Pomněnkový den, si připomínáme 25. května. Drtivá většina ztracených dětí nebo těch na útěku se rychle vrací domů, ročně se v kraji pátrá po desítkách dětí. I v Ústeckém kraji jsou ale za poslední dvě desetiletí tři případy, kdy se děti ani po letech nepodařilo vypátrat. Stále se hledá Honzík z Chomutovska a Míša s Patrikem z Ústí.

Ožije střed Mostu? Central posílil, radnice má chuť na Prior. Repre je o nervy

26.May
Rozhoduje se o tom, jak se bude vyvíjet situace v centru Mostu, kterým lidé spíše procházejí jako nezajímavou pasáží.

Děti z Mateřské školy Pastelka pekly v mosteckém Tescu

25.May
Začala první etapa akce Pečení s dětmi z mateřských škol v Hypermarketu Tesco v Mostě. Jako první pekla 3. mateřská škola Most – Pastelka z Hutnické ulice.

Agresivní vězeň z Chanova zpět za mříže nemusí, na svobodě je prý hodný

25.May
Za mřížemi byl Jiří Mirga (30) z mosteckého Chanova mimořádně agresivním jedincem. Opakovaně napadal dozorce, přizabil spoluvězně. Co je ale na svobodě, chová se vzorně, bere léky na tlumení agrese.

Mostecký aquadrom si připomíná 20 let od otevření. O víkendu zlevní

25.May
Městské koupaliště Aquadrom Most bude v sobotu a neděli 27. a 28. května otevřené se slevou. Vstupné po oba dny bude poloviční. Mimořádná akce se týká i sauny. Deník o tom informovala správa koupaliště. Výhodnější cenou chce veřejnosti připomenout 20 let od otevření aquadromu.

Víte, kde je v Mostě Vídrholec nebo v Litvínově Europark? Místní názvy se mění

25.May
Říká se, že zvyk je železná košile. Proto na Mostecku stále existuje Staliňák nebo Murom. Některé zažité lidové názvy různých staveb ale postupem času mizí.

Živnostníků v ČR ubylo. I kvůli vládě. Podívejte, kde chybí zedníci, kde řezníci

25.May
Pandemie covidu-19, vysoká inflace, energetická krize – nic z toho nezastavilo mírný, ale vytrvalý růst počtu živností v Česku. Zlom přišel až nyní. Současný prudký pokles nemá v posledních letech obdoby.

Na prostituci měla banda kuplířů vydělat přes 12 miliónů. Případ řeší v Mostě

24.May
Domovní prohlídky, zásahovka, zatýkání, výslechy, pobyt za mřížemi. Sedmičlenný gang kvůli provozování prostituce aktuálně dozoruje zastupitelství v Mostě. A to po více než ročním prověřování a následném zákroku ze strany kriminalistů Národní centrály proti organizovanému zločinu.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes