Mostecký deník

Description:

Moje Mostecko - Mostecký deník (denik.cz)

URL:

http://mostecky.denik.cz/

Catalog:

Z domova → Regiony → Ústecký

Publishes:

4.9 items/day

Z auta i ve stodole. Netradiční kina zažívají boom i díky nouzovým opatřením

18:24
"Biják" jste si mohli během koronakrize dopřát v autokině. Teď se bude jeden biograf otvírat ve stodole uprostřed Českého středohoří.

V Talichově ulici v Mostě začnou opravy komunikací

15:02
Společnost Herkul z Obrnic jako zhotovitel vybraný v zadávacím řízení zahájí v průběhu června stavební práce v rámci rekonstrukce komunikací v ulici Václava Talicha v Mostě.

Stroje drtí první vybydlený panelák. Bourání v Janově však budí rozpaky

12:49
Na kdysi oblíbeném litvínovském sídlišti Janov stroje likvidují první opuštěný panelák. Další demolice je letos v plánu v mosteckém Chanově.

Zítra můžeme stavět, tvrdí o spalovně v Komořanech. Nic se však neděje

7:19
Kontroverzní projekt Zařízení na energetické využití odpadů (EVO) v Komořanech má podporu měst i kraje. Přesto se nestaví. Investor má s městy pouze domluvu o spolupráci, odpad i podpora v legislativě zatím chybí. Stavbu by mohly zafinancovat i evropské peníze.

Černé statistiky z období pandemie: jaké nemoci trápily oběti koronaviru?

7:19
Statistiky ukazují, že letos umírá více lidí ve věku nad 65 let než v předešlých letech. Nejedná se ale o žádný dramatický výkyv.

Palivový kombinát nabízí pomoc lidem z uzavíraného dolu Kohinoor

3.June
Odborníci odcházející z uzavíraného dolu Kohinoor mohou nastoupit do Palivového kombinátu Ústí a aktivně se zapojit do projektů, ve kterých uplatní své získané dovednosti a zkušenosti.

OBRAZEM: Velké nůžky a prach. V Janově bourají první vybydlený panelák

3.June
V litvínovském Janově bourají první vybydlený panelák. Jedná se o osmipodlažní dům č. p. 271-276 v ulici Gluckova, která je nyní neprůjezdná.

Bývalý šéf protimafiánského útvaru Robert Šlachta besedoval v Patokryjích

3.June
/FOTO/ Na zeleném dvorku před Obecním domem v Patokryjích sedí padesátka lidí a poslouchá vyprávění bývalého elitního detektiva a celníka Roberta Šlachty. Hovoří o zákulisí korupčních kauz z dob, kdy vedl Útvar pro odhalování organizovaného zločinu, a odpovídá na dotazy.

Zloděj ukradl z kasy v pekařství tři stovky. Odsedí si osm let

3.June
Muže pustili z kriminálu na Vánoce a hned v lednu znova loupil s nožem v teplickém obchodě. Podobných incidentů se loni v okrese stalo téměř padesát.

Ne každý chce skončit jako ležák, říká autor knihy o důstojném odchodu ze života

3.June
/ROZHOVOR/ Morana. Takto, po staročeském jméně pro smrtku, tituloval svou novou knihu kontroverzní autor Petr Bakalář. Čerstvý padesátník, který se loni z Prahy přestěhoval do zahrádkářské kolonie na Litoměřicku, radí smrtelně nemocným a trpícím, jak odejít ze života, aby to co nejméně bolelo.

Nákup za tři stovky v Litvínově může stát zloděje až osm let svobody

2.June
Na nákup bez placení vyrazil v Litvínově 22letý muž z Klatovska. Ten navštívil supermarket, kde si do nákupního košíku uložil 12 housek, salám, klobásy a rolády, vše v celkové hodnotě 340 korun.

Ve středu se opět Mosteckem rozezní zkouška sirén

2.June
140 sekund dlouhý nepřetržitý tón elektrických sirén se ve středu 3. června opět rozezní Mosteckem. Hasiči prověří, že správně fungují.

Exředitel ÚOOZ Robert Šlachta: Roušky a respirátory jsou skvělý business

2.June
Mostecký deník a Ponte reports přinášejí rozhovor s někdejším elitním policistou Robertem Šlachtou o třiceti letech pod přísahou.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes