Publishes:

11.2 items/week

Krčmář skončil ve sprintu desátý. Davidová dosáhla na šestou příčku

20:44
Oba dnešní sprinty v Kontiolahti přinesly českým reprezentantům umístění v první desítce. Markéta Davidová skončila šestá, Michal Krčmář Top Ten uzavřel. Naopak Ondřej Moravec po dvou povedených závodech ve Finsku třikrát minul a nebodoval. Vyhráli Nor Tarjei Bö a Švédka Hanna Öbergová.

V patách Ledecké a spol. Muž za oponou se v lyžařské sezoně skoro nevyspí

2.December
O českých hvězdách (a jejich soupeřích) ví první poslední. Byl v patách Ester Ledecké, sledoval Romana Koudelku… Samozřejmě vše s mírou! Přesto stačí zlomek vteřiny a on rozesměje celý tým včetně přísných koučů.

Nemyslím, že bych žila v něčím stínu. Mám svoje cíle, říká slalomářka Dubovská

1.December
Po náročném měsíci stráveném tréninky, závody a hlavně cestováním je Martina Dubovská zase doma v Liptovském Mikuláši. Navzdory místu bydliště reprezentuje v alpském lyžování Česko.

Češi už si v Ruce nezaskáčou. Sakala měl pozitivní test na koronavirus

29.November
Bez českých skokanů na lyžích se uskuteční dnešní závod Světového pohár v Ruce. Filip Sakala měl pozitivní test na koronavirus a na start tak nemůže ani zbytek reprezentace. ČTK o tom informoval místopředseda skokanského úseku lyžařského svazu Jan Baier. Závod začne ve 14:00 kvalifikací.

Přesná střelba, pomalejší běh. Biatlonista Moravec skončil ve sprintu desátý

29.November
Biatlonista Ondřej Moravec střílel i ve druhém závodu sezony bezchybně a ve sprintu Světového poháru v Kontiolahti skončil desátý. Všech deset terčů zasáhl i Michal Krčmář, který obsadil 16. místo. První vítězství v sezoně si připsal favorizovaný Nor Johannes Thingnes Bö.

Moravec vstoupil do sezony pátým místem. Krčmář skončil 11.

28.November
Biatlonista Ondřej Moravec vstoupil do své poslední sezony Světového poháru díky perfektní střelbě pátým místem. Ve vytrvalostním závodu ho ve finském Kontiolahti dělily od třetí pozice jen 3,3 vteřiny.

Běžkyně Razýmová skončila ve Finsku 27. Vyhrála Johaugová

28.November
Běžkyně na lyžích Kateřina Razýmová skončila sedmadvacátá v klasické desítce Světového poháru ve finské Ruce. Další Češky nebodovaly. Zvítězila favorizovaná Norka Therese Johaugová.

V područí koronaviru. Biatlon řeší, kdo bude mimo. Rusové šli s pravdou ven

28.November
O biatlonu se říká, že je to nevyzpytatelný sport. Ovšem v době koronaviru se závodníci i fanoušci musí připravit na nezvyklé, až absurdní situace.

Bývalá biatlonistka Vítková je maminkou. Holčičce vybrali pohádkové jméno

27.November
Ještě nedávno byla aktivní biatlonistkou, teď už ale na plný úvazek plní roli novopečené maminky. Veronika Vítková přivedla na svět dcerku.

Puskarčíková vypráví, co všechno je zakázané a říká: Nuly naplánovat nejde

27.November
Nejistota. Den před startem nedokáže nejzkušenější česká reprezentantka odhadnout svoji aktuální formu. Její příprava byla narušena zdravotními problémy a teprve v posledním období se mohla plně věnovat pouze tréninku.

Běžkyně na lyžích Kateřina Razýmová před SP: Cítím tlak, ale vytvářím si ho sama

27.November
Loňskou sezonu Světového poháru ozdobila pěti výsledky v top ten. Nyní běžkyně na lyžích Kateřina Razýmová vstupuje do nové, které předcházela složitá letní příprava, během níž se nevyhnula covidovému onemocnění.

Biatlonová show je zpátky. Máme talentované vlčáky, říká šéf Hamza

27.November
/UVNITŘ PROGRAM/ Světový pohár v biatlonu právě začíná. Netradiční sezonu otevřou víkendové závody ve finském Kontiolahti.

Biatlonistka Puskarčíková: Pamatuju si ještě skromnější podmínky

25.November
Členka reprezentačního týmu biatlonu Eva Puskarčíková, rodačka z Jablonce nad Nisou, půjde do sezóny poprvé v pozici nejzkušenější české biatlonistky. „Jinými slovy nejzkušenější a nejstarší,“ říká s úsměvem Eva Puskarčíková.

Běžec na lyžích Michal Novák: Snem je pohybovat se kolem desátého místa

25.November
Od začátku listopadu trénoval s dalšími českými reprezentanty na sněhu ve finském Rovaniemi. Cílil na první start prvního dílu světového poháru, který začne o víkendu ve středisku Ruka. Michal Novák cítí formu, podle svých slov má za sebou velice povedenou přípravu a víc jak tři týdny v bublině a finské tmě ho nepoznamenaly.

OBRAZEM: Sněhu v obří lednici v Novém Městě je málo. Nevystačí ani pro závody

25.November
Milovníci bílé stopy si letos budou muset na tratě ve Vysočina areně počkat. Do té doby, než se podaří vyrobit čerstvý technický sníh. Vločky ze zásobníku chtějí pořadatelé závodů šetřit na únor a březen. Tedy na čas, v němž jsou sportovní klání naplánovaná.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes