deníkPlus.cz

Description:

deníkPlus.cz - Politika, Osobnosti, Styl, Technika, Bydlení a Hobby. Zprávy pro Vás.

URL:

http://spolecnost.denikplus.cz/rss/

Catalog:

Bulvár

Publishes:

3 items/month

Dědictví aneb Kurvahošigutntag. Ve filmu byly Vlasta s Irenkou velké rivalky, ve skutečnosti si padly do oka

1.July
Kdo by neznal takovou legendu mezi filmy, kterou v roce 1992 natočila Věra Chytilová.Dědictví aneb Kurvahošigutntag je geniální film, který bude navždy patřit do pokladnice české kinematografie.

Lucie Bílá snad zastavila čas. Zpěvačka jen kvete a omládla i duševně

30.May
Přestože je to už čtyři roky, kdy Lucie Bílá slavila své padesátiny, nikdo by jí takový věk momentálně vůbec nehádal! Zlatá slavice totiž zázračně omládla.Ovšem ne jen pro jeden den, večer nebo díky vrstvě makeupu.

Charismatický zpěvák David Kraus prozradil, co je pro něj opravdu důležité

12.May
Nafotit charitativní kalendář.To je cílem osobností, které už po čtvrté propůjčily svou tvář spolku ALSA.

Velká novinka v rodině Terezy Kostkové. Pochlubila se novým přírůstkem

1.May
Je známé, že Tereza Nvotová Kostková se o svůj osobní život příliš nedělí.Nyní se ale pochlubila novým přírůstkem do rodiny – čtyřměsíčním hladkosrstým stafordšírským bulteriérem jménem Boomer.

Jiří Suchý v roušce informoval fanoušky, že už je z nemocnice zase doma

25.March
Principál legendárního divadla Semafor, dlouholetý parťák Jitky Molavcové, která před pár dny oslavila neuvěřitelné 70.narozeniny, lavíruje se zdravím.

Zpěvačka Eva Pilarová podlehla vážné nemoci. Umírala v náručí svého manžela

14.March
V sobotu nad ránem zemřela v Domově svatého Karla Boromejského v pražských Řepích legendární zpěvačka s výjimečným hlasem i osudem Eva Pilarová.Bylo jí osmdesát let.

Andrea Verešová září štěstím. Důvod k radosti vás překvapí

13.March
Slovenská kráska Andrea Verešová využila chvilku pracovního volna a společně s rodinou si užívají jarní prázdniny v největším českém skiareálu Špindlerův Mlýn.Že jí to sluší ještě více než obvykle, je patrné každému, kdo si po jejím boku užívá to nejlepší ze srdce Krkonoš.

Jiří Růžička měl krutý osud. Nakonec zemřel v důsledku rozsáhlých zdravotních komplikací způsobených extrémní váhou

5.March
Nyní uplynulo neuvěřitelných 21 let od úmrtí Jiřího Růžičky mladšího.Svého času nejtěžšího evropského herce, ale také syna herečky Heleny Růžičkové.

Charismatický zpěvák Adam Mišík propadl autům

1.March
Když vyrostete v rodině, kde ani jeden z rodičů nemá řidičák a jste neustále odkázáni na kolo, MHD nebo vlastní nohy, možná si na tento způsob života zvyknete a do autoškoly se nijak nehrnete, nebo naopak nedočkavě vyhlížíte osmnáctiny, abyste mohli řídit, stejně jako mladý zpěvák a herec Adam Mišík..
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes