deníkPlus.cz

Description:

deníkPlus.cz - Politika, Osobnosti, Styl, Technika, Bydlení a Hobby. Zprávy pro Vás.

URL:

http://spolecnost.denikplus.cz/rss/

Catalog:

Bulvár

Publishes:

2.1 items/week

Pamatujete si na Báru z Robinsonova ostrova? Blondýnka šla pod kudlu!

15.May
Robinsonka Barbora Mudrochová se živí jako modelka a i když o zakázky nemá nouzi, chce se posunout dál.Kromě nového směru v kariéře se rozhodla i pro změnu vzhledu a nechala si zvětšit svá drobná ňadra.

Unikátní muzikál KUBO uchvátil Prahu i návrhářku Beátu Rajskou!

14.May
Československý muzikál KUBO aneb pocta Jozefu Kronerovi, který měl před pár dny premiéru v pražském Divadle Hybernia, diváky naprosto uchvátil.Tématem, zpracováním, ale především pojetím, skvělými herci, tanečníky i hudbou.

Tajemství krásných vlasů Alice Bendové? HairContouring!

11.May
Nejspíš vám také vrtá hlavou, jak je možné, že se některé známé ženy pyšní dokonalou hřívou vlasů upravenou podle posledních trendů, jeden den mají vlasy krátké a tmavé, druhý dlouhé a světlé a jejich kvalita netrpí ani přesto, že jsou denně upravovány žehličkami či kulmami..

Petr Jákl je štěstím bez sebe! Pro svůj film získal jednoho z nejlepších střihačů na světě

7.May
O tom, že se zázraky opravdu dějí, by mohl hodiny vyprávět producent a režisér Petr Jákl. Že bude v jeho velkofilmu Jan Žižka hrát taková hvězda, jako je Ben Foster, bylo splněné přání.

Luxusní casino a tvrdé zápasníky přišly obdivovat krásné modelky

29.April
Čtvrteční večer byl v Popůvkách u Brna ve znamení tvrdých bojovníků a nádherných žen! Do casina přišly podpořit fightery před Fusion Fight Night krásky jako je Eliška Bučková, Kate Matl, Kristýna Kubíčková, ale i Taťána Makarenko!..

Zpěvačce Markétě Poulíčkové se daří jak v práci, tak osobním životě. Bude svatba?

22.April
Muzikálová kráska exceluje v muzikálu Iago, kde hraje temperamentní arabskou kurtizánu a zároveň generálku.Do toho ještě cestuje po Evropě s kapelou Rock the Opera.

Tohle tělíčko kralující České Miss je volné! Šteflíčková přiznala rozchod!

12.April
Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková přiznala po skoro tříletém vztahu s partnerem Michalem Jenechem rozchod.Lea je kralující nejkrásnější Češkou a o muže mít jistě nouzi nebude.

Opěrní pěvkyně Kalivodová mění profesi. Víme, co chystá!

6.April
Připravuje se na další premiéru v Národním divadle, chystá dvě koncertní turné, vychovává dvě malé děti a stejně jí to očividně nestačí.Energií totiž doslova srší.

Miss Francie jezdila s ostrým Peugeotem na závodním okruhu Le Mans

30.March
Projet se na okruhu de la Sarthe poblíž francouzského města Le Mans je snem každého jezdce, kterému koluje v žilách místo krve benzín.Závod „24 hodin Le Mans“, který se zde jezdí už od roku 1923, je symbolem rychlosti, vytrvalosti a technického umu.

Zemřel zpěvák Daniel Nekonečný. Co zabilo milovníka žhavých rytmů, žluté barvy a třpytek?

27.March
Fanoušci už bohužel nikdy neuslyší a neuvidí milovníka show, módy, ohně a třpytek Daniela Nekonečného.Zpěvák a tanečník, který byl posedlý brazilskými tanečnicemi, ve věku 52 let zemřel..
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes