deníkPlus.cz

Description:

deníkPlus.cz - Politika, Osobnosti, Styl, Technika, Bydlení a Hobby. Zprávy pro Vás.

URL:

http://styl.denikplus.cz

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

6.3 items/week

Pokud si libujete v opalování, můžete mít i v létě nedostatek tolik potřebného vitaminu D

13:42
Také jste se celou zimu těšili na léto, až doplníte vitamin D ze sluníčka? Potom vás možná zklameme.Krásně opálená kůže totiž v přijímání „déčka“ ze slunečních paprsků může být na škodu.

Využijte letos dovolenou jinak. Dopřejte si a investujte do své krásy

11:39
Pravděpodobně ničí dovolená nebude letos vypadat tak, jak si dotyčný ještě na začátku roku plánoval.Co zkusit letos využít dovolenou jinak a investovat do sebe.

Šperky s minerály se těší velké oblibě. Zjistěte, jaká síla je připisována jednotlivým minerálům

10.July
Nárůst poptávky po špercích s minerály v Česku rok od roku stoupá.Jedním z hlavních důvodů je, že stále větší počet lidí věří v jejich pozitivní účinky.

Pažitka je chutný zázrak přírody. Má neobyčejné účinky na naše zdraví

9.July
Pažitka je nenápadná a velmi chutná zelenina, která by neměla chybět v žádné domácnosti.Je naprosto nenáročná a nejčastěji se používá jako přísada do pomazánek, do míchaných vajíček, zeleninových pokrmů či polévek.

Bezpečně až do cíle aneb jak vybrat dětskou autosedačku a jaké je riziko chybné instalace

7.July
Ať už v létě s dětmi zamíříte autem k moři nebo na chalupu kousek za městem, je důležité, aby cesta byla nejen šťastná, ale hlavně bezpečná.Volbě autosedačky se proto rozhodně vyplatí věnovat pozornost.

Neusmívej se tolik, budeš mít vrásky aneb několik častých mýtů o vráskách

6.July
Vrásky jsou přirozeným projevem stárnutí.S přibývajícím věkem pleť postupně ztrácí svou pružnost a pevnost.

Nevěra. Jak ji zvládnout a znovu si s partnerem důvěřovat

5.July
Jak se vyhnout nevěře, jak poznat, když partner či partnerka zahýbá? Na téma nevěry byla během posledních let publikována celá řada studií, bývá totiž jedním z nejčastějších důvodů rozchodu.Pro mnohé ženy i muže je nevěra nemožná překonat a díky ní mnohdy končí i dlouhodobé vztahy.

Abyste zjistily, zda vám sluší krátké vlasy, stačí si udělat test pomocí pravítka

3.July
Správný střih vlasů dokáže vaši vizáž hodně pozvednout, na druhou stranu ale nepovedený účes na kráse nepřidá.Je jasné, že je třeba vyzkoušet více účesů, přesto existuje několik pravidel, kterými je dobré se při výběru střihu řídit..
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes