15
new stories - click to show

deníkPlus.cz

Description:

deníkPlus.cz - Politika, Osobnosti, Styl, Technika, Bydlení a Hobby. Zprávy pro Vás.

URL:

http://styl.denikplus.cz

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

3 items/month

Udržet si hezkou pleť vám může pomoci inovativní metoda. Poradit si dokáže se ztrátou pružnosti, dehydratací i akné

15.November
Každá žena chce vypadat krásně a co možná nejdéle mladě.K udržení hezké pleti vám může pomoci metoda, která ji udržuje hydratovanou, na pohled hladkou a hebkou a dokonce si umí poradit s akné.

Jak skladovat vlašské ořechy, aby si uchovaly chuť i nutriční hodnoty. Mražené vydrží i rok

31.October
Pakliže jste si zrovna vyloupali vlašské ořechy, věnujte velkou pozornost i jejich správnému skladování.V opačném případě může rychle dojít k jejich žluknutí, plesnivění či napadaní například moly.

Na podzim se mnoho lidí potýká se zvýšenou únavou a podrážděností. Pomůže spánková hygiena, vhodná strava i pobyt v přírodě

21.October
Během podzimu se mnoho lidí potýká se zvýšenou únavou, podrážděností a celkovou skleslostí.Nic se nám zkrátka nechce a z ničeho se neradujeme.

Kundalini jóga je jóga uvědomění a jejím účelem je aktivovat energii, která je umístěna ve spodní části vaší páteře

18.October
Klasickou jógu dozajista znáte.Říká vám však něco kundalini jóga? Kromě cviků zapojuje další aktivity jako zpěv a dechová cvičení.

Znamení zvěrokruhu, která nemohou zapomenout na své ex. Panny si něco namlouvají, Štíři se bojí zranitelnosti

17.October
Srovnat se s rozchodem pro mnohé není jednoduché.Posunout se dál a začít novou životní kapitolu vyžaduje odhodlaní a někdy i potlačení vlastních pocitů.

Jíl se v kosmetice využívá už od dávného Egypta. Pomáhá léčit kožní problémy, posiluje vlasy a redukuje známky celulitidy

16.October
Jíl je doslova zázračným kosmetickým pomocníkem přírodního původu.Zkuste se proto na chvíli oprostit od novodobých trendů, jako jsou séra s vitaminem C či kyselinou hyaluronovou a vsaďte na obyčejný jíl, který stojí pár korun.

Jak se zbavit závislosti na sladkém? Nejdůležitější je spánek, vyvážený jídelníček a práce se stresem

14.October
Znenadání vás popadne chuť na čokoládu, kterou musíte uspokojit? Závislost na cukru dokáže být pěkně zrádná a mnoho lidí právě kvůli ní není schopno dlouhodobě dodržovat správné stravovací návyky a zdravý jídelníček.V tomto článku se proto zaměříme na několik kroků, které jsou dle mnoha výživových specialistů účinnou cestou ke skoncování závislosti na sladkém..

Je ideální čas na sběr šípků. Ve starověku a středověku byly nedílnou součástí bylinného léčitelství

13.October
Co si vybavíte, když se řekne podzim? Vedle barevného listí a sychravého počasí jsou to nepochybně různé rostliny a plodiny.Mezi ty nejtypičtější patří šípky, které mají bohaté využití nejen v aranžerství, ale především v medicíně.

Najděte si lásku během podzimu. Od druhé poloviny října až do listopadu budou ideální dny pro randění

3.October
Nezadaní, zbystřete.Pokud je váš milostný život aktuálně na nule, říjen a listopad přinesou několik příležitostí to změnit.

Jen sedy-lehy nestačí. Se svaly na břiše pomůže rotační disk, prkno a další cviky, které zvládnete i doma

30.September
Každá žena jistě sní o dokonalém bříšku s vyrýsovanými svaly.K tomu je však potřeba nejen komplexní přístup, ale také zařazení správných cviků na břicho.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes