deníkPlus.cz

Description:

deníkPlus.cz - Politika, Osobnosti, Styl, Technika, Bydlení a Hobby. Zprávy pro Vás.

URL:

http://styl.denikplus.cz

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

7.7 items/week

Chystáte se na dovolenou autem? Rady, na co před cestou nezapomenout

14:24
Cesta autem na dovolenou může být komfortnější, ale pokud podceníte přípravu, může se vám to vymstít.Víte, na co si dát pozor a co nezanedbat před cestou?.

Pecky z třešní nevyhazujte do koše. Poradíme, jak je výborně využít

17.July
Třešně jsou zralé, a tak už se v nejedné domácnosti rozvoněla třešňová bublanina, na níž si pochutná snad každý milovník zákusků.Stačí třešně odpeckovat, pecky vyhodit do koše.

Toxičtí lidé mezi námi: Komu se obloukem vyhnout?

16.July
Někdy si ani nemusí uvědomovat, že jsou pro své okolí zkázou, lezou na nervy, vytvářejí zbytečné napětí a konflikty, dokonce mohou svým neblahým působením podlomit i fyzické a psychické zdraví druhých.Mluvíme o tzv.

7 důvodů, proč zařadit okurkovou vodu do pitného režimu

15.July
Okurková voda není pro příznivce zdravého životního stylu žádnou novinkou.Možná budete i vy překvapeni, co taková voda s dokáže.

Neničte si nevědomky plavky. Tři základní pravidla, jak se o ně správně starat

14.July
Po pár dnech na dovolené jste si jistě všimli, že vaše plavky už nejsou takové jako na začátku? Chlór v bazénech nebo slaná voda a slunce si vybírají svou daň nejen na naší pokožce či na vlasech, ale i na plavkách.Jak se o plavky správně starat, aby vydržely co nejdéle?.

Nepodceňujte prvotní příznaky rakoviny prsu: Na co si dát pozor?

13.July
Rakovina prsu je snad největším strašákem žen.V mnoha zemích světa se výskyt tohoto onemocnění stále zvyšuje a dotýká se stále mladších žen.

Nebaví vás chodit do fitka? Máme pro vás skvělé typy, jak zařadit pohyb do běžného dne

11.July
Asi všichni bychom si přáli prožít dlouhý život ve zdraví.A fyzická aktivita je důležitou součástí zdravého životního stylu.

Pryč s lámavými nehty: Oleje, které vám skvěle pomohou

10.July
Krásné nehty jsou pro nás důležité a jsou naší vizitkou.Pokud jsou vaše nehty náchylné k lámavosti, můžete použít esenciální oleje, které vhodně podpoří zdravotní stav i krásu nehtů.

Barva jazyka prozradí, v jaké kondici jsou vaše orgány

9.July
Jazyk je skutečným obrazem toho, v jakém stavu se naše orgány nacházejí.Mnozí z vás se zřejmě diví, proč mají jazyk pokrytý bílým, nebo bílo-žlutým povlakem.

Jak nakopnout metabolismus? Největší mýty a co opravdu funguje

8.July
Slovo metabolismus všichni známe.Jedná se o přirozený proces látkové přeměny, při kterém se přijatá potrava mění v těle na energii.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes