deníkPlus.cz

Description:

deníkPlus.cz - Politika, Osobnosti, Styl, Technika, Bydlení a Hobby. Zprávy pro Vás.

URL:

http://styl.denikplus.cz

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

8.4 items/week

Lahodné drinky, které vám spolehlivě pomohou odbourat tuky

10:30
Přes léto je nutné dodržovat pitný režim.Ale co pořád pít, když voda nám nechutná a limonády už nás omrzely? Ochutnejte tyhle jedinečné drinky, které kromě závlahy těla budou odbourávat tuky..

Stres našemu tělu škodí víc, než si myslíte: Jak si můžeme pomoci?

18.June
Stres se už dlouho objevuje jako faktor působící mnohé problémy, nemoci a další obtíže.Můžeme stres ovlivnit? Jak pomoci našemu tělu se s ním vyrovnávat.

Z jakých žen mají čeští muži největší strach?

17.June
Čeští muži jsou při seznamování opatrní.Bojí se "zoufalek a zlatokopek" a náklady na první rande se musí vejít do 1 000 korun.

Vyrobte si černou pleťovou masku: Stačí nanést, sloupnout a pleť je jako nová

16.June
Proč je černá maska tak úžasná a tolik propagovaná? Na zanesené póry totiž působí doslova jako magnet a nanesete-li ji na pleť jednou týdně, kompletně vám vyčistí pleť.Na vymačkávání pupínků tudíž můžete zapomenout, nebude to již třeba..

Na co si dát pozor při výběru mimoškolních aktivit vašich dětí

15.June
Mimoškolní aktivity mají pro děti neoddiskutovatelný přínos a jsou důležitou součástí jejich socializace.Jedině v kolektivu se totiž děti naučí reagovat na nepředvídatelné situace, řešit konflikty nebo sdílet společnou radost.

Vyhýbáte se hořkým potravinám? Děláte obrovskou chybu

14.June
Hořké potraviny pomalu a jistě mizejí z našich stolů a podle odborníků je to velká škoda.Právě nahořklé ovoce a zelenina mají totiž pozitivní vliv na lidské zdraví.

Hledáte osvěžení do parných dnů? Vyrobte si senzační domácí limonády

13.June
Čím se nejlépe osvěžit v parných letních dnech? Jednoznačně domácími limonádami.Na jejich výrobě není nic složitého, jsou v porovnání s kupovanými levnější, zdravější, čerstvější a potěšíte s nimi nejen svoje chuťové pohárky, ale zazáříte s nimi i před návštěvou..

Recept na krásné a zdravé vlasy? Zkuste metodu, která neuvěřitelně funguje

12.June
Říká se jí No Poo a v posledních letech nabírá na popularitě po celém světě.Lidé zahazují šampony a postupně si vlasy myjí výhradně vodou.

Jak se chránit před rakovinou tlustého střeva? Dodržujte tato pravidla

11.June
Rakovina tlustého střeva je jedno z nejčastějších zhoubných bujení vůbec.Dobrá zpráva je, že úspěšnost léčby tohoto onemocnění se při včasné diagnóze stále zlepšuje.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes