15
new stories - click to show

deníkPlus.cz

Description:

deníkPlus.cz - Politika, Osobnosti, Styl, Technika, Bydlení a Hobby. Zprávy pro Vás.

URL:

http://technika.denikplus.cz/

Catalog:

Tech

Publishes:

3 items/month

Nejhezčím autem roku se stala Toyota Prius, porazila i Ferrari Purosangue

3.April
Nová Toyota Prius zvítězila v kategorii designu soutěže World Car 2024 na mezinárodním autosalonu v New Yorku.Na dalších místech skončil Ford Bronco a Ferrari Purosangue.

Unylá reklama netáhne, zájem znuděných klientů lze získat jen neotřelou originalitou

23.March
Získat pozornost potenciálních klientů je čím dál těžší.V záplavě křiklavých kampaní se váš výrobek snadno stane takřka neviditelným.

Futuristický elektromobil IONIQ 5 přijíždí ve sportovní verzi N Line

22.March
Nový IONIQ 5 N Line zaujme na první pohled agresivnějším, sportovnějším designem přídě a zádě s jedinečnými nárazníky, elegantními bočními prahy a sadou speciálních 20palcových kol z lehké slitiny...

Umělá inteligence bere útokem automobilový průmysl a zákazníci se radují

21.February
Technologický vývoj odjakživa propojuje různé světy.Automobiloví vývojáři hledají nápady u tvůrců počítačové a telefonní techniky a funguje to samozřejmě i naopak.

Ceny aut letí dolů, nejoblíbenější SUV koupíte až o 200 tisíc levněji než loni

30.January
Jedno z nejpopulárnějších velkých SUV na českém trhu, sedmimístný Peugeot 5008, se aktuálně prodává za necelých 700 tisíc korun.Za nejluxusnější verzi GT v tak zvaně „plné palbě“ zaplatíte 899 tisíc korun.

Hybridní miniauto, které vám ušetří ve městě až dva litry benzínu na 100 km? Jde to, a navíc za příznivou cenu

18.January
Donedávna se tvrdilo, že chcete-li do malého auta dát ekologický pohon, je lepší zvolit 100% elektrické řešení.U větších vozů je zase vhodný plug-in hybridní systém.

První zdravotnický pracovník s umělou inteligencí už ordinuje. Pomůže s duševním i fyzickým zdravím

15.January
Pokud patříte mezi ty, kteří neradi navštěvují ordinace ošetřujících lékařů, bude se vám zamlouvat nápad, se kterým přišla WHO letos v říjnu.Spustila totiž aplikaci, jejímž hlavním aktérem je první zdravotnický pracovník s umělou inteligencí, ke kterému byste měli mít přístup, ať už jste z jakéhokoliv kouta na světě..

Malé SUV poosmé králem. Češi se nediví, ale v Evropě žasnou

15.January
Nejprodávanějším peugeotem v Evropě byl odjakživa malý hatchback s názvem začínajícím dvojkou: 205, 206, 207 a teď 208.Jen Česko tak trochu vybočuje z řady.

Bouřky mohou být nebezpečné. Proč byste měli vynechat sprchování a mytí nádobí během bouřky?

4.January
Někteří lidé se bouřek bojí a jiní zase vůbec.Faktem ale je, že bouřky mohou být skutečně nebezpečné mnohem více, než si dovedeme představit.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes