deníkPlus.cz

Popis:

deníkPlus.cz - Politika, Osobnosti, Styl, Technika, Bydlení a Hobby. Zprávy pro Vás.

URL:

http://zpravy.denikplus.cz/

Katalog:

Ze světa

Publikuje:

3,5 položek/týden

V Evropě začne fungovat nadace na podporu pravice. Měla by být protikladem Sorosova fondu

16:04
Nadace The Movement má být podle něj protipólem fondu amerického finančníka a filantropa maďarského původu George Sorose a stát v čele „pravicové populistické revoluce“. Bannon je považován za kontroverzní postavu, před působením v Bílém domě vedl zpravodajský web Breitbart.

Firma spálila své luxusní parfémy a kabelky za stamilióny, aby nemusela zlevňovat

20.července
Firma k tomu uvedla, že spalování se provádí ekologicky šetrným způsobem a že výsledná energie se ukládá. Společnost proslulá především svými šátky a kabáty s typickým vzorem béžovo-červeno-černé kostky se nechová jinak než ostatní módní domy, které dávají přednost pálení před možností, že by zboží mohlo být rozkradeno či znehodnoceno prodejem za nižší cenu.

Sedáte po použití ústní vody za volant? Nemusíte projít testem na alkohol

18.července
Slovensko pod hrozbou pokut či trestního stíhání uplatňuje nulovou toleranci alkoholu pro řidiče motorových vozidel. Slovenská policie na sociální síti informovala o výsledku testu, při kterém se figuranti podrobili dechové zkoušce po užití vybraných výrobků či potravin, kromě ústní vody a nealkoholického piva také kompotu, sladkostí, léků či mléčného výrobku.

Jako Jekyll a Hyde. Média si všímají prezidentova názorového obratu

15.července
The Guardian po páteční zkušenosti míní, že Trumpa je snad možné i vystrašit. Naopak The Times se domnívají, že Trump si zároveň hraje na hodného i zlého policajta a ve skutečnosti jen říká pravdu, kterou Britové nechtějí slyšet.

Smrtí jste porušila obchodní podmínky, napsala společnost ženě a chce po ní peníze

12.července
Podle společnosti svou smrtí porušila obchodní podmínky a společnost proti ní může podniknout právní kroky. O případu píše britský server BBC.

Evakuace z thajské jeskyně by mohla začít co nejdříve. Musk navrhuje podvodní vzduchový tunel

8.července
Do záchranné akce by se mohl zapojit i americký podnikatel a majitel vesmírné společnosti SpaceX Elon Musk, podle kterého by šlo chlapce evakuovat pomocí speciálního pouzdra. Lidé z Muskova týmu už do Thajska vyrazili.

Merkelová se nemůže shodnout s Orbánem kvůli migraci

6.července
Podle Orbána ale Evropa prokáže humanitu, když běžence nebude do EU lákat, zavře hranice a bude pomáhat zemím, odkud migranti do Evropy přicházejí. „Nikdy nesmíme zapomínat, že tohle všechno je o lidech.

Merkelová se vyjádřila k budoucnosti Evropské unie

5.července
Dodala, že je potřeba právně přijatelná, realistická a solidární odpověď, která nebude přetěžovat lidi. Mezitím se německé vládní strany pokoušejí dospět ke shodě na podobě takzvaných tranzitních center pro žadatele o azyl na německo-rakouské hranici.

Itálii uvidí migranti jen na pohlednici, vzkázal premiér

23.června
Odpovědnost za loď plující pod nizozemskou vlajkou a provozovanou německou humanitární organizací odmítlo v pátek přijmout i Nizozemsko. Italský ministr vnitra Matteo Salvini v pátek požádal Maltu, aby loď německé nevládní organizace Lifeline přijala.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes