deníkPlus.cz

Popis:

deníkPlus.cz - Politika, Osobnosti, Styl, Technika, Bydlení a Hobby. Zprávy pro Vás.

URL:

http://zpravy.denikplus.cz/

Katalog:

Z domova

Publikuje:

6,3 položek/týden

Horká kauza hýbe Českem. Bude další pokus o odstranění Babiše z politiky úspěšný?

5:02
Syn premiéra Andrej Babiš ml. řekl, že ho spolupracovníci jeho otce drželi kvůli kauze Čapí hnízdo na Krymu.

Babiš u nového primátora Prahy narazil

18:28
Vládní čtvrť měla na jednom místě soustředit úředníky z několika ministerstev nyní rozmístěných po metropoli. Babiš v pondělí na Twitter napsal, že by chtěl pozemky pro stavbu komplexu pro úředníky od města získat výměnou za zámek ve Veleslavíně.

Prezidentské debaty byly nevyvážené, zjistila vysílací rada

18:28
„Česká televize a Nova jsou v podstatě v pořádku. Jsou možná pochybení u Primy, tam jsme zahájili správní řízení.

Nafta je dražší a dražší. Co mohou motoristé ještě čekat?

18:28
V souhrnu tedy pohonné hmoty v ČR mírně zlevňují, což je dáno poklesem cen ropy na světových trzích. Ropa typu Brent v uplynulém měsíci zlevnila z ceny kolem 85 dolarů za barel na nynější úroveň kolem 72 dolarů za barel.

Na co slyší zaměstnanci? Táhnou více bonusy nebo plat?

18:28
V době téměř nulové nezaměstnanosti je velmi složité najít kvalitní uchazeče o práci a lehké není ani zaměstnance udržet. Jednou z novinek prezentovaných u příležitosti veletrhu proto je i nový průzkum reálné situace v odměňování v českých firmách připravený platebním portálem Platy.

Česká pošta letos v největším propadu v historii. Před pár lety přitom vydělávala hodně přes miliardu

18:28
Její čistý zisk loni poprvé v historii, která se píše od roku 1993, klesl pod 100 milionů korun, a to na 91 milionů. Letos bude nejnižší v historii.

Prognóza ministerstva financí je pro rok 2019 pesimistická

18:28
Pro letošní rok ministerstvo počítá s růstem čítajícím tři procenta, zatímco centrální banka předpokládá expanzi 3,1 procenta. Ještě markantnější je rozdíl prognózy pro rok 2019.

Volba předsedy Senátu může skončit divokým rozstřelem, míní Gazdík

18:28
Předseda Starostů a nezávislých Petr Gazdík varoval, že pokud nedojde k dohodě, může první kolo volby proběhnout formou „divokého rozstřelu“. Zároveň v pořadu Otázky Václava Moravce obvinil občanské demokraty, že s ANO a ČSSD potají domlouvají podporu pro svého favorita - výměnou za posty.

Babišovi se pakt OSN o migraci nelíbí a taky řekl, proč

4.listopadu
Dohoda, jejíž návrh v červnu ratifikovalo 192 členských států OSN, na celkem 34 stranách vytyčuje 23 cílů a cesty, jak jich dosáhnout. Všechny se týkají mezinárodní migrace, respektive toho, jak ji řešit a předcházet jí.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes