deníkPlus.cz

Description:

deníkPlus.cz - Politika, Osobnosti, Styl, Technika, Bydlení a Hobby. Zprávy pro Vás.

URL:

http://zpravy.denikplus.cz/

Catalog:

Z domova

Publishes:

12.6 items/week

Vakcína na koronavirus je nesmysl. Druhá vlna nepřijde, tvrdí mikrobioložka Peková

9:07
Před novým koronavirem má ale Peková respekt. Jeho škála proměnlivosti ji utvrdila, že vir není přírodní.

Ceny benzínu i nafty šplhají vzhůru. Čerpadláři zdržují rychleji, než by museli

28.May
Benzín Natural 95 zdražil o 13 haléřů na litr a stojí nyní 26,17 haléře. Nafta v uplynulém týdnu zdražila také, avšak méně výrazně než benzín, pouze o devět haléřů na litr.

Neodpustitelný zločin. Opozice se obává o objektivitu České televize

28.May
Sněmovna zvolila ekonomku Hanu Lipovskou, novináře Pavla Matochu a moderátora Lubomíra Veselého. Už v březnu pak do patnáctičlenné rady poslanci vybrali někdejšího šéfa televizního zpravodajství Romana Bradáče, ekonoma Pavla Kysilku a bývalého hokejistu a poslance Jiřího Šlégra.

Časté mýty ohledně refinancování hypotéky

28.May
Jakmile se blíží konec sjednané doby fixace hypotéky, máte dvě možnosti. Buď kývnete na nově navrženou úrokovou sazbu hypotéky stávající banky, nebo si najdete lepší nabídku u konkurence.

Epidemiolog o koronaviru. Žádná země nebude bezpečná. Připravme se na mnohem horší situaci

27.May
Boj Česka s koronavirem epidemiolog označil jako velké vítězství. S koronavirem ale budeme muset dál žít.

Jediná jistota. Nemovitosti zdraží

27.May
Někteří si asi ťukají na čelo zase nyní, když čtou předešlá slova: jak může zlevňování způsobit destrukci? Vysvětlení přináší ekonom Lukáš Kovanda. Zlevňování je samozřejmě fajn, ale jen dokud člověk nepřijde o práci.

Roman Prymula míří výš, než se původně zdálo

26.May
Náměstek Prymula vévodí žebříčkům popularity. Podařilo se mu získat renomé člověka, který hrdinně zabránil italskému pandemickému scénáři.

Chystají se zásadní změny pro řidiče

25.May
Přehlednější, mírnější k bagatelním přestupkům, přísnější k těm závažnějším, kvůli kterým umírají lidé na silnicích. Tak by se daly popsat hlavní změny v novele zákona o silničním provozu, který po vypořádání připomínek míří na Legislativní radu vlády.

Odborníci bijí na poplach. Chystá se další dárek pro Agrofert

24.May
Pozměňovací návrh, na který už kývl sněmovní zemědělský výbor, předložila skupina poslanců ANO a SPD. Navrhují v něm, aby obchody prodávaly určitý podíl potravin českého původu.

Klienti poukazy přijmout nemusí. Hrozí žaloby na cestovní kanceláře

23.May
Právě nesoulad české a unijní legislativy ve věci cestovních poukazů může výhledově vést k hromadným žalobám klientů ne cestovní kanceláře. Podle zákona „lex voucher“, který v dubnu podepsal prezident Miloš Zeman, mohou cestovní kanceláře odložit vrácení peněz za zrušené zájezdy kvůli koronaviru s plánovaným odjezdem od 20.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes