deníkPlus.cz

Popis:

deníkPlus.cz - Politika, Osobnosti, Styl, Technika, Bydlení a Hobby. Zprávy pro Vás.

URL:

http://zpravy.denikplus.cz/

Katalog:

Z domova

Publikuje:

5,6 položek/týden

Šidí se vesele dál. Kteří prodejci dostali nejvyšší pokuty?

19.září
Ve 2. čtvrtletí 2018 provedla 1 308 kontrol a porušení právních předpisů zjistila ve více než 50 procentech.

Frontex není potřeba a musíme to jasně říkat, tvrdí Babiš

18.září
Učinil tak před jednáním lídrů visegrádské čtyřky (V4), které se bude ve středu konat v Salcburku na úvod neformálního jednání státníků EU. Spolupráci zemí V4, tedy Česka, Slovenska, Polska a Maďarska, premiér vyzdvihl.

Na Evropu se žene vlna veder! Příští týden budou tropy

15.září
Evropu zasáhne vlna tepel v důsledku změny počasí způsobené rozsáhlou tlakovou výší nad Evropským kontinentem společně s několika tlakovými nížemi. Jednou z nich je ex-hurikán Helen, který způsobuje přívaly teplého vzduchu od jihozápadu.

Špatná zpráva pro české řidiče

14.září
Řidiči se kvůli růstu cen ropy na světových trzích musí připravit na další zdražování, které však tlumí koruna posilující vůči dolaru. Koruna během uplynulého měsíce posílila z úrovně přesahující 22,80 koruny za dolar pod úroveň 22 korun za dolar.

České domácnosti za deset let zbohatly o téměř dvě pětiny

13.září
Vyplývá to z dat, které zveřejnila České bankovní asociace. Čisté jmění domácností představuje rozdíl mezi celkovou hodnotou majetku domácností a jejich finančními závazky vůči bankám.

Pět týdnů dovolené a další benefity. Dočkáme se v práci revoluce?

12.září
Na shromáždění ČMKOS do Prahy dorazilo 1300 odborářů a odborářek z celé republiky. Připravovali se na vyjednávání o růstu mezd.

Potřebujeme silnou Evropu, odchod ČR by byla katastrofa, říká Babiš

11.září
Řekl to v rozhovoru, který na svém webu zveřejnil nejčtenější německý deník Bild. „Co teď potřebujeme, je silná Evropa.

Plošné zvýšení platů lékařů určitě nebude. Nejsou na to prý peníze

10.září
Vojtěch to v neděli řekl v diskusním pořadu České televize Otázky Václava Moravce. Prostor k dohodě vidí i předsedkyně Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče Dagmar Žitníková.

Babiš slibuje stoprocentní dotaci na výstavbu bytů

8.září
Samospráva by podle premiéra měla mít větší kompetence. Vláda by neměla rozhodovat například o platech místních politiků.

V pražském Klementinu zaznamenali nejteplejší léto za 244 let

7.září
Dosud bylo nejteplejší léto 2003 s průměrnou teplotou 22,4 stupně následované rokem 2015, kdy průměrná teplota během června, července a srpna dosáhla 22,3 stupně Celsia. „Letošní léto tedy bylo v Praze-Klementinu rekordně teplé, mělo nejvyšší průměrnou teplotu za celých 244 let od začátku dostupných měření,“ konstatovali meteorologové.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes