Šíp

Description:

Top zprávy - Šíp (denik.cz)

URL:

http://sip.denik.cz/

Catalog:

Bulvár

Publishes:

4.9 items/day

Pamatujete Cardigans? Jejich zpěvačka se zcela změnila!

6:47
The Cardigans jsou švédská hudební skupina, která koncem devadesátých let se svými klipy dobyla svět. V čele s oslnivou zpěvačkou Ninou, po které toužili muži ze všech koutů zeměkoule, se objevovala skupina snad ve všech hudebních pořadech, které v poslední dekádě minulého století v televizi něco znamenali. Jak se členové skupiny proměnili od dob své největší slávy?

Slavní NEVĚRNÍCI, nebo jen OBĚTI VÁŠNĚ? Tajné fotky inflagranti v galerii!

5:39
Vůči lásce není nikdo imunní. Své o tom ví i těchto osm celebrit, které byly přistiženy přímo při činu. Některé hvězdy jsou svými avantýrami známé široko daleko a šlo u nich již o několikátý případ záletnictví. Kdo je chronický dívkař, kdo roztříštil srdce svého partnera, kdo se z toho vylhal? Směle do naší galerie a hned se to dozvíte.

Timo Tolkki: Drsný rozchod s milenkou Ingrid! Bude hledat útěchu u Gottové?

21:13
Timto Tolkki se vrátil před pár dny do Prahy, stále ale plánoval, že brzy odletí do Mexika, kde nechal svou mladou milenku Ingrid Bell. Ta mu ale dala drsné kopačky a zablokovala si ho!

Vévodkyně Kate jako znovuzrozená Lady Diana: Elegance jako vzor!

17:59
Vévodkyně Kate si na sebe může vzít cokoli a po světě budou mít její šaty okamžitě miliony kopií. I kdyby šla v pytli. To se samozřejmě nestane, Kate Middleton dává přednost elegantním outfitům, které mnohdy nemá z vlastní hlavy. Nesmrtelnou inspirací je jí princezna Diana.

Ivana Gottová už má novou lásku! Co je pravdy na šokujícím tvrzení?

14:06
Před pár dny rozvířila vody showbyznysu věštkyně Graciela, která tvrdí, že Ivana Gottová už má vedle sebe nového muže, kterého navíc potkala ještě když její manžel Karel Gott byl naživu! My jsme ale zjistili zcela jiné informace!

Vladko Dobrovodský se po letech ozval do Čech! Co dělá a proč se skrývá?

11:42
Vladko Dobrovodský už mnoho let žije v cizině, do rodné země se ale nevrací ani na výlet! Přes to se ale vítěz po dlouhých letech ozval a popsal, jak aktuálně žije a proč se schovává před popularitou!

S Janou Preissovou se život nemazlil: Nevěra, deprese a nemanželské dítě

8:48
V životě musela přestát mnohé. Nejprve na povrch prasklo, že má její manžel desítky let utajovaný milostný poměr a nemanželské dítě, posléze se chtěl zabít její syn Martin. Není tak divu, že Jana Preissová propadla těžkým depresím a stranila se veřejnosti. Do toho všeho se ještě musela vyrovnat s tím, že už dávno není sexsymbolem.

Sídlo hvězd: Tady strávili léto Harry a Meghan, Elton John nebo Simon Cowell

7:40
Věděli jste, že existuje speciální dům, do kterého jezdí ty největší světové hvězdy trávit svou letní dovolenou? V letním sídle na Barbadosu prožili krásné časy vévodové ze Sussexu, zpěvák Elton John nebo porotce amerického talentu Simon Cowell.

Fotogalerie CELEBRIT v BIKINÁCH: Těmto dámám byste JEJICH VĚK rozhodně NEHÁDALI

7.July
Tak tomu se říká postavička! Leckterá dvacítka by jim mohla závidět a to je některým těmto dámám přes padesát. Co říkáte? Že na svůj věk vážně nevypadají? V redakci jim dáváme palec nahoru.

Princ Harry a Princ Philip: Dvojčata v čase. Ti dva jako by si z oka vypadli!

6.July
Zrzavý princ Harry, u kterého se mnohokrát spekulovalo, jestli si ho princezna Diana náhodou nepořídila s někým jiným než princem Charlesem, nakonec rodinné geny nezapře. Zdá se, že ani nemůže! Je až překvapivě podobný svému dědečkovi princi Philipovi. Přesvědčte se sami, ti dva vypadají skoro úplně stejně!

VADY NA KRÁSE celebrit: Které slavné osobnosti se stydí za DEFEKTY na těle?

6.July
Objevují se na titulních stranách časopisů, vidět je můžete v televizi nebo sledovat jejich život na sociálních sítích. Vypadají dokonale, hrdě na svůj zjev, milující svůj život. Ale nenechte se mýlit. I slavné celebrity mají slabá místo, které by z těla nejradši vymazaly.

Jednadvacet let manželů Gottových: Láska, kterou rozdělila až smrt!

6.July
Ivana Gottová prožila s Karlem Gottem nedéle ze všech žen a taky se jako jediná stala jeho právoplatnou manželkou! Dvojice spolu prožila krásných pětadvacet let, pojďte si připomenout jejich nejkrásnější okamžiky!

Návrat Tima Tolkkiho: Rozchod s mladou milenkou a koncert pro pár lidí!

6.July
Timo Tolkki se před pár dny vrátil do Prahy a ačkoliv tvrdí, že tentokrát nepřijel bojovat o srdce své manželky Dominiky Gottové. Hudebník ale z Finska opět dorazil bez koruny a jeho pokus vydělat skonšil solidním fiaskem!

Ivana Gottová je jako chameleon: Tímhle uhranula božského Karla!

6.July
Ivana Gottová byla vždy ozdobou svému manželovi Karlu Gottovi a skvělou matkou svých dcer Charlotte a Nelly. Za dvacet let společného života manželka známého zpěváka mnohokrát změnila image, vždy to ale mělo souvislost s až extrémními událostmi jejího života!

Meghan podrazila vévodkyni Kate: Ta se z toho zhroutila!

5.July
Poté, co se princ Harry a vévodkyně Meghan vzdali svých královských rolí, padlo nespočet povinností na vévodkyni Kate. Ta je na všechno sama, jelikož královna Alžběta se vzhledem pandemii koronaviru straní. Na Kate už toho bylo ale prostě moc, a tak zkolabovala.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes