Šíp

Popis:

Top zprávy - Šíp (denik.cz)

URL:

http://sip.denik.cz/

Katalog:

Bulvár

Publikuje:

8,5 položek/den

Moderátorka Primy šla s kůží na trh! Co předvedla Lenka Špillarová INTIMNÍHO?

16:30
Sličná moderátorka Mini Duelu na Primě Lenka Špillarová moc soukromí neodkrývá. Na někoho může působit jako ledová královna, která si nikoho nepustí k tělu, ale pro Šíp udělala výjimku. Můžete náhlednout, kam jen sexy plavovláska někoho nepustí.

Dokonalá pro ostatní, ale ne pro sebe! Lucka Borhyová přiznala TRABLE S POSTAVOU

12:27
Kdo by to byl řekl, že právě krásná moderátorka Lucie Borhyová přizná, že někdy s tím, jak její na první pohled dokonalá postava vypadá, není úplně spokojená. Dokonce se občas dostala i do situací, kdy se musela začít omezovat!

Selena gomez OPUSTILA NEMOCNICI: Kvůli Justinu Bieberovi zralá na další KOLAPS!

11:17
Je to ani ne dva měsíce od Selenina rozhodnutí jít se léčit. Psychický kolaps na začátku měsíce ji donutil zapsat se do léčebny v Los Angeles. Zpěvačka hitu Back To You o sobě dlouho nedávala vědět, její sociální sítě utichly tak, že ji na Instagramu v počtu sledovatelů předběhl Cristiano Ronaldo. Selena byla dnes propuštěna z psychiatrické léčebny. Cítí se konečně zdravá, nebo ji k odchodu don...

Jiří Pomeje citově vydírá manželku! Neuvěříte, jakých NECHUTNOSTÍ SE NEŠTÍTÍ

7:15
Mezi slavným párem Jiřím a Andreou Pomeje napětí velmi graduje. Nejenže se rozvod táhne jako smrad, ale sám bývalý herec toho začíná využívat. Nedokáže se smířit s tím, že manželka už má jinou lásku, tak se jim snaží házet klacky pod nohy. Když to nešlo před dcerku, teď využívá daleko tvrdšího kalibru!

PEKLO V KALIFORNII: Celebrity utíkají před ohněm, z Caitlyn Jenner je BEZDOMOVEC

5:34
Jeden z nejhrozivějších požárů vypukl tento čtvrtek v Kalifornii, na západu od Los Angeles. Nekontrolovatelný oheň si vyžádal přes dvacet lidských životů, lidé umírali uvězněni ve svých domech, autech i na cestě do bezpečí. Domy slavných celebrit jako jsou Cher nebo klan Kardashianů se ohni neubránily a lehly popelem, z hollywoodských hvězd se záhy staly bezdomovci.

Nechvalně proslulá mamina zhubla a ukazuje OBŘÍ PRSA! Líbí?

20:27
Lisa Appleton byla snad nejkontroverznější účastnicí britské verze soutěže Big Brother, tropila skandál za skandálem. Loni o sobě nějaký čas nedala slyšet, když navštívila plastickou chirurgii. A když se pak ukázala, měla nějaké to deko navíc. Jenže teď Lisa shodila 12 kilogramů a je opět na své křivky pyšná. Proto nevynechá jedinou příležitost se vystavit, pokud možno co nejvíce odhalená. Mrkn...

NAHOTA STŘÍDÁ NAHOTU: Za vyzývavými fotkami Terezy Kerndlové stojí zklamání?

18:08
Je krásné a nebojí se to ukazovat. Vlastně se nikdy nebála, ale v poslední době už i ona značně přitvrzuje. Její fotografie totiž začínají hraničit z lehkou pornografií. Proč chce svým fanouškům ukázat tolik, že se z toho začínáme všichni pomalu červenat?

Celebrity zblízka: Vrásky, rozšířené póry, knírky, akné, nepovedený make-up...

18:08
Podívejte se na unikátní set fotografií celebrit! Jde o snímky, které zcela realisticky ukazují obličeje známých krásek se všemi jejich vadami a nedokonalostmi. A že jich mají!

Ariana Grande a její ŠOKUJÍCÍ VYZNÁNÍ: Všechno, co má, získala díky sexu!

12.listopadu
Ariana Grande se před třemi týdny rozešla se svým snoubencem, komikem Petem Davidsonem. Rozhodnutí zrušit zásnuby šokovalo fanoušky po celém světě, důvodem měla být smrt Arianina bývalého přítele, rappera Maca Millera, který se pár týdnů po oznámení zásnub předávkoval. Ačkoliv spoustu lidí na své bývalé nerado vzpomíná, Ariana to má jinak. Věnovala jim píseň z nadcházejícího alba s názvem Thank...

Rozmazlenost Meghan Markle děsí královnu: TEMNÉ VAROVÁNÍ pro prince Harryho!

12.listopadu
Ještě než Meghan Markle otěhotněla, ještě než vyrazili s Harrym na královské cesty, ještě předtím, než se vůbec vzali, bylo vyřknuto veliké varování. Královna Alžběta je možná dobrosrdečná a velice tolerantní panovnice, má však čich na zkažené lidi. Její instinkt jí měsíc před svatbou napovídal, že Meghan není tak nevinná a hodná, jak se přetvařuje, a Harryho před budoucí manželkou varovala!

RADIKÁLNÍ ISLAMISTKA Sinéad O´Connor: Běloši jsou podle ní ODPORNÁ RASA!

12.listopadu
Nedávno jsme vás informovali o šokujícím rozhodnutí slavné irské zpěvačky Sinéad O´Connor stát se muslimkou. Pro Connor je to další výkřik do tmy, sláva ji už dávno opustila a poslední roky se na sebe snaží jakkoliv upozornit. S přijmutím islámu se také zřekla svého původního jména, nyní bychom jí měli oslovovat jako Šuháda Dawitt. A aby toho nebylo málo, zřekla se i své vlastní rasy, kterou př...

Hokejista Tomáš Plekanec REZIGNOVAL: Před Vondráčkovou utíká z Kanady!

12.listopadu
Rozvodová bitva mezi Tomášem Plekancem a Lucií Vondráčkovou graduje do tak zdařilého remaku filmu Válka Roseových, že i sami manželé musí koukat, kam až jejich láska zašla. Dokonce už nemůžou být ve stejném státu, protože z toho má hokejista stres! Nechápe, že se z jeho hodné ženy stala dračice toužící po jeho majetku. Radši se odstěhuje co nejdál od ní, aby se mohl věnovat jen milence.

Anna Kadeřávková čelí OBROVSKÉ KRITICE a nezvládá to! Přijde herečka o živobytí?

12.listopadu
V poslední době nebojuje Anna Kadeřávková pouze s nepříjemnou lymskou boreliózou, ale také s nepřejícími fanoušky. Doslova smršť se spustila po tom, co oznámila, že se vrací do seriálu Ulice. Co pro ní může znamenat její rozhodnutí?

Herec Jan Kanyza vylezl ze své bubliny: NEUVĚŘÍTE, jak teď vypadá!

12.listopadu
Herce Jana Kanyzu obdivují snad všichni všichni v republice bez ohledu na to, kolik jim je let. Svým vytříbeným humorem a gentlemenstvím se ujal jakékoliv role s opravdovou noblesou, kterou neztratil dodnes. Bohužel se ale zařekl, že se mu nechce vycházet mezi lidi, protože se k sobě a hlavně k přírodě neumí chovat. Nejradši je zavřený doma. Proto bylo překvapení, když redakce Šípu herce potkal...

MUSÍTE VIDĚT: Hvězdy Harryho Pottera se od dob natáčení změnily k nepoznání!

12.listopadu
V roce 2001 svět poprvé uhranul film o malém klukovi, který se stane čarodějem. A brzy bylo jasné, že Harry Potter ovlivní jednu celou generaci. Filmů nakonec vzniklo několik, v posledním díle už byli hlavní představitelé série téměř dospělí. A od té doby už uteklo několik dalších let. Je tedy otázkou, zda své oblíbené filmové modly v jejich dnešní podobě vůbec ještě poznáte! Najdete je v galerii.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes