15
new stories - click to show

Šíp

Description:

Top zprávy - Šíp (denik.cz)

URL:

http://sip.denik.cz/

Catalog:

Bulvár

Publishes:

6 items/month

Čenský a Morávková: Pojí je dávná minulost, jak se před desítkami let seznámili?

1.June
Danuška a Čenda se znají už skoro dvacet let. Oslovení, jaká můžete slyšet, když se tihle dva potkají, mají samozřejmě svůj prapůvod. Kde se ti dva potkali a proč si Danu pletou s Čenského manželkou?

Překvapivá slova Vémoly: Kincl musel dostat šok, Lela se bojí o děti

23.May
Karlos Vémola po prohraném zápasu s Patrikem Kinclem zmizel z bojiště a nikdo netušil, co se s ním stalo. Nakonec se MMA zápasník ozval fanouškům na svém Instagram, kam umístil dlouhé vyjádření. Podle fanoušků ale rozhodně nešlo o slova známého Terminátora a prohlášení psal zkušený PR odborník.

Otec Donutila byl nezlomný a tvrdý, jeho smrt zaskočila herce přímo na place

17.May
Miroslav Donutil vyrůstal ještě v době, kdy fyzické tresty od rodičů nebyly žádnou výjimkou a herec se již v minulosti svěřil, že i on měl velmi přísnou výchovu, a to zvlášť ze strany svého otce. Přesto na něj ale vzpomíná s láskou a úctou.

Nepotřebuje muže, ani rodinu: Enya žije v přepychu na hradě s několika kočkami

16.May
Zpěvačka Enya patřila mezi světové hvězdy devadesátých let a dodnes je považována za nejúspěšnější irskou sólovou zpěvačku. Už pěknou řádku let však legenda žije v ústraní, nekoncertuje a užívá si vydělaných peněz.

Sestra Zagorové je vážně nemocná: Zrak může úplně ztratit během několika týdnů

15.May
Evelyn Bečvaříková je sestrou Hany Zagorové a ačkoliv nikdy neprahla po slávě, fanoušci zesnulé zpěvačky mají o její život pochopitelně zájem. Příbuzná slavné hvězdy na tom ale poslední dobou není zdravotně nejlépe. Trpí nemocí zraku, kvůli které postupně slepne.

Lundgren bojuje s bolestivými příznaky rakoviny: Podle lékařů měl být mrtvý

15.May
Dolph Lundgren dlouhých osm let před světem tajil, že bojuje s rakovinou. Švédský herec, režisér a scenárista v minulosti podstoupil operaci, vážná nemoc se mu ale před třemi lety vrátila.

Gelemová a Krampol jako obhájci Slováčka: Slova proti běsnící Dádě

15.May
Jeden už by si řekl, že je krize mezi Dádou a Felixem zažehnána. Poté, co se společně ukázali na oslavě Felixových 80. narozenin, si všichni mysleli, že k sobě našli opět cestu a jejich manželsví je konečně zalito sluncem. Opak je ovšem pravdou. Hned pár dnů poté proběhly v médiích informace o tom, že Dagmar neví, kde Felix zrovna je. Do údajného zmizení muzikanta se zapojil i jeho dobrý kamarád …

Televizní hvězda ve strachu: Syn po narození prodělal operace, málem nepřežil

15.May
Někdejší hvězda televize Nova, a také pořadu 168 hodin, reportérka Tereza Robinson, to v životě neměla vůbec snadné. Na výchovu první dcery zůstala dlouhou dobu sama a její syn trpí velmi vážnými onemocněními srdce.

Ondřej Vetchý má agresivitu v krvi: Popsal, jak chtěl v mládí provést vraždu

15.May
Drsný herec, který si nikdy nenechá nic líbit, Ondřej Vetchý, sice celý život dostává důležité a charakterní role, v soukromém životě však tak dokonalý rozhodně není. Když se napije, nejde pro ostré slovo, ale ani ránu, daleko.

Krainová i Pomeje se toho nebojí: Podívejte se, jak jim málem vypadla ňadra

15.May
O víkendu se ve Foru Karlín volila nová Miss Czech Republic. Na galavečer jako vždy dorazila celá řada hvězd českého showybznysu. Mezi hosty dokonce byla i Agáta Hanychová, která ještě nemá za sebou ani šestinedělí. Největší pozornost na sebe ovšem díky odváženému modelu bezesporu strhla Simona Krainová.

Kate Middleton šokovala: Na Eurovizi zahrála na piano ukrajinskou válečnou hymnu

15.May
Že je každý ročník hudební soutěže Eurovize plný velkých talentů, ví každý. Ten letošní ale ukázal jednoho člověka, u nějž by jeho přítomnost očekával asi jen málokdo. Během speciálního vystoupení loňských vítězů, kapely Kalush Orchestra, se totiž na obrazovce objevila i Kate Middleton. A hrála na klavír.

Hanychová přiznala dar za obrovské peníze i problém s chůvou: Děti jsou nervózní

15.May
Jaromír Soukup se už měsíc raduje ze společného potomka s Agátou Hanychovou a jako správný starostlivý otec koupil své partnerce za porod dárek a rozhodně na něm nešetřil. Mediální magnát pořídil influencerce auto za víc než milion korun.

Lucie Borhyová propagovala drastickou dietu: Ohrožovala vlastní zdraví!

15.May
Moderátorka Lucie Borhyová patří už desítky let mezi tváře TV Nova. Sympatickou blondýnku vídají diváci především v pořadu Televizní noviny. I díky tomu, že se Lucie neustále objevuje na televizních obrazovkách, na sobě pořád dře. Televizní kamery, jak je známo, přidávájí až pět kilogramů.

Jako kdyby byl Karel nesvéprávný! Drobný se drsně pustil do Ivany Gottové

15.May
Ivana Gottová má v českém i slovenském showbyznysu plno přátel. Konflikt vdova po legendárním zpěvákovi Karlu Gottovi měla s málokým. Médii proběhla přestřelka mezi ní a zpěvákovou první dcerou Dominikou Gottovou a také zpěvákem a bývalým kamarádem Gotta Milanem Drobným.

Skandály Smetany a Haje: Gay líbačka, vyhazov a požár Notre Dame

14.May
Zřejmě nejkontroverznější pár českého showbyznysu je pěvecké duo Emma Smetana a Jordan Haj. Bývalá moderátorka se svým partnerem zvedají často ze židle nejednoho občana České republiky, a to ať už svým chováním nebo třeba výchovou dětí.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes