Šíp

Description:

Top zprávy - Šíp (denik.cz)

URL:

http://sip.denik.cz/

Catalog:

Bulvár

Publishes:

7.2 items/day

Soutěž Prostřeno! Jak se do ní dostanu? Exkluzivní záběry ze zákulisí!

14:37
Prostřeno už desátým rokem úspěšně dodává divákům unikátní obsah. Tento pořad amatérských kuchařů si našel stovky tisíc fanoušků, kteří se pravidelně vrací k televizním obrazovkám. Šíp se pro vás exkluzivně propojil se štábem TV Prima a získal zajímavé info o soutěži, i ze zákulisí. Pojďte se s námi podívat, jak takový pořad vzniká a co vše musí jeho tvůrci vydržet? Jaké jsou podmínky pro přihl...

VÁLKA MEZI DAVIDEM A ABSOLONOVOU? Zpěvák Šípu řekl CELOU PRAVDU!

12:19
Nedávno jsme psali, že mezi zpěvákem Michalem Davidem a zpěvačkou Monikou Absolonovou vládne řadu let velké napětí, až se dokonce mluvilo i o nenávisti. Zpěvačka se obhajovala, že reakce jejího dřívějšího chlebodárce byla nepřiměřená a nechápe to dodnes. Vlastně se cítili ukřivděná, že jí Michal vyhodil ze všech svých muzikálů. Nikdy ale vlastně ale neřekla, co byl počátek celého sváru. Ten teď...

Nejlepší kamarád Lady Di promluvil: SEX plný vášně s mladým Kennedym!

11:09
Opravdu moc se snažila, aby se o tomhle vztahu nikdo nedozvěděl – a téměř se to povedlo! Jenže teď, dvacet dva let po tragické smrti Lady Diany, princezny z Walesu, se objevily nové detaily kolem jejího žhavého románku s Johnem Kennedym juniorem! Více se o dosud utajované lásce dozvíte v naší galerii.

Dočká se Táňa Dyková miminka? Velký sen komplikuje zdraví

7:12
Vojta Dyk si na prvního máje po letech vzal svojí dlouholetou partnerku Tatianu Vilhelmovou. Svatba udělala tlustou čáru za spekulacemi o jejich krizi. Táňa vše měla velmi dobře naplánované a stihla to akorát pár měsíců před svými narozeninami, zařekla se totiž, že veselku musí stihnout do čtyřiceti, což dodržela. Také ale slibovala, že k synovi co má s Vojtou by měl přibýt ještě sourozenec, do...

TAJEMSTVÍ babky znásilňovačky z Kameňáku: Kropáčková byla 30 let BEZ CHLAPA!

6:36
Kdo by si nepamatoval babku Kropáčkovou, která byla v Kameňáku tak náruživá, že se rozhodla znásilňovat pomocí "modrého pramene" nic netušící mladíky. Jenže v soukromí to měla herečka Anna Vejdovová úplně jinak. Před smrtí přiznala, že už vlastně ani neví, jaké je být milována a užívat si vztah se vším všudy. Než odešla na věčnost, byla 30 let naprosto sama!

DOVOLENÁ HRŮZY: Jiří Krampol POPRVÉ o stavu své nemocné manželky!

19:09
Soustředění Muže roku v krásném Tunisku může být pro mnohé zajímavou dovolenou, pro jiné noční můrou. Manželka Jiřího Krampola Hanka skončila ve čtvrtek v tuniské nemocnici, údajně byl její stav vážný. Zdrcený manžel poprvé promluvil o nejasných okolnostech, které upoutaly nemocnou Hanku na lůžko jednotky intenzivní péče!

Kam se ztratila bývalá ředitelka České Miss Míša Maláčová? To se budete divit

18.May
Sympatická Michaela Maláčová bývala jednou z nejvýraznějších žen českého showbyznysu. Z bývalé Miss se stala zdatnou podnikatelkou a nakonec i manželkou "uhlobarona" Zdeňka Bakaly. Ovšem nestala se jen paničkou, která by byla jen okrasou svého muže, úspěšně stála v čele největší soutěže krásy. Pak ale přišel odsun z veřejného života a naprostá izolovanost. Co se s krásnou brunetkou a maminkou č...

Samantha Markle zuří: Dovol tátovi vidět malého Archieho!

18.May
I nadešel čas, aby se odloučená sestra vévodkyně ze Sussexu ozvala. Samanthe Markle pogratulovala k narození malého Archie Harrisona, nezapomenula však připomenout své mladší ségře Meghan, že je nevděčnice nevděčná!

Plekanec a Vondráčková přestali bojovat: Tajná dohoda kvůli dětem?

18.May
Vondráčková a Plekanec prochází rozvodovým stáním a ani pro jednoho to není jednoduchá záležitost. Díky ne příliš přátelské atmosféře vše dlouho probíhalo vcelku vyhroceně a manželé na sebe navzájem házeli špínu přes média. Momentálně to ale vypadá, že se něco změnilo!

Ukrývá Jan Saudek VÁŽNOU NEMOC? Sexuální život už mu nic neříká!

18.May
Mezi největší milovníky ženského pohlaví v Česku určitě patří fotograf Jan Saudek. Ten se nikdy netajil tím, že jeho postelí prošlo na tisíce žen a do své smrti s intimním životem nikdy nepřestane. Ale teď je najednou všechno jinak. Docházejí snad umělci síly a už si na lovení nových milenek netroufá? Nebo je snad za tím zákeřná choroba?

PRINCEZNA BOJOVNICE dnes! Poznali byste XENU a její nohsledy?

18.May
Za časů dávných bohů, hrdých náčelník a králů, neklidem zmítaná země zrodila hrdinku. Byla jí Xena, mocná princezna zocelená v žáru bitev! Ačkoli seriálem Xena, který se natáčel od roku 1995 do roku 2001, prošel nespočet postav, ty hlavní se stále opakovaly. Poznali byste je nyní? Lucy Lawless je pořád kočka! Mrkněte se sami.

EINSTEINOVÉ HOLLYWOODU! Tyhle hvězdy nikdo nenapálí – vědí všechno!

17.May
Občas hrají hlupáky, které každý snadno napálí, ale ve skutečnosti mají vše dobře spočítané. Podívejte se s námi na přehled celebrit, které mají zřejmě nejvyšší IQ z celé filmové a televizní branže.

Té, že je PADESÁT? Cate Blanchett oslavila kulatiny, na které rozhodně nevypadá!

17.May
Držitelka dvou Oscarů Cate Blanchett má polovinu života za sebou. Filmová královna Alžběta I. na padesátku ale rozhodně nevypadá. Jaké je její tajemství? Krev jednorožce? Krev nevinných pannen? Speciální krém koupený v DMku? Blanchett své tajemství neprozradí, tak se alespoň podívejte, že od začátku své herecké kariéry vypadá stále stejně, stále mladě.

Herečka Lenka Kořínková si SÁHLA NA ÚPLNÉ DNO! Prozradila, co jí ZNIČILO ŽIVOT

17.May
Vnadná herečka Lenka Kořínková měla skvěle našlápnutou kariéru, režiséři milovali její bezprostřednost, naivní projev a její vyvinuté poprsí. Šla z role do role, ale myslíte si, že to zrzce přinášelo radost? Spíš to byl pro ni expres do pekel!

Co se děje s Romanem Vojtkem? Láska mění herce K NEPOZNÁNÍ!

17.May
Láska k mladší kolegyni proměnila herce Romana Vojtka od základů. Začal se chovat jako utržený ze řetězu a zahlcuje sociální sítě fotkami s láskou Petrou Vraspírovou, na kterých se neustále pusinkují a ukazují, že k sobě patří. Ale to není všechno, co se se sympaťákem poslední dobou děje… Pustil se i do změn, které byste nečekali. Více se dočtete ve fotogalerii.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes