15
new stories - click to show

Šíp

Description:

Top zprávy - Šíp (denik.cz)

URL:

http://sip.denik.cz/

Catalog:

Bulvár

Publishes:

8.4 items/day

Jeden z posledních, kdo ji spatřil: Libuše Šafránková se přibližovala k Ježíši

19:13
Není žádným tajemstvím, že byla herečka Libuše Šafránková hluboce věřící. V posledních letech svého života se ale dle faráře a jejího dobrého přítele Jakuba Sadílka nebála otevírat i náročnější témata víry. Zvědavost v ní vzbudilo hlavně její onemocnění, které prodělala v roce 2014.

Ve StarDance tančí i Marika Šoposká: Z přiděleného partnera byla překvapená

16:28
Další dvojicí, která se objeví v nové řadě soutěže StarDance, je herečka Marika Šoposká a tanečník Robin Ondráček. Jak Marika uvedla, z výběru partnera, kterého jí produkce přiřadila, byla velmi překvapená. Navíc dodala, že má ze své účasti stále větší trému.

Jsem všude, také tedy ve vás: Rodina Šafránkové zveřejnila dojemné parte

14:50
Rodina Libuše Šafránkové zveřejnila parte, které je doplněno o dojemný citát Františka Drtikola. Rozloučení proběhnou dvě. Jedno, již avizované, se koná pro veřejnost 25. června, druhé o pár dní později v hereččiných rodných Šlapanicích u Brna.

Video BRUTÁLNÍ hádky v Like House: Opilá Angie křičela rasistické nadávky

12:34
Djany a Angie byly kamarádky. Nyní už zřejmě nejsou. V reality show Like House se totiž stihly za krátký čas velmi ostře pohádat. Alkoholem posilněná Angie se nezdráhala použít rasistické nadávky. Ostatní soutěžící stáli jak zařezaní, jelikož takhle vyhrocenou situaci ještě nezažili.

Pašeračka Tereza: Před Pákistánem zažila peklo, věznění v pokoji a prostituce!

10:54
Tereza Hlůšková už 17. června stane před soudem, který rozhodne o její budoucnosti. Pašeračka věří, že se po třech a půl letech vrátí domů z pákistánského vězení, stále jí ale hrozí i zvýšení trestu na pětadvacet let. Před svým zadržením se Tereza ráda chlubila na sociálních sítích luxusním životním stylem, podle jedné z kamarádek zadržené Češky ale vše bylo jinak!

Libuše Šafránková a Josef Abrhám: Přemlouvali režiséry, aby mohli hrát spolu

8:41
O tom, že k sobě herečka Libuše Šafránková a herec Josef Abrhám osudově patřili, nemůže být pochyb. Nejen, že se za celý život neobjevil jediný skandál, který by otřásl jejich manželstvím, ale trávili spolu spoustu času i na place, kde si také velmi rozuměli. Prý dokonce možnosti hrát spolu vyhledávali a požadovali.

Kate Middleton zase lepí vztahy: Tentokrát urovnává zmatky kvůli malé Lilibet

7:36
Když princ Harry a Meghan Markle oznámili, že své dceři dali jméno Lilibet, mnoho příznivců britské monarchie zůstalo v šoku. Lilibet totiž byla přezdívka královny Alžběty II., kterou jí v dětství dali její rodiče. Lidé to brali jako výsměch ze strany vévody a vévodkyně, jež veřejně královskou rodinu hanili a teď mají tu drzost pojmenovat dceru po královně. Rozhodnutí dle všeho zarazilo i někte...

Libuše Šafránková: Pohřeb legendární Popelky bude mít netradiční průběh

16.June
Byla hvězdou mnoha filmů a získala si nejedno divácké srdce. Nedávno zesnulá herečka Libuše Šafránková měla obrovské množství příznivců, kteří by jí nyní rádi vzdali hold. V rámci veřejného rozloučení za ni mohou zapálit svíčku či položit květinu. Následný pohřeb pak bude možné sledovat zpovzdálí.

Kdo další zazáří ve StarDance? Šestý pár tvoří loňský vítěz a populární zpěvačka

16.June
Uvedení další, v pořadí již jedenácté řady oblíbené show StarDance se nezadržitelně blíží. A Česká televize nyní odhalila, kdo vytvoří šestý pár, který se bude prohánět po parketu. Vítěz minulého ročníku Dominik Vodička si zatančí se zpěvačkou Terezou Černochovou.

Like House: Adam odešel na rande a žárlivá Láďa mu vyházela věci z okna

16.June
Nemálo rozčílená byla v reality show Like House Lada, která vyházela Adamův nepořádek z okna. Mnohokrát mu říkala, ať si to uklidí, ale jeho to nechávalo chladným. Teď na to doplatil.

Je jí v patách! Nikol Štíbrová se stala maminkou, následovala Pártlovou

16.June
Nikol Štíbrová porodila a stala se tak dvojnásobnou maminkou. Z předchozího vztahu už má syna Matese a otcem novorozeného miminka je její manžel Petr Leitgeb. Štíbrová tak následovala svoji kamarádku Martinu Pártlovou, která přivedla na svět holčičku.

Martina Pártlová porodila: Odpusťte mi dnes mejdan, raduje se šťastný otec

16.June
Martina Pártlová se konečně dočkala a po čtyřicítce přivedla na svět svou prvorozenou dceru. Radostnou novinku sdílel na svém Instagramu otec dítěte, hudebník Josef Vařeka. Holčička dostala nezvyklé jméno.

Josef Laufer je stále v nemocnici: Nečekaná změna terapie i podpora kolegů!

16.June
Josef Laufer už více než rok bojuje o život v nemocnici, kam šel původně na banální zákrok na chlopni. Lékařům se zatím nepodařilo zpěváka probudit do úplného vědomí, a tak zkouší nové možnosti. Lauferovi kolegové navíc zkouší hlasovou terapii a věří, že se jejich kamarád brzy dostane bez trvalých následků domů!

Starostlivá Libuše Šafránková: V obavách o sestru myslela na nejhorší

16.June
Mnohokrát se spekulovalo o tom, jaký vztah spolu sestry Šafránkovy měly. Někteří si dokonce mysleli, že mladší ze sester na představitelku Popelky žárlila, protože se jí dostávalo více pracovních nabídek. Ve skutečnosti to ale bylo přesně naopak. Sestry se ve všem naprosto podporovaly a jedna druhou nesmírně milovala.

Meghan Markle se svou rodinou nikdy nepromluví: Myslí si, že je víc než oni

16.June
Není tajemstvím, že vévodkyně Meghan neudržuje žádný kontakt se svým otcem Thomasem a polorodou sestrou Samanthou. Jak ale vyplývá z výpovědi dalšího člena její rodiny, manželka prince Harryho nemluví s nikým ze svých příbuzných. Prý jsou pro ni podřadní!
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes