Blesk.cz

Description:

Blesk.cz

URL:

http://www.blesk.cz

Catalog:

Tech

Publishes:

2.7 items/day

Žraločice brutálně trhá lidi na krvavé cáry! Recenze Maneater

19:46
Konečně připlul titul, který pořádně rozvíří videoherní vody! Maneater je akční RPG odehrávající se v otevřeném podmořském světě, ve kterém se chopíte role krvelačné žraločice prahnoucí po pomstě. Tyhle čelisti jsou proklatě ostré!

Prohnilost na síti. Recenze Resident Evil: Resistance

20.May
Součástí videohry Resident Evil 3 je i online titul Resident Evil: Resistance. Zaměřený je na asymetrická klání čtyř proti jednomu. I když je v něm celá řada dobrých nápadů, zpracování hodně vázne. Tady smrdí něco jako hniloba!

WhatsApp bojuje s dezinformacemi po svém. Ruší hromadné přeposílání zpráv

20.May
Facebook se celosvětově potýká s šířením dezinformací nejen na své sociální síti, ale i v rámci komunikátoru WhatsApp. Ten je často zneužívám k hromadnému přeposílání zpráv. Proti tomu služba nyní zakročí a podobné jednání zakáže.

Google Fit vypadá jinak. Zaměří se teď hlavně na počet kroků

20.May
Sportovní aplikace Google Fit dostal další změnu designu. Aplikace už v minulosti prošla několika významnými proměnami, tentokrát se více zaměřuje na počet ušlých kroků a srdeční aktivitu. Změna se týká aplikací pro Android, Wear OS a iOS.

WhatsApp chystá novinky: přihlášení z více zařízení a mizející zprávy

20.May
WhatsApp je nejpoužívanější chatovací platforma na světě a do této pozice se dostala i přes omezení, které většina konkurence nemá – uživatelský účet je vázaný na telefonní číslo a může být přihlášený pouze na jednom mobilním zařízení (plus spárovaný počítač).

Facebook Messenger má nové aplikace pro počítače: s Windows i macOS

20.May
Facebook již delší dobu připravuje novou aplikaci Messengeru pro počítače. Ta nyní vychází v plné verzi a dostupná je jak pro Windows, tak i macOS a obsahuje skoro všechny funkce, které známe z obilních telefonů.

Sony představilo ovladač k PlayStation 5: Jmenuje se DualSense!

20.May
Společnost Sony odhalila světu, jak bude vypadat gamepad k její nové konzoli PlayStation 5. Překvapil nejenom jeho vzhled, ale i dvoubarevné provedení. Seznamte se, tento ovladač se jmenuje DualSense.

SuperSIM vyřeší problém se sloty a paměťovkami. Dostane se i mimo Čínu?

20.May
S nástupcem hybridních slotů pro smartphony se uživatelé musí často rozhodovat mezi přídavnou úložnou kapacitou (v podání microSD nebo NM karet) či druhou nanoSIM kartou.

Loví vás zdeformované monstrum! Recenze remaku Resident Evil 3

20.May
Dny Raccoon City jsou nadobro sečteny. Město, v němž zákeřný T-Virus mění obyvatele na zombie, bude nadobro srovnáno se zemí. Členka speciální policejní jednotky S.T.A.R.S. Jill Valentine se chystá na svůj poslední útěk. Jenže nepůjde o nic snadného, protože má neustále v patách ohyzdné a zmutované monstrum Nemesis. Remake Resident Evil 3 je konečně tu, bohužel se z něj line mrtvolný zápach...

Microsoft upraví Edge pro širokoúhlé monitory. Lišta otevřených záložek bude na straně

20.May
Společně s uvedením předplatného Microsoft 365 představila firma i další novinky, které se týkají prohlížeče Edge. Ten získá několik funkcí, mezi kterými nechybí i možnost přesunutí záložek z horního pruhu na stranu.

Huawei prodlužuje záruku a bezplatně dopraví porouchaný mobil do servisu

20.May
Huawei se v době koronavirové krize připojuje k solidárním nabídkám a svým zákazníkům nově nabízí prodlouženou záruku a dopravu do servisu zdarma.

Zůstaňte doma, prosí PornHub. Za odměnu vám dá prémiový účet

20.May
PornHub, zábavný a občas i vzdělávací web pro dospělé s tematikou lidské anatomie, už dříve oznámil, že se zapojí do boje proti pandemii koronaviru a mezi prvními nabídl bezplatné předplatné pro Italy soužené karanténou. Nejrůznější slevy ale v rámci marketingové akce nabízel i jinde.

Postapokalyptický svět je plný drsných draků! Recenze remaku Panzer Dragoon

20.May
Čtvrtstoletí stará videohra Panzer Dragoon z konzole Sega Saturn si nyní v novodobé podobě prostřílela cestu vzdušnou čarou i na Nintendo Switch. Má vylepšenou grafiku a ovládání, ale jinak se hraje jako stará dobrá retro pařba! Ach ty vzpomínky…
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes