iHNed.cz

Popis:

Digiweb.iHNed.cz

URL:

http://tech.ihned.cz

Katalog:

Tech

Publikuje:

8,4 položek/týden

Apple přiznal problém s klávesnicemi u macbooků, modely s "motýlími" tlačítky zdarma opraví

10:57
Klávesnice, které Apple používá u notebooků od roku 2015, jsou náchylné k poruchám. Po stisku tlačítek se písmena objevují vícekrát nebo vůbec ne, či se klávesy neochotně vracejí. Apple pod tlakem chybu uznal, nabízí rozšíření záruky na klávesnici na čtyř roky od koupě.

Projektor Benq W1050 potěší fanoušky fotbalu i filmové maniaky kvalitou obrazu a nízkou cenou

22.června
Benq sází na kvalitu obrazu a pěkné barvy, překvapil i kameramany Economie a DVTV. I základní řada projektorů dokáže zajistit opravdu velký obraz, na který televize nestačí. Projektor má i slušné možnosti nastavení, výrobce šetřil pouze na zvuku, ten je tichý.

Fitbit Versa posouvají chytré hodinky do středního proudu. Vydrží čtyři dny a mohou i do moře

21.června
Nejnovější chytré hodinky Fitbit jsou nejmenší, nejlehčí, a rozhodně ne nejhorší na trhu. Výrobce se soustředil na základy - výdrž baterie, odolnost, kvalitu aplikace a cenu. Proti hodinkám od Applu a Googlu chybí lepší notifikace, běžce odradí absence GPS.

Nový český úspěch ve hrách: Na Nintendu Switch je Chameleon Run, chystá se i Shadowgun Legend

20.června
Brněnští Madfinger Games se svou mobilní střílečkou míří poprvé na herní konzole. Autor Beat Saber má úspěchy hned dva, na Switchi se už prodává jeho Chameleon Run. Beat Saber je oficiálně VR bestseller, který má s podporou Sony míří na PlayStation VR.

Ze sportovních přenosů do obyčejných mobilů: Umělá inteligence od Nvidie téměř zastaví čas, obyčejné video zpomalí i sedmkrát

20.června
Výzkumníci z Nvidie představili novou metodu pro tvorbu zpomalených záběrů. Umělá inteligence po troše tréninku dokáže domyslet přechody mezi snímky. V praxi může nová technologie vylepšit snímání videa v mobilních telefonech.

Google spustil svou konkurenci pro iMessage. SMS i zprávy s obrázky pošlete i z notebooku

19.června
Místo chatovací aplikace Google z nouze vsadil na mezinárodní standard mobilních zpráv. Aplikace Zprávy pro Android umí posílat vedle textu obrázky, nálepky i animované GIFy. V mobilu nové SMS of Googlu umožní i rychlé kopírování bezpečnostních kódů.

Asus TUF je pracovitý drsňák. Staví na novém procesoru od Intelu a osvědčenému čipu od Nvidie

19.června
Díky Asusu jsme mohli otestovat první stroj s novou generací procesorů od Intelu. Slib o pětinu vyššího výkonu byl od začátku odvážný, platí jen s přivřenýma očima. Grafický čip GeForce GTX 1050 Ti nemůže překvapit, zároveň neumí zklamat.

Takhle to dál nejde: Beoplay P6 krásně hraje, ale ze zákazníků dělá tak trochu trubce

18.června
Nejnovější přenosná reprosoustava BeoPlay znovu vyrostla a zvukově dospěla. Pískovaný hliník, kožené poutko a design jako ze sedmdesátých let lákají oči. Bang & Olufsen ve výsledku zapomíná odpověď na zásadní otázku: „Pro koho?“

Microsoft se chystá na počítače se dvěma displeji bez klávesnice, pomůže SwiftKey z mobilů

17.června
Ve Windows bude možné psát pohybem prstu mezi písmeny na dotykové klávesnici. Microsoft v testovací verzi Windows 10 přidal svou klávesnici SwiftKey. SwiftKey má stovky milionů uživatelů na Androidu i na iPhonu.

News

8.června
Yukuma 10 většinu telefonů nabije třikrát a celou kapacitu ze sítě pak doplní za půl hodiny. Moto G6 Plus je dobrý tip na telefon ve střední cenové hladině. Nová sluchátka SteelSeries Arctis Pro obstojí i při poslechu klasické hudby nebo jazzu díky vyrovnanému zvuku s výborným podáním prostoru.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes