15
new stories - click to show

DigiZone.cz

Description:

nejlepší web o televizi a digitálním vysílání

URL:

http://www.digizone.cz/

Catalog:

Ostatní → Rádio a TV

Publishes:

11.2 items/week

Češi se v televizi dívají hlavně na české filmy a seriály

16:38
Sledovanost jednotlivých televizních kanálů je stále více ovlivňována lokálním obsahem. Napříč všemi věkovými skupinami stoupá zájem o české pořady, především filmy, seriály a zábavu.

AMC získala exkluzivní práva na italský fotbal, dá ho na Sport1 a Sport2

11.April
Fanoušci nejlepšího italského fotbalu ho počínaje sezonou 2024/2025 uvidí na stanicích Sport1 a Sport2. Exkluzivní vysílací práva totiž získala firma AMC Networks International.

Televize Markíza odsoudila politické útoky na své novináře

11.April
Slovenská stanice Markíza se zastala své redaktorky, se kterou se dostal do slovního konfliktu ministr životního prostředí Tomáš Taraba. Novinářce pak chodily výhrůžky.

Prima, Český rozhlas a RTVS připravují seriál Tisíc hlasů

11.April
Ve spolupráci televize Prima, Českého rozhlasu a slovenského RTVS vzniká šestidílný seriál Tisíc hlasů. Tvůrci se inspirovali prvními roky rozhlasového vysílání v Československu.

Slovenský úřad: Úplné vypínání českých stanic není dobré

11.April
České televizní stanice jsou u slovenských diváků oblíbené. Slovenský protimonopolní úřad není nadšený z jejich vypínání, omezuje to podle něj nabídku. Operátoři však musí vyhovět přání stanic i majitelů práv.

Umělé hlasy popisují děj vybraných pořadů na stanici Prima Cool

10.April
Zrakově postižení diváci mohou na stanici Prima Cool slyšet audiopopis pořadů, který vzniká díky hlasové syntéze. Pomocná zvuková stopa může mít dětský, ženský i mužský hlas.

Teleko posílilo signál DAB+ v Praze

10.April
Společnost Teleko začala šířit signál své digitální rozhlasové sítě z další pražské lokality. Díky tomu by se měl zlepšit příjem DAB+ zejména v jižní části hlavního města.

Soukromé stanice se podílejí na nových projektech České televize

8.April
Česká televize připravuje do vysílání projekty natočené se slovenskou stanicí Joj nebo streamovací službou Canal+. TV Nova si už dopředu zajistila práva k uvedení jedné z novinek na Voyu.

Do SledováníTV přibyla Warner TV, tři stanice jsou v dubnu zdarma

5.April
Programová nabídka SledováníTV se před pár dny rozšířila o novou stanici Warner TV. Všichni uživatelé navíc budou moci sledovat kanály Viasat Nature, Viasat Explore a AMC po celý duben zcela zdarma.

Voyo má více než 800 tisíc platících uživatelů

4.April
Více než 800 tisíc uživatelů si v polovině března platilo přístup na streamovací službu Voyo v České republice a na Slovensku. „Velmi rychle překonáváme dílčí cíle a blížíme se k tomu hlavnímu – jeden milion předplatitelů do konce roku 2025,“ oznámil generální ředitel TV Nova Daniel Grunt.

Továrna na obsah. Nova má ve výrobě 25 projektů pro Voyo a vysílání

4.April
Televize Nova natáčí další řadu minisérie Metoda Markovič, chystá komediální seriál Jana Hřebejka nebo druhou sérii seriálu Sex O’Clock. V přípravě jsou také dokumenty, například o kauze Kramný nebo slovenském sériovém vrahovi Ondreji Rigovi.

TV Barrandov dělá první programové změny a obnovila dabing

4.April
Televize Barrandov obnovila činnost svého dabingového studia. V jejím vysílání se díky tomu objeví zahraniční pořady. V hlavním čase ubývá Jaromíra Soukupa.

Vše, co chcete vědět o Warner TV. První pořady a jak ji naladit

28.March
V úterý 2. dubna zahajuje vysílání stanice Warner TV. Uvede seriály Smallville nebo Super drbna, také filmy jako Batman nebo Blade Runner. Pro děti zatím nic.

Sledovanost letošních novinek. Diváky zajímalo kynutí, zločiny a rakovina

25.March
Sobotní pořad Peče celá země se stal útočištěm všech, kdo mají po krk kriminálek a vztahových seriálů. A kolik seriálů z Jadranu ještě uvidíme?
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes