Divadlo Radka Brzobohatého

URL:

http://divadlorb.cz/

Catalog:

Kultura → Divadlo

Publishes:

3 items/month

Přelet nad kukaččím hnízdem pro Nadační fond Pečovatel

9.October
Stejně jako minulý rok i letos připravujeme benefiční představení pro Nadační fond Pečovatel. Přijďte 4. 12. 2019 na představení Přelet nad kukaččím hnízdem a přispějte na dobrou věc! Nadační fond Pečovatel pomáhá seniorům, Více zde The post Přelet nad kukaččím hnízdem pro Nadační fond Pečovatel appeared first on Divadlo Radka Brzobohatého .

Burčákový víkend 28. – 29. 9. v DRBárně!

13.September
Nenechte si ujít BURČÁKOVÝ VÍKEND, který proběhne v divadelní kavárně DRBárna ve dnech 28. – 29. 9.! V sobotu hrajeme skvělou komedii Tři letušky v posteli, v neděli přijďte na báječného Romana Tomeše ve Více zde The post Burčákový víkend 28. – 29. 9. v DRBárně! appeared first on Divadlo Radka Brzobohatého .

Silvestr 2019 v DRBu

16.July
Vážení a milí, pokud chtete zahájit oslavy příchodu roku 2020 příjemně a v dobré společnosti, objednejte si už nyní vstupenky na představení “TŘI LETUŠKY V POSTELI“. Hrajeme pro Vás od 14:00 a od 18:00. Více zde The post Silvestr 2019 v DRBu appeared first on Divadlo Radka Brzobohatého .

Benefiční představení Přelet nad kukaččím hnízdem

14.June
Divadlo Radka Brzobohatého bude opět pomáhat! U příležitosti Dne seniorů 26. 9. 2019 jsme se rozhodli podpořit seniory uspořádáním benefičního představení PŘELET NAD KUKAČČÍM HNÍZDEM ve prospěch nadace Krása pomoci. Výtěžek Více zde The post Benefiční představení Přelet nad kukaččím hnízdem appeared first on Divadlo Radka Brzobohatého .

Přijďte na klasiku! :)

29.April
Náš diváku! Až si vyberete z nabídky skvělých komedií našeho divadla, ZŮSTAŇTE s námi ještě chvíli a využijte zvýhodněnou cenu vstupenek z řady “Přijďte na klasiku! :)”. K jakékoli zakoupené vstupence můžete dostat cenově Více zde The post Přijďte na klasiku! :) appeared first on Divadlo Radka Brzobohatého .

Představení Zločin v Posázavském Pacifiku Ondřeje Havelky v Divadle Radka Brzobohatého

29.April
Zločin v Posázavském Pacifiku Ondřeje Havelky od března nově na scéně našeho divadla! V hudební retrokomedii se můžete kromě samotného autora těšit na Jaroslavu Kretschmerovou, Vojtěcha Havelku, Rozálii Havelkovou, Petra Halíčka Více zde The post Představení Zločin v Posázavském Pacifiku Ondřeje Havelky v Divadle Radka Brzobohatého appeared first on Divadlo Radka Brzobohatého .

Změna otevírací doby v roce 2019

29.December
Vážení diváci, pokladna divadla bude od začátku roku 2019 měnit otevírací dobu. NOVÁ OTEVÍRACÍ DOBA: V hrací dny: po-pá: 14:00 – 19:00 hod so-ne a státní svátky: POUZE 1 HODINU PŘED Více zde The post Změna otevírací doby v roce 2019 appeared first on Divadlo Radka Brzobohatého .

DÁRKOVÉ POUKAZY do Divadla Radka Brzobohatého

2.October
Vážení diváci, na pokladně divadla lze zakoupit dárkové poukazy, které se tak mohou stát ideálním narozeninovým či vánočním dárkem. K zakoupení jsou poukazy v naší divadelní pokladně. Dárkové poukazy je možné Více zde The post DÁRKOVÉ POUKAZY do Divadla Radka Brzobohatého appeared first on Divadlo Radka Brzobohatého .
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes