15
new stories - click to show

PeopleTogether

URL:

http://dmhalo415.eu/

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

3.5 items/week

Xindl X představuje videoklip k nové skladbě SebeLovesong

10:04
Zpěvák a skladatel Xindl X pouští do světa nový videoklip k písni SebeLovesong, která se... The post Xindl X představuje videoklip k nové skladbě SebeLovesong appeared first on PeopleTogether .

Krajskou infolinku v pátek za dopoledne využilo téměř 500 volajících

17.January
V pátek ráno byl spuštěn Centrální rezervační systém pro první vlnu očkování proti covidu. Královéhradecký... The post Krajskou infolinku v pátek za dopoledne využilo téměř 500 volajících appeared first on PeopleTogether .

Od pátku se lidé starší 80 let budou moci přihlásit na očkování

14.January
V pátek 15. ledna by se měl i pro obyvatele Královéhradeckého kraje starší 80 let... The post Od pátku se lidé starší 80 let budou moci přihlásit na očkování appeared first on PeopleTogether .

Nový pavilon navýší kapacitu Domova důchodců U Biřičky

14.January
Královéhradecký kraj připravuje stavbu nového pavilonu v areálu hradeckého Domova důchodců U Biřičky. Touto investicí... The post Nový pavilon navýší kapacitu Domova důchodců U Biřičky appeared first on PeopleTogether .

Festival Divadlo evropských regionů a Open Air Program vstupuje do dalšího čtvrtstoletí své existence

13.January
Mezinárodní festival Divadlo evropských regionů a jeho mladší část Open Air Program patří již více... The post Festival Divadlo evropských regionů a Open Air Program vstupuje do dalšího čtvrtstoletí své existence appeared first on PeopleTogether .

Kraj správně hospodaří s energiemi. Zvyšuje tím kvalitu životního prostředí a šetří finance

13.January
Od roku 2018 se Královéhradecký kraj může pyšnit certifikátem dle normy ISO 50001. Ta stanovuje... The post Kraj správně hospodaří s energiemi. Zvyšuje tím kvalitu životního prostředí a šetří finance appeared first on PeopleTogether .

U Janské kaple v Trutnově stojí opravený kříž

6.January
Dřevěný kříž stojící u Janské kaple v Trutnově se dočkal opravy. Spodní část již byla ve... The post U Janské kaple v Trutnově stojí opravený kříž appeared first on PeopleTogether .

Prvním občánkem Náchoda v roce 2021 je holčička – Kristýnka

6.January
Na první náchodské miminko jsme letos nečekali dlouho (v předchozích letech někdy až do 9.... The post Prvním občánkem Náchoda v roce 2021 je holčička – Kristýnka appeared first on PeopleTogether .

Muzeum východních Čech v roce 2020 i přes složitou situaci navštívilo téměř 14 tisíc lidí

3.January
Po celý rok 2021 se v návaznosti na zlepšení svých prostorových podmínek bude Muzeum východních Čech... The post Muzeum východních Čech v roce 2020 i přes složitou situaci navštívilo téměř 14 tisíc lidí appeared first on PeopleTogether .

Střecha Základní školy T.G. Masaryka má opravenou poškozenou část střechy

2.January
NÁCHOD – V listopadu a prosinci proběhla oprava poškozené části střechy Základní školy T. G.... The post Střecha Základní školy T.G. Masaryka má opravenou poškozenou část střechy appeared first on PeopleTogether .
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes