Dokina.cz

URL:

http://dokina.tiscali.cz

Katalog:

Kultura → Film

Publikuje:

6,3 položek/týden

James Cameron k pokračováním Avatara: všichni hlavní herci už mají hotovo

16.listopadu
Jak upozornit na nepříliš známý projekt? Propašujte jeho trailer k oznámení týkající se mnohem většího, důležitějšího a populárnějšího filmu. Respektive filmů. Režisér James Cameron teď natáčí Avatar 2, Avatar 3, Avatar 4 a Avatar 5, ale při natáčení si udělal pauzu a natočil pro své fanoušky krátké video.

Letí k nám sloník Dumbo, dojemná adaptace klasické pohádky

15.listopadu
Disney pokračuje se svými hranými adaptacemi pohádkových klasik a další na řadě je létající sloník Dumbo . S loňskou Kráska a zvíře se jim to povedlo, aktuální Louskáček zase tolik lidí netáhne, ale Dumbo by se podařit mohl.

Mysleli jste si, že Disney zpomalí? Teď chystá už druhý Star Wars seriál

14.listopadu
Disney na ty brzdy očividně zase tolik nešlape. Nejvyšší hlavoun firmy, Bob Iger, oznámil , že po The Mandalorian chystá Lucasfilm další hraný seriál z prostředí Star Wars.

Toy Story 4: první ukázka láká na návrat oblíbených hrdinů a jednu novou postavu

13.listopadu
Těžko hledat známější a ikoničtější animák než Toy Story. V roce 1995 nastartoval první díl revoluci, dostal Pixar na mapu a ukázal, že to jde. Že tu můžeme mít skvěle vypadající, skvěle zahraný a vůbec po všech stránkách povedený animovaný film.

Peter Jackson představuje svoji novinku: dokument o první světové válce

13.listopadu
Na sté výročí od konce první světové války, respektive od podepsání příměří, si britská BBC připravila nový film. Ten nese název They Shall Not Grow Old, režíroval a produkoval ho Peter Jackson , který ho už ale nenatočil.

Mauglí vám ukáže Knihu džunglí tak, jak ji neznáte: pro dospělé

12.listopadu
Nová kniha džunglí dostala oficiální název a už víme, kdy půjde do kin. Nový projekt Andyho Serkise se jmenuje Mowgli: Legend of the Jungle, tedy Mauglí: Legenda džungle a bude dostupný jak na Netflixu, tak v kinech.

7 přeobsazených herců a hereček v ikonických rolích

9.listopadu
Claire Foy je v aktuální adaptaci slavné knižní série Milénium už třetí herečkou, která ztvárnila hackerku Lisbeth.

Seznamte se s hrdiny i záporáky chystaného Aquamana

8.listopadu
Studio Warner Bros. má hotovo. Aquaman je definitivně natočený, sestříhaný, má kompletní triky a může ven. Na premiéru si ještě pár týdnů počkáme, ale mezitím dostaneme minimálně jeden trailer, nějaké tv spoty a taky několik plakátů. Ty nám tvůrci nadělili už teď a jsou na nich všichni hlavní herci.

Populární seriál Breaking Bad se prý dočká vlastního filmu

7.listopadu
Breaking Bad, v českém překladu svérázně jako Perníkový táta, nezůstane jen u seriálu. Pokud se potvrdí nejnovější drby, dočkáme se už brzy celovečerního filmu.

Nohy na stůl a cigaretku. Takhle si úhlavní nepřítel Batmana užívá osmdesátá léta

6.listopadu
Režisér Todd Phillips teď pilně natáčí nového Jokera a v pauze mezi záběry vyfotil hlavní hvězdu Joaquina Phoenixe . Ten si dává kouřovou v plné polní, s namalovaným obličejem a v šatech, ve kterých odehraje podstatnou část filmu.

Mexické kartely by se měly začít bát. V Rambo 5 si na ně Sylvester Stallone brousí nůž

5.listopadu
Jeden mexický kartel to nebude mít příští rok zrovna jednoduché. Půjde proti nim John Rambo, kterému by sice mohly stačit i holé ruce, ale ani tentokrát nebude chybět velký nůž.

7 oscarových životopisů, které nás už brzy čekají

2.listopadu
Freddie Mercury není jedinou legendou na stříbrných plátnech. Držte si klobouky, oscarová sezóna právě začíná.

Sigourney Weaver: mám plné ruce práce, natáčím už Avatar 4 i Avatar 5

31.října
Ano, čtete správně. Z Avatar 2 jsme neviděli zatím ještě ani jeden obrázek a Sigourney Weaver už natáčí čtyřku a pětku.

Britská rodinka zabijáků se v novém Rychle a zběsile rozroste o Deckardovu sestru

30.října
Dwayne „The Rock“ Johnson na svém Instagramu zveřejnil další fotku z natáčení nového Rychle a Zběsile. Film se jménem Hobbs & Shaw nedávno představil hlavního záporáka a tentokrát ukazuje hlavní ženskou postavu.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes