Dokina.cz

URL:

http://dokina.tiscali.cz

Katalog:

Kultura → Film

Publikuje:

5,6 položek/týden

Na co jít DOKINA: ABBA zpět na stříbrném plátně, šokující Děsivé dědictví nebo norský masakr

15:01
Nemáte čas zdlouhavě studovat programy kin a recenze? Máme pro vás řešení v podobě našeho nového pořadu, který vám v několika minutách poradí, co s načatým víkendem.

Omlazený Robin Hood tlačí na pilu a je až příliš akční

19.července
Nepřesvědčivý? Příliš intenzivní? Nový Robin Hood nepolevuje a tlačí na pilu možná až moc. Podobně „divoký“ remake klasiky se slušně podařil u Sherlocka Holmese s Robertem Downeym Jr., ale tady není za prvé žádný tahoun a prezentovaný materiál vypadá tak zběsile, až je to možná ku škodě věci.

Nová ukázka na Bohemian Rhapsody se nebojí ani Freddieho homosexuality

18.července
Freddie Mercury byl komplikovaná osobnost a rozhodně nešlo jenom o nesmírně talentovaného zpěváka a showmana. Chystaný film Bohemian Rhapsody se nemá zabývat jenom celou kapelou Queen, ale především jeho životním příběhem a bylo otázkou, nakonec se tvůrci budou kontroverzních témat stranit a nakolik se do nich opřou naplno.

Harrison Ford si možná zahraje v adaptaci knihy Volání divočiny

17.července
Harrison Ford to očividně ještě úplně nezabalil. Pořád ho čeká poslední Indiana Jones, jenže ten se nedávno odložil až na rok 2021, takže jedna z největších hollywoodských legend zrovna nemá do čeho píchnout. A tak se Ford upsal jednomu novému projektu: Call of the Wild, tedy adaptaci knihy Volání divočiny od Jacka Londona z roku 1903.

Zombieland 2 nakonec bude, vrací se herci i režišér

16.července
Když se řekne rok 2009, vzpomene si většina lidí na Pařbu ve Vegas, Sherlocka Holmese, Veřejné nepřátele, Strážce, Star Trek, Harry Pottera, District 9, nebo Hanebné pancharty. A samozřejmě na Avatara, který zastínil všechno ostatní. Ve stejném roce se ale do kin dostal ještě jeden povedený snímek: Zombieland . A ten se teď, téměř po deseti letech, dočká pokračování.

Na co jít DOKINA: Hořící Mrakodrap, Příšerózní dovolená nebo Tísňové volání

13.července
Nemáte čas zdlouhavě studovat programy kin a recenze? Máme pro vás řešení v podobě našeho nového pořadu, který vám v několika minutách poradí, co s načatým víkendem.

Dospělý Kryštůfek Robin zažije s bujarým Medvídkem Pú nejen radosti

11.července
Ještě pár týdnů a Medvídek Pú se vrátí. Tentokrát ve filmu, kde bude mít hlavní roli Kryštůfek Robin . Ten dospěl a prochází si jakousi krizí středního věku. Neví, co s životem, bydlí v Londýně a nemá čas na rodinu. Do toho se objeví Medvídek Pú a začne jedno velké dobrodružství.

Do Star Wars se možná vrátí další hrdina původní trilogie, Lando Calrissian

10.července
Billy Dee Williams by se měl vrátit a v deváté epizodě Star Wars si zahrát slavného gamblera, starého kamaráda Hana Sola a původního majitele Millennium Falcon. Lando Calrissian by tak byl zřejmě poslední velkou postavou z původní trilogie, která by se dostala do trilogie nové.

V novém Rychle a zběsile zatopí dvojici Johnson & Statham silný protivník: Idris Elba

9.července
Samostatný díl Rychle a zběsile bez Vina Diesela a asi i většiny jeho partičky začíná dostávat konkrétní obrysy. Zatím se pořád jmenuje jen Hobbs & Shaw, ale teď už víme, že vedle titulních borců Dwaynea Johnsona a Jasona Stathama ve filmu uvidíme i Vanessu Kirby . Nedávno se k tomu všemu přidal i hlavní záporák, kterého si zahraje Idris Elba, jak potvrdil na Instagramu sám Johnson.

Na co jít DOKINA: Nová marvelovka, očekávaný Don Quijote i Manžel na zkoušku

6.července
Nemáte čas zdlouhavě studovat programy kin a recenze? Máme pro vás řešení v podobě našeho nového pořadu, který vám v několika minutách poradí, co s načatým víkendem.

Tom Hanks se vrací do druhé světové války, chystá drama Greyhound

6.července
Tom Hanks si ani v jednašedesáti letech nedá pokoj od válčení. V druhé světové válce jsme ho viděli ve Spielbergově hitu Zachraňte vojína Ryana a teď se oscarový herec do jednoho z největších moderních válečných konfliktů vrátí, a to rovnou na třech pozicích.

10 hereckých kariér, které marvelácké filmy nakoply ke hvězdám

5.července
Éra opravdových superstar už dávno skončila, ale v nekonečných filmových sériích se přesto můžete solidně proslavit.

Hlavní zápornou postavu si v celovečerním ježku Sonicovi zahraje Jim Carrey

5.července
Po řadě her se starý známý ježek Sonic dočká i svého celovečerního a podle všeho i relativně vysokorozpočtového filmu. O něm jsme už psali tady i tady a teď to vypadá, že si producenti nedělali srandu a ježek Sonic opravdu dorazí v plné síle. Právě totiž do role hlavní záporné postavy ulovili Jima Carreyho .

Podívejte se na nové video a plakát z Mission: Impossible - Fallout

4.července
Mission: Impossible - Fallout bude mít premiéru už za měsíc, konkrétně 2. srpna. Trailery jsou zatím lepší a lepší a teď jsme dostali i další drobný pohled za kulisy, respektive několik klasických prohlášení herců a pana režiséra.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes