Dolekop.com

Description:

server o downhillu a freeride na horských kolech

URL:

http://www.dolekop.com

Catalog:

Sport → Cyklistika

Publishes:

9.8 items/week

Czech Downtown Series: Downtown Horní Planá - zábava na Lipně už tento víkend

18:51
Je to hezky u Lipna, kašna je veliká, celej vršek technika jak kretén, dole hezký schody u kostela a dojezd v centru Horní Planý. Sobota večer muzika a nachystanej plácek na kempování s výhledem na Lipno. Všechno, co jste se chtěli dozvědět o nové lokaci Czech Downtwon Series a báli jste se zeptat.

Video: Rastislav Baránek - Bike Mission - Ako na kameňové úseky a rockgardeny?

11:41
Rasťo Baránek píše... Další pondelok, ďalší diel :) Písalo mi pár chalanov, že by chceli poradiť ako jazdiť rýchlejšie rockgardeny, tak som pripravil návod s pár základnými tipmi ako to zvládnuť.

Novinky Chromag: oblečení, chrániče, ale i ráfky

8:12
Whistlerská biková ikona **Chromag** je pravděpodobně všem dobře známá. Jejich řidítka, sedla, pedály, atd. jsou pověstné svou kvalitou a trvanlivostí. Na další sezónu si značka s medvědem ve znaku připravila řadu novinek. Pojďme se na ně společně podívat.

JUNIOR Mercedes-Benz BIKE CAMP ve Stupně - skoro 40 mladých na kole

2.August
O víkendu 18-19.července se odehrál bike camp ve Stupně určený převážně už zdatnějším závoďákům z řad XC potěru od 9 do 14ti let. Přece jen cross country závody jsou dnes skoro 50% techniky a areál ve Stupně dokáže nabídnout vše co je potřeba.

Video: Pepa Kašík informuje - Déem 2020 - modrá lajna je postavená jde se jezdit

31.July
Od zítřka je oficiálně otevřena modrá lajna na Dolní Moravě. Sedm kilometrů flow trailu, mrkni na něj, ať víš na co se těšit.

Report: ortoped Kule si nařídil rehabilitaci ramene na WBS ve Zlíně

31.July
Když skáčeš schody, tak je dobrý si vychytat předem rychlost. To ví každej, teď už i Kule. Jeho technika bezkontaktního skákání schodů funguje bezvadně, schody pokoří úplně na klid a s nějakým dopadem se není třeba zalamovat. On tě zalomí sám. Takže Kuleho ramínko dostalo nálož, k tomu pak deset dnů klidu a pak Kule rovnou vyrazil na WBS...

Report: Dobřany hostily první letošní fourcrossovou zastávku Evropského poháru

30.July
Uplynulý víkend proběhl ve znamení prvního letošního fourcrossového závodění. Prvenství to bylo přímo kontinentální, protože v areálu Šlovického vrchu v Dobřanech se uskutečnila první zastávka Evropského poháru, která je zároveň součástí českého Cycology 4X cupu. Jaké to bylo prozradí přímý účastník Standa Michal.

Video: Vojta Bláha - RAW 100

29.July
Raw videa, tedy videa bez přidané hudby, jen se zvuky kola a ježdění jsou super. Přirozené, nevyumělkované, prostě video jdoucí na dřeň. Vojta Bláha za kokpitem, Jirka Fikejz za kamerou a výsledek je vý100 sekund divočiny.

Pozvánka: Junk Heap Dirt Contest vol. 5

29.July
Máš program na sobotu? Ne, tak co vyrazit na dirtovou akcičku? V sobotu 1.8. proběhne již pátý ročník dirtových závodů s názvem Junk Heap Dirt Contest. Akce se uskuteční v dirtparku Smeťák, který se nachází na kopci v Kateřinicích na Vsetínsku.

Test: MET Parachute MCR - to jsou dvě helmy v jedné, malá i integrální

29.July
Za posledních několik sezón nastal neuvěřitelný rozmach integrálních přileb s odnímatelným chráničem brady. Helmy v segmentu, který před pár lety vůbec neexistoval, teď nabízí skoro každý. Značka, která nemá tento typ v nabídce je "úplně" out. Na konci loňského roku přichází také italský výrobce MET se svým řešením - MET Parachute MCR. Jaké je odpoví následující test.

Tomáš Slavík vítězí na prvním závodě Euro 4X Series

28.July
Uplynulý víkend v Dobřanech odstartoval první závod Euro 4X Series na rychlé a skvěle připravené trati pod taktovkou Tomáše Brožíka a jeho teamu. Tomáš Slavík potvrdil svoji roli favorita, zvítězil v kvalifikace a ve všech eliminačních jízdách včetně té finálové a odváží si první místo!

Video: Rastislav Baránek - Bike Mission - Perfektné bezdušové kolesá

28.July
Jak bojuje špičkový sjezdař Rasťo Baránek s potenciálními defekty? Kvalitně připravenými koly. Zapomeň na duše, jen bezdušové řešení, vložka do pláště a bezdušový tmel.

Test: Kraťasy Endura SingleTrack Lite - lehké, skvěle odvětrané

23.July
Je parné léto, teplota stoupá k třicítce a vedro je k zalknutí, chce to velmi vzdušné, odvětrané oblečení, tak, aby se ti jelo pohodlně. A právě do této kategorie patří modely s označením Lite patřící do řady Singletrack skotského výrobce Endura. Jaké jsou kraťasy SingleTrack Lite?

Report: Hardcore Blinduro - druhý ročník extrémního endura vyhrává Bláha

22.July
Druhý ročník Hardcore Blinduro byl v neděli úspěšně zakončen na Plešivci v Krušných horách. Na závodníky čekaly dva dny závodění, osm rychlostních zkoušek a nejnáročnější terén, který na enduro závodech v ČR můžete potkat. Mezi startujícími z Čech i okolních zemí na trati dominoval Vojta Bláha,

Rock Machine 2021 - mullet Blizzard, HT Blizz s ostrou geo

21.July
Rok se s rokem sešel a je zde další představení nových modelů. Jako první se podíváme na značku Rock Machine. Co je nového? Mullet tady, mullet tam, mullet všude, kam se podívám. Ale bylo toho víc.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes