Dolekop.com

Popis:

server o downhillu a freeride na horských kolech

URL:

http://www.dolekop.com

Katalog:

Sport → Cyklistika

Publikuje:

2,3 položek/den

Video: Micayla Gatto v Indii na cestě za inspirací

16:30
Každý vidí svět jinak. Z jiné perspektivy. Jako umělkyně a profesionální bajkerka se Micayla Gatto inspiruje ve svém okolí, ať už je to doma v Britské Kolumbii, Kanadě nebo v místech velmi vzdálených jako Indie. Chaotické města, neskutečné hory, laskavý lidé, to vše nabízí krásný a jedinečný zážitek. Každé šlápnutí do pedálů ji dostává dál do neznáma a dovádí k uvědomění, že perspektiva je vším.

Video: Kuba Vencl - Velká Game of B.I.K.E ve skateparku

13:00
Tentokrát jsme se sešli ve skateparku ve Stráži pod ralskem a zahráli si velkou Game of B.I.K.E . A to ve složení Kuba Benda, Adam Adámek, Hugo Novák a já (Kuba Vencl). Jak to všechno nakonec dopadlo se dozvíte, když rozkliknete tohle video.

Test: iGSPORT iGS50E - motivační nástroj za pár doláčů

11:12
Nedokážeš si představit svoji vyjížďku bez záznamu trasy nebo bez tachometru? Poměrně neznámá čínská firma iGSPORT nabízí zajímavé řešení spojující obojí do jedné krabičky. Dan s ní najel spoustu kilometrů a zde jsou jeho zkušenosti.

Joe Barnes a Dudes of Hazzard na Orange

4:22
Joe Barnes se po dlouhých letech rozhodl opustit Canyon a všechny zajímalo, kam povedou kroky tohohle sympaťáka z Fort Williamu.

Kellys Factory Team predstavuje súpisku na sezónu 2019

15.ledna
Zima je v plnom prúde, čo znamená že je ideálny čas na zosumarizovanie minulej sezóny 2018. Z tohto dôvodu sa členovia Kellys Factory Teamu zišli v bike parku Kálnica aby sa poohliadli za úspešnou sezónou 2018, ako aj pripravili závodný kalendár na nastávajúcu sezónu.

WBS: Držíme plný do desáté sezony

15.ledna
Populární sjezdovo-woodbajkový seriál Wood bike series vstupuje do své desáté sezóny. Na závodníky čeká šest závodů, zde je souhrn novinek a samozřejmě kalendář závodů.

Test: Kona Operator CR - devětadvacetipalcový sjezďák

14.ledna
Doba je rychlá. A je tak rychlá, že už ani těm nejrychlejším sjezdařům nestačí sedmadvacítky. A proto je a zřejmě i bude, většina novinek ve sjezdovém světě, primárně devětadvacítková. První z tohohle nového velkoobručového světa, nám do ruky padla nová Kona Operator CR.

Cannondale enduro tour vstupuje do dalšího ročníku

11.ledna
Populární francouzský enduro seriál za kterým stojí Jeromé Clementz vstupuje do dalšího ročníku pod novým názvem Cannondale enduro tour powered by bike-components. Na závodníky čeká čtveřice závodů.

Rozhovor: Franta Žilák - dřevorubec i bajker

11.ledna
Franta Žilák je nepřehlédnutelná postava českého bikingu a terénního triatlonu. I s mnoha tituly na krku stále zůstává nohama na zemi a každé pondělí i po závodním víkendu jde do lesa řezat pilou. Více o sobě i své rozsáhlé kariéře prozradil Kelimu v rozhovoru.

Czech Downtown Series zná své termíny

10.ledna
Oblíbený kolotoč sjezdů po českých městech pokračuje i v roce s devítkou na konci. Letošní sezona bude ne REVO, ale spíše EVOluční. Města zůstávají, mění se pouze některé termíny. I přesto se vyznavači městských sjezdů mohou těšit na spousty novinek.

Čtenářský test: YT Capra CF 29 pohledem Kristiána Dudíka

10.ledna
Máš v hledáčku kolo YT Capra? Pak ti může pomoci s rozhodováním následují rozsáhlá, pětiměsíční zkušenost Kristiána Dudíka s 29palcovou variantou karbonové Capry

Video: Maroko - Nejbližší exotická nejen MTB destinace

9.ledna
Maroko je vlastně taková zvláštní destinace. Mnoho lidí samozřejmě registruje její přítomnost, ale jen malé procento si je schopno alespoň trošku představit jak to tam reálně vypadá. Více o Maroku jako exotické nejen MTB destinace prozradí Matěj Charvát.

Video: 50to01 Raw 2018 Highlights - bajkování na britský způsob

9.ledna
Našlapané video shrnující uplynulý rok partičky 50to01, Josh Bryceland a kámoši střihli půl hodinu nabitou zábavou. Začínají právě teď.

Athertonovi končí u Treku

9.ledna
Leden bývá každoročně měsícem, kdy nastává nejvíce přestupů v závodních týmech a ani letos tomu není jinak. Jednou z největších pecek je rozhodně ukončení spolupráce Athertonovic klanu u Treku.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes