Dolekop.com

Popis:

server o downhillu a freeride na horských kolech

URL:

http://www.dolekop.com

Katalog:

Sport → Cyklistika

Publikuje:

2 položek/den

Video: Michal Prokop - testuje Ghost FR AMR na Toboga di Canova

16.června
Michal Prokop má nové kolo, zcela nového Ghost FR AMR a vyrazil s ním do Itálie, do Finale Ligure. Koukni jak drtí trail Toboga di Canova.

Report: SPDH2 Malá Lučivná - za mokra a na nejprudší dráze na Slovensku

16.června
Tento víkend v stredisku *Malá Lučivná* prebehlo 2. kolo Slovenského pohára v zjazde. Zabojovať o prvenstvo a body do celkového hodnotenia prišlo vyše *130 jazdcov*. Aj keď to spočiatku vyzeralo na ideálne počasie a slnečný víkend, museli sme sa nakoniec zmieriť s poriadnou nádielkou dažďa.

Video: Kuba Vencl - představuje dráhu na Crankworx v Innsbrucku

15.června
V právě probíhajícím festivalu Crankworx v rakouském Innsbrucku nechybí ani Kuba Vencl, který se připravuje na sobotní závod ve slopestylu. Podívej se na čem se pojede.

Na prezentaci: Rock Machine ukázal modely na rok 2019

15.června
Minulý týden jsme vyrazili na jih Slovenska k Dunaji, do Šamorína, na prezentaci modelové kolekce značky Rock Machine na rok 2019. Rockové mašiny letos slaví výročí 25 let na trhu a prezentaci pojali v pomerně velkém stylu. Nabízíme stručný průlet kolekcí.

Pozvánka: The Rock Contest vol. 2 - downhill v Zašové

15.června
V Bikeparku Skála poblíž Valašského Meziříčí se stále něco děje a jednou z mnoha je příprava druhého ročníku sjezdového závodu The Rock Contest. Datum padne na samý začátek prázdnin a to sobotu 30. června, no a start odpálíme v 11 hodin!

Video: PRUŽINÁRI 1/5 - Život Pružinára

15.června
Prvá oficiálna epizóda filmového projektu Pružinári. Film je celkovo rozdelený na 5 kapitol na ktoré sa môžete tešiť.

Video: Strange Ride - video z produkce EWIA

14.června
Temnota dokáže byť magická. Zvýraznená neznámymi zvukmi a podivnými tieňmi, je to však všetko len sen alebo halucinácia? Alebo na nás čaká niečo úplne iné?

Test: Empire Cycles MX6 Evo - netradiční kolo, za kterým se každý otočí

14.června
Nedávno jsme vám představili Empire Cycles, coby značku nově vstupující na český trh. A samozřejmě jsme hned obratem sehnali kolo k testování. All mountain mašinu (a slovo mašina se tentokrát fakt hodí) MX6 Evo.

SRAM NX Eagle - Eagle pro všechny

14.června
Dvanáctirychlostní řazení SRAM Eagle je na trhu již několik let a pomalu postupuje skrze modelovou řadu od top modelů až k nižším. Nejnovější a současně nejlevnějším Eagle, kterého můžeš na svém kole mít, je novinka SRAM NX Eagle a pozor kazetu namontuješ na normální ořech.

Moravsko-Slovenský FiveTen shop.sk Cup pokračuje ve Wisle

13.června
Polské středisko Wisla - Stožek hostí o tomto víkendu další kolo sjezdového seriálu Moravsko-Slovenský FiveTen shop.sk Cupu. Zde krátká pozvánka od hlavního organizátora.

Jana Bártová ukončila účast na Svěťácích 10. místem v Leogangu

13.června
Naše historicky nejúspěšnější závodnice ve sjezdu, Jana Bártová, zakončila o uplynulém víkendu svoji účast v závodech Světového poháru, na svém posledním svěťáku v Leogangu zalítla krásné 10. místo. Jak se jí tam závodilo a co bude dál se dozvíš v textu.

Report: Specialized Endurorace Klíny 2018 byly skvělé

13.června
Tom Marčík dříve závodil ve sjezdu a skvěle, pak si od závodění dal pauzičku a nyní se vrací do závodního kolotoče. Sice do jiné disciplíny, ale se stejným elánem. Jaký byl jeho závod Specialized Endurorace Klíny 2018 se dočteš v reportu.

Test: pružina Super Alloy Racing - lehká ocelová pružina

12.června
V jednom z nedávných článků jsem psal, že na kole, které letošní rok sedlám, Cannondale Jekyll došlo ke kompletním veletoči v oblasti odpružení, Fox nahradil RockShox. Vzduchový tlumič nahradil tlumič pružinový. A pružinový dostal novou pružinu, odlehčenou Super Alloy Racing.

Video: Matěj Charvát ti ukáže dráhu MČR ve sjezdu na Klínovci

11.června
Zajímavý je, že domácí závody naše špička moc nejezdí. Kde se ale pravděpodobně většina sejde je Mistrovství ČR. Přeci jenom titul Mistra Republiky je něco o co se všichni kdo to myslí vážně přijedou poprat!

Test: kolenní chrániče POC Joint VPD 2.0

11.června
Některé testy jsou rychlé, některé trvají delší dobu. No a asi nejdelší dobu mi trvalo testování POC Joint VPD 2.0 kolen. A tady jsou závěry dlouho dlouhodobého testu kolenních chráničů POC Joint VPD 2.0
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes