Doma.cz

Description:

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

URL:

http://doma.nova.cz

Catalog:

Lifestyle

Publishes:

2.2 items/day

Který výstřih vám sluší nejvíc? Rozhoduje velikost prsou i ramena

0:14
Horké počasí přeje výstřihům. Jaký si však vybrat, abyste v něm vypadaly nejlépe? Véčkový, obdélníkový, kulatý nebo raději žádný?

30 už je za vámi, ale ON stále nikde? Jak nezačít panikařit

26.June
Oslavily jste třicáté nebo dokonce pětatřicáté narozeniny, nedostaly jste k nim však růže ani pusu, protože jednoduše není od koho? Místo toho jste si ale poslechly spoustu řečí, jestli vám trochu neujíždí vlak a neslyšíte tikot biologických hodin.

Sexuální tabu mnoha žen: Sex během menstruace!

26.June
Je to bezpečné? Nenadělá to příliš mnoho nepořádku? Bolí to? Co si o mě bude myslet můj přítel? To je jen zlomek otázek, které se vám rojí hlavou, pokud se zabrousí na toto téma. Podívali jsme se na to ze všech možných úhlů.

Jak poznat vztahového podvodníka? Nedůvěřujte, ale prověřujte!

25.June
Arnoštovi z Ulice se stala nepříjemná věc. Těsně před svatbou totiž zjistil, že jeho vyvolená polovička Věra nebyla žádný svatoušek, dokonce má záznamy jako sňatková podvodnice. Pěkně mu kvůli tomu zatrne. Co dělat, abyste vztahovému podvodníkovi nenalétly také vy?

Ničí vás jen bolest hlavy, nebo je to migréna?

24.June
Migréna se neptá, kdy může přijít, a její projevy mají zničující dopad na denní fungování každého migrenika, ale i jeho blízkých. V mžiku dokáže stopnout plány bez ohledu na to, jestli se jedná o schůzku s klientem, nebo maturitní ples dcery. Akutní záchvat pulzující bolesti hlavy doprovázený žaludeční nevolností, přecitlivělostí na světlo, průjmy, zimnicí a celkovým vyčerpáním může trvat až 72...

Jak na nenáročný a osvěžující sex pro horké dny?

24.June
Když je horko, tak nemáte chuť skoro na nic. A už vůbec ne se jakkoliv hýbat, natož mít sex. Milování byste se však neměly vzdát jen kvůli vysokým teplotám! Vyzkoušejte způsoby, při kterých se tolik nenadřete.

Co v létě nejíst, pokud se nechcete ještě víc potit?

23.June
Horké teploty a dusno udeřilo v plné síle. I když jste vytáhly větráky a deodoranty, stejně se teď celkově mnohem víc potíte. Tělesnou teplotu často mimo jiné ovlivňuje také to, jak se stravujete. Co byste v létě neměly jíst, když se chcete vyhnout tomu, abyste propotily další tričko? A jaké potraviny naopak pocení zamezují?

Odměny za vysvědčení mají smysl, nepodceňujte je! + 18 tipů na dárky

23.June
Rozdávání vysvědčení se kvapem blíží. Nastává doba, kdy rodiče řeší otázku, jestli své děti za studijní úspěchy odměnit, případně jak je motivovat k lepším výsledkům. Přehled o tom, jak si v uplynulém školním roce vaše ratolest vedla v jednotlivých předmětech, není jen bezvýznamný cár papíru. Přináší totiž plody studijního úsilí za posledních 10 měsíců. Ať už jsou sladké, či trochu trpčí, neměl...

Rodiče sdílí hlášky, kterými je děti uvedly na veřejnosti do rozpaků

22.June
S nevinnou tváří dokážou děti v ten nejnevhodnější moment vyslovit něco strašného, při čem se vy červenáte. Nejhorší na tom je, že jim to nemůžete vyčítat, jsou to přece jen děti a nechápou, co se stalo. A tak si v ten okamžik nepřejete nic jiného než být neviditelní.

Zase ucpaný odpad? Skoncujte s ním se zbraněmi, které máte doma

21.June
Ucpaný dřez umí naštvat, ale tentokrát si s ním poradí i bez instalatéra nebo jiného mužského pomocníka. A potřebné ingredience máte nejspíš doma.

TEST: Poznáte, kdy jde o obtěžování, a umíte se bránit?

21.June
Muži někdy zajdou ve vztahu k ženám až moc daleko, to poznala i Jana z Ulice. Mareš se ji pokusil znásilnit a ani teď jí stále nedá pokoj. Dokážete rozpoznat, zda nejste terčem obtěžování také vy? Umíte se dobře bránit, kdyže na vás má někdo nevhodné narážky a podobně?
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes