Doma.cz

Popis:

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

URL:

http://doma.nova.cz

Katalog:

Lifestyle

Publikuje:

3,2 položek/den

Jak se ZDRAVĚ OPÁLIT? Osvojte si základní zásady

0:05
Už několik týdnů si můžeme plnými doušky užívat slunečných dnů. Nejen, že nám slunce zlepšuje náladu, ale především stojí za tvorbou vitamínu D. Bohužel někteří z nás to s pobytem na slunci natolik přeženou, že místo zdravého opálení musí čelit červené a spálené pokožce.

4 rady, které vás zbaví nálepky CHRONICKY NEZADANÉ

0:05
Každým rokem narůstá dle statistik počet lidí, kteří žijí single. Pokud tak žijí dobrovolně, je to jejich volba, ale co když je tento status nedobrovolný?

TEST: Co všechno víte o SEXU?

23.května
I když nejste žádná začátečnice, existují věci, které o sexu třeba ještě nevíte. Vyzkoušejte si náš test, který je plný erotických lahůdek. Schválně, jestli obstojíte na výbornou.

Masáž je pro relax? Umí zahnat únavu, migrénu i celulitidu

23.května
Skloubení fyzioterapie, čínské medicíny a regeneračních metod, to jsou unikátní zdravotní masáže, které vám uleví od nejednoho zdravotního neduhu.

ODSTÍNY BOLESTI: Jak předcházet migréně? Těmto potravinám se vyhněte!

22.května
Bolesti, které zažívají během migrény, lidé často na stupnici od jedné do desíti (kdy číslo 10 je nejsilnější) hodnotí devítkou. Jak záchvaty, které mnohdy trvají několik hodin, ale často i více dní, mírnit? A víte, co mohou být hlavní spouštěče? Podívejte se, kterým potravinám a činnostem byste se měli vyhnout!

Měla byste se s ním rozejít? Víme, co vám pomůže s rozhodnutím

22.května
Vztah Gábiny Pumrové a Aleše Vašečky mohl působit harmonickým dojmem. Okolí se domnívalo, že tenhle pár má před sebou zářnou budoucnost. V soukromí ale Aleš dokázal mnohokrát překvapit, a to nejen svými žárlivými scénami, ale i přehnaně puntičkářskou povahou. Není se čemu divit, že Gábině došla trpělivost a Alešovi řekla sbohem.

Cukrovka nepřichází náhle: OTESTUJTE SE, zda neohrožuje i vás

21.května
Přestože nás příroda předurčila k tomu, abychom byli fyzicky aktivní a jedli jen příležitostně, děláme to naopak. Nejčastějším doživotním trestem za životní styl třetího tisíciletí je cukrovka.

Sex o svatební noci: Děsivé tradice, které vás nenechají v klidu

21.května
Svatební noc je považována za pomyslnou třešničku na dortu. Nevěsty se na ni pečlivě připravují a především vybírají lichotivé spodní prádlo, ve kterém novomanžela překvapí. I když v současné době na svatební noc nezapomínáme, dříve jí byla přikládána mnohem větší důležitost. Některé tradice byly natolik šílené, že nám v dnešním světě mohou připadat až nereálné.

Láká vás Dubaj? Co čekat od dovolené v zemi superlativů

20.května
Není snad více fascinující země než Spojené arabské emiráty. Luxus ukrytý v pouštním písku, orient omývaný ropnými vlnami nebo místo, kde se tvoří zázraky na počkání. Chcete lyžovat v létě? Proč ne. Rádi byste se stali pilotem F1? Můžete.

Šílenství kolem svatby Meghan a Harryho! Co už je přes čáru?

19.května
Den D je tady! Celá Británie šílí, neboť právě dnes vyvrcholí přípravy na velkolepou svatbu prince Harryho s herečkou Meghan Markle. Vzhledem k tomu, že si tento páreček získal velké sympatie, vzniklo mnoho produktů a počinů, které oslavují jejich lásku. Některé věci můžeme hodnotit jako zdařilé, jiné jsou naopak bizarní.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes