15
new stories - click to show

Doma.cz

Description:

Doma.cz - Nový internetový magazín pro ženy z produkce TV Nova o kráse, lásce, vztazích, módě, receptech, nápadech, dětech, zdraví i televizi

URL:

http://doma.nova.cz

Catalog:

Publishes:

3 items/month

6 věcí, kterých se zbavit, abyste do Nového roku vkročily s čistým štítem

31.December
Konec roku vybízí k dokončení různých věcí, které jste začaly, splacení dluhů, ale také ke zbavení se přebytečných odpadků. Určitě máte doma mnoho zbytečných věcí, na které už jste úplně zapomněly. Nejenže vám tyto věci zabírají doma místo, ale také zbytečně tíží vaši psychiku, aniž byste si to uvědomily. A brání vám tak v novém začátku.

Jak mít v příštím roce ještě lepší sex? Devatero nejvášnivější milenky

30.December
Jaké je vaše novoroční předsevzetí? Naučit se vařit nové jídlo, zhubnout nebo zpestřit svůj sexuální život? Takové sexuální předsevzetí vás může do Nového roku pěkně nažhavit a posunout vaše intimní chvilky na další úroveň.

Jak jste na tom se zdravím? Ukáže to třicetisekundový test

29.December
Riziko různých onemocnění se spolu s přibývajícím věkem zvyšuje. Také slábne náš imunitní systém, a přestože hodně případných nemocí dokážou odhalit pravidelné kontroly u lékaře, je dobré si čas od času udělat zdravotní test i samy. Jak v pohodlí domova zjistit, jestli je nutné navštívit odbornou péči nebo je vaše tělo v nejlepším pořádku?

Kuchařské triky, které vám při vaření ušetří energii i nervy

28.December
Při krájení cibule se rozpláčete natolik, že si musíte dát od vaření pauzu? Tady jsou tipy, jak nejen tento problém hravě vyřešit.

Zplihlé vlasy? Rady na masky a účesy, které jim dodají objem

27.December
Každý typ vlasů potřebuje speciální péči a pozornost. Pokud vlastníte tenké a poškozené vlasy, může to vypadat, že se o ně dobře nestaráte. A přestože jim třeba věnujete tu nejlepší péči, za jejich stavem může stát i váš zdravotní stav. Na vlasech se totiž mimo jiné podepíší také špatné stravovací návyky.

Nevyhazujte použitý balicí papír! Takhle vám může ještě posloužit

26.December
Máte doma tuny roztrhaného balicího papíru a přemýšlíte, co s ním? Nemusíte s ním zaplnit celou popelnici a ani ho schovávat pro použití na příští Vánoce. Balicí papír se dá vtipně a kreativně zužitkovat i jinak.

11 vánočních nebezpečí, která hrozí vašim mazlíčkům

25.December
Možná jste nevěděly, že stále přibývá případů, kdy se během Vánoc domácí zvířátka otráví čokoládou. Přestože většina majitelů mazlíčků si je toxicity sladkostí u svých miláčků vědoma, během Vánoc je těžké zabránit tomu, aby zvíře něco ze sladkého ze stolu snědlo. Přitom průměrného psa dokáže otrávit jen pár čtverečků čokolády. Nemluvě o tom, že se v cukroví nachází také nebezpečné ořechy.

Zdobíte stromek až dnes? Lidé, kteří ho mají už dlouho, jsou podle vědců šťastnější

24.December
Zdobení bytu před Vánoci nám obvykle přináší potěšení, a tak býváme v pokušení pořídit si stromek už tři týdny před Štědrým dnem. Přesto mnoho lidí tvrdí, že stromeček se musí zdobit až na Štědrý den ráno, protože jinak to přináší smůlu. S tím ale odborníci rozhodně nesouhlasí.

Jak být při sexu co nejtišší? Milujte se a nerušte o Vánocích příbuzné

23.December
Vánoce jsou časem návštěv. Možná vás a vašeho partnera dělí od ložnice jeho rodičů pouze tenká stěna a vy byste si to s ním zrovna teď rozdaly. Jenže bojíte se společenského faux pas, opravdu nechcete, aby vás příbuzní při sexu slyšeli. Proto existují polohy, u kterých máte jistotu, že při jejich provádění nevzbudíte tetičku ani děti.

Nejpodivnější světová vánoční jídla. Dali byste si na Štědrý den ovčí hlavu nebo KFC?

22.December
U nás v Česku jsme o Vánocích zvyklí na kapra a bramborový salát, popřípadě lososa nebo jiné dobroty. K tomu si dopřáváme pár kousků cukroví a vánočku. Jak je to ale jinde ve světě? Kde jsou vánoční speciality opravdu podivné?

Sháníte dárky na poslední chvíli? Rychlé tipy, co pořídit celé rodině

21.December
Také jste nechaly shánění dárků na poslední chvíli a teď si věšíte hlavu s tím, co svým nejbližším pořídit? Přestaňte panikařit! Přinášíme vám tipy na dárky, které stihnete sehnat ještě do Štědrého dne. Hlavně nevymýšlejte nic složitého, protože v jednoduchosti je přece krása!

TEST: Znáte rozšířené i neobvyklé vánoční pověry?

20.December
K Vánocům patří nejen zvyky a tradice, ale také pověry, které mají kořeny v dávných dobách. Sestavili jsme pro vás test ze známějších i méně známých pověr. Otestujte, jak moc se vyznáte v tom, čemu lidé o Vánocích dřív věřili a na jaké pověry dbají dodnes. Některé z nich u štědrovečerního stolu určitě dodržujete i vy.

Dokonalá péče o tělo zajistí mladší vzhled! Jak se cítit dobře ve své kůži?

19.December
Přestože není tolik vidět, pokožka na těle si zaslouží stejnou péči jako pleť na obličeji. Kůže je jedním z našich nejdůležitějších orgánů, který si zaslouží dostávat pozornost. Proto byste ji měly udržovat zdravou a vyživenou, aby plnila svou estetickou a ochrannou funkci.

10 znamení, že vaše kamarádka trpí poporodními depresemi

18.December
Většina matek cítí nadšení, když své dítě po měsíci nošení porodí. Podle studií se ale celých 15 % žen marně snaží najít radost z toho, že je jejich potomek konečně na světě. Nejde o to, že by byly špatnými matkami. Trpí totiž poporodními depresemi.

Jak nepromarodit Vánoce? Zůstaňte fit a užijte si svátky

17.December
Vánoce jsou čas, kdy opravdu nikdo nechce být nemocný. Zaprvé nás čeká o svátcích spousta návštěv, zadruhé si chceme volno a vánoční pohodu užít na maximum a nenechat si to zkazit nějakou chřipkou. Někdy je ale zůstat zdravá těžší, než se může zdát. Zvlášť pokud se před Vánoci stresujete, abyste měly v práci všechno dodělané, dárky nakoupené a uklizeno.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes