Dum&zahrada.cz

Description:

Vše o bydlení, stavbě, zahradě a realitách

URL:

http://www.dumazahrada.cz/

Catalog:

Lifestyle → Bydlení

Publishes:

2.2 items/day

Tip: Jak zabalit dárky originálně a ekologicky

0:32
Za lesklý vánoční papír každoročně utratíme nemalé peníze a o Štědrém večeru jen přihlížíme, jak se ta drahá krása trhá na kousky, muchlá a vyhazuje do popelnice. Co takhle se letos vánočnímu papíru zcela vyhnout a dárečky zabalit trochu jinak?

Trend interiérů 2020: Šedá, růžová a více soukromí

9.December
Blíží se konec roku a světoví designéři naznačují, jaké trendy můžeme očekávat v roce nadcházejícím. Shoda panuje okolo šedé barvy, která prý bude dominovat stěnám i nábytku.

Kvalitní zimní posyp znamená bezpečí i čistou přírodu

9.December
Až zima zapráší chodníky sněhem a led se začne blýskat na schodech domů, pak přijde na řadu zimní posyp. Jeho výběr byste neměli podceňovat. Místo chemických posypů si totiž můžete vybrat posyp, který je účinný a zároveň ekologický. Takový, který neničí přírodu, boty ani packy domácích mazlíčků.

Prosinec v zahradě – čas odpočinku i příprav na nový rok

9.December
Pokud jste všechno nestihli během podzimu, můžete v prosinci na zahradě dokončit některé podzimní práce nebo si připravit čerstvou dávku vitaminů a zasít semínka některých květin.

Moderní architektura: Řezbářské sídlo

8.December
Kanadská vesnička Saint-Jean-Port-Joli je známá svou dlouholetou řezbářskou historií, která stále žije. Dnes je zde centrum setkávání a vzdělávání umělců z celého světa. Místo, jehož centrem je komunitní řezbářský dům ENE.

Režisér a producent David Chase si koupil letní dům v Santa Monice

7.December
Sedminásobný držitel ceny Emmy, režisér, producent a scenárista David Chase zainvestoval 6,7 milionu dolarů a nyní je majitelem nádherné letní vily.

Co vysadit na zahradě, abyste se z její krásy mohli radovat i v zimě?

7.December
Zimní zahrada nemusí být jen nudně šedá a jednotvárná. Můžete si vysadit stromy a keře, které ji ozvláštní tvarově, barvou své kůry či listů nebo jinými zajímavými prvky.

Jak vybírat dárky pro děti?

6.December
Na první pohled se může zdát, že vybrat vhodný dárek pro naše ratolesti není nic komplikovaného, protože na trhu je hraček a her opravdu víc než dost. Ale jak se v nich vyznat a koupit něco, co naše dítko jen tak neodloží do poličky?

Infrasauna vlastně není sauna, ale účinky má podobné

6.December
Infrasauny jsou považovány za levnější a skladnější alternativu dřevěných srubů vybavených sálajícími kamny a horkými kameny. Dají se instalovat takřka všude, kde je připojení na elektřinu. Třeba i v panelákové ložnici.

Když je prosinec na blátě, je na zahradě práce dost

4.December
Prosinec máme tu, ale sníh zatím ne. Na zahradě tedy ještě stihneme mnohé – pořádně zazimovat rostliny, ošetřit zahradní nářadí…
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Tel: +420 478571021, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes